היישום Baha® Smart: מתחילים

יתרונות השימוש ביישום Baha® Smart של Cochlear™‎

 • שליטה במעבד הקול התואם של Baha ממכשיר Apple התואם שלכם.
 • התאמת עוצמת הקול, שינוי תכנית והפעלה של הזרמת השמע ממכשירי True Wireless™‎ של Cochlear‎.
 • התאמה אישית של חוויית השמיעה שלכם.
 • קבלת סיוע וטיפים שיסייעו לכם בהפעלה.
 • איתור מעבד קול שאבד.

איך להוריד את היישום Baha Smart?

היישום Baha Smart של Cochlear חופשי להורדה מה-App Store במדינות מאושרות.

תאימות

היישום Baha Smart פועל עם מעבדי הקול Baha 5 ו-Baha 6 ומכשירי Apple תואמים. למידע בנושא תאימות, בקרו באתר www.cochlear.com/compatibility

Apple Watch

השתמשו ב-Apple Watch עבור גישה מהירה לשינוי עוצמת הקול, או עבור החלפת תכניות, בחירת הגדרה מועדפת או הפעלת הזרמת השמע ממכשירי True Wireless של Cochlear. Apple Watch יציג גם התראות, כגון אזהרות בנוגע לסוללת מעבד הקול.

מתחילים

הורידו, התקינו ופתחו את היישום. גללו וקראו את התוכן במסך 'ברוך הבא' כדי ללמוד מידע חשוב, לרבות על התכונות השונות.

הקישו על ‘Get started’ (התחל) כדי להמשיך בחיבור היישום למעבד הקול שלכם, או הקישו על 'Demo' (הדגמה) כדי ללמוד על היישום. היישום יבצע מספר פעולות כדי לוודא שניתן ליצור חיבור יציב למעבד הקול. אם יתעוררו בעיות כלשהן, יוצגו הנחיות על המסך.

לתשומת לבכם: כדי לחבר את היישום למעבד הקול שלכם, תחילה עליכם לשייך את מעבד הקול שלכם ל-iPhone. להוראות שיוך, עקבו אחר ההנחיות ביישום או עיין בהוראות שבהמשך.

 • אפשרו ליישום לגשת למידע בנוגע למיקום שלכם על מנת שיוכל לעזור לכם לאתר מעבד קול שאבד, ולייעץ לכם כאשר תגיעו למיקום מקושר.
 • אפשרו ליישום לשלוח לכם התראות על מנת לקבל אזהרות בנוגע לסוללה ולחיבור, או טיפים כיצד להשיג את חוויית השמיעה הטובה ביותר.
 • קראו את הצהרת הפרטיות ובחרו האם לאשר או לדחות את האפשרות לשלוח מידע לגבי אבחון ושימוש ללא פרטים מזהים, על מנת לעזור לנו ב-Cochlear לשפר עוד יותר את המוצרים שלנו. הבחירה אינה משפיעה על היכולת שלכם להשתמש ביישום.

לאחר השלמת החיבור, היישום יפתח אוטומטית במצב בסיסי, עם גישה לתכונות בסיסיות כמו שינוי תכנית, בקרת עוצמת הקול וניטור סוללה.

הקישו על 'Unlock' (ביטול נעילה) כדי לקבל גישה לכל היכולות של היישום, כולל שמירת הגדרות השמע המועדפות עליכם, רישום מעבדי קול לצורכי אחריות וקבלת גישה לשירותי טיפול מרחוק של Cochlear*.

לאחר יצירת חשבון, תוכלו להצטרף ל-Cochlear Family* כדי לקבל תמיכה והדרכה במהלך מסע השמיעה שלכם. כדי ללמוד עוד על חשבון Cochlear, עיינו בדף 'אודות חשבונות Cochlear'.

הוראות שיוך


 1. לפני שתתחילו בתהליך השיוך, ודאו כי למעבד הקול שלכם יש סוללה חדשה וודאו שהמעבד כבוי.
 2. במכשיר Apple שלכם, עברו אל 'Settings' (הגדרות) -> 'Accessibility' (נגישות)
 3. הדליקו את מעבד הקול שלכם כך שיהיה ניתן לגילוי למשך 120 שניות. בעת שיוך לשני מעבדי קול, הפעילו אותם בו-זמנית.
 4. במכשיר Apple שלכם, הקישו על ‘Hearing Devices’ (מכשירי שמיעה). אם פונקציונליות ה-™Bluetooth כבויה, הקישו כדי להפעיל אותה. מכשיר Apple שלכם יתחיל כעת לחפש את מעבד הקול. זה עשוי לקחת זמן מה.
 5. הקישו על שם מעבד הקול כאשר הוא יופיע. אם אתם משייכים מעבדי קול דו-צידיים, רק שם אחד יופיע יחד עם R + L.
 6. כשיופיע חלון השיוך, קבלו את בקשת השיוך (או בקשות שיוך אם אתם משייכים מעבדי קול דו-צידיים).
 7. חשוב: המתינו (ואל תעזבו את מסך השיוך) עד שיישמע אישור השיוך במעבד הקול, לפני שתמשיכו. סדרה של 6 צפצופים תישמע, וכ-20 שניות אחריה ישמע צליל אדווה (לחלופין, המתינו 120 שניות כדי להיות בטוחים שהתהליך הושלם).

  כדי לבטל את ההתאמה של מעבד הקול למכשיר Apple שלכם, הקישו על 'Settings' (הגדרות) > 'Accessibility' (נגישות) > 'Hearing Devices' (מכשירי שמיעה). הקישו על שם מעבד הקול שלכם ולאחר מכן הקישו על ‘Forget this device’ (שכח את המכשיר הזה).


Please seek advice from your health professional about treatments for hearing loss. Outcomes may vary, and your health professional will advise you about the factors which could affect your outcome. Always follow the directions for use. Not all products are available in all countries. Please contact your local Cochlear representative for product information.

* Not available in all markets