שיוך מעבד הקול למכשיר Android™‎ תואם^

כיצד אני יכול לקשר את מעבד הקול שלי למכשיר ה-Android שלי

לפני שתוכל להשתמש בתכונות הבקרה של יישום Nucleus Smart, עליך לקשר את מעבדי הקול שלך למכשיר ה-Android התואם שלך.

האם אוכל לקשר מעבדי קול דו-צדדיים למכשיר ה-Android שלי?

כן. אם אתה מושתל דו-צדדי, עליך לקשר את שני מעבדי הקול למכשיר Android תואם. כדי לעשות זאת, קשר את שני מעבדי הקול באותו הזמן (במהלך אותו חלון קישור).

כיצד עליי לאפשר הזרמת שמע ישירה למכשיר ה-Android שלי?

לאחר קישור מכשיר Android תואם, תוכל לאפשר הזרמת שמע למעבד הקול ‎Nucleus®‎ התואם שלך. הסרטון הבא מציג את ההוראות המתאימות.

הערה: ייתכנו שינויים בהשוואה למסכים המוצגים, בהתאם לגרסת תוכנת ה-Android שלך. לקבלת המידע המעודכן ביותר בנושא תאימות, בקר בכתובת www.cochlear.com/compatibility.
^היישום Nucleus‎ Smart של Cochlear זמין ב-App Store וב-Google Play. למידע בנושא תאימות, בקר בכתובת www.cochlear.com/compatibility. Android הוא סימן מסחר של Google LLC. סמל הרובוט של Android מועתק או עובר שינוי על פי עבודה שנוצרה ושותפה על ידי Google והשימוש בו הוא על פי התנאים המתוארים ברישיון Creative Commons 3.0 Attribution License. Google Play והלוגו של Google Play הינם סימנים מסחריים של Google LLC.
נדרש עדכון קושחה של מעבד הקול, שכן ייתכן שהתאימות ל-Android לא תהיה זמינה בשוק שלך. צור קשר עם Cochlear לקבלת מידע נוסף.
סימן המילה והסמלילים של Bluetooth®‎ הם סימני מסחר רשומים בבעלות Bluetooth SIG, Inc.‎ וכל שימוש בסימנים אלה על ידי Cochlear Limited כפוף לרישיון.

פנה לקבלת ייעוץ מהרופא המטפל שלך בנוגע לטיפולים בליקוי שמיעה. התוצאות עשויות להשתנות, והרופא המטפל שלך ייעץ לך בנוגע לגורמים שעשויים להשפיע על התוצאה שלך. קרא את הוראות השימוש. לא כל המוצרים זמינים בכל המדינות. צור קשר עם הסוכן המקומי של Cochlear‎ לקבלת מידע נוסף על המוצר.