Kontakt os

Har du et spørgsmål? Vi er her for at hjælpe. Vi ser frem til at høre fra dig.

Dame bruger en iPad i parken

Tag kontakt til Cochlear

En kvinde med cochlear-implant smiler, mens hun holder hånd med en mand

Kom i kontakt med en frivillig

Kontakt nogen, der ved noget om hørenedsættelse

Dansk kontor

Cochlear Denmark A/S

Lejrvej 41
DK 3500 VÆRLØSE
Danmark

Telefon: +45 41 53 40 00

Telefontid:
mandag - torsdag 8.30 - 15.30
fredag 8.30 - 14.00

Vagttelefon: +45 24 43 47 77
SMS telefon: +45 60 43 35 00

Hjemmeside: https://www.cochlear.com/dk

E-mail: denmark@cochlear.com

Kontakt information

Bettina_Degn_Holgersen_6.jpg Bettina Degn Holgersen

Customer Service Coordinator
Email:
bdegn@cochlear.com
Direkte tlf: +45 44 11 34 76

   Fanny Duvald

Customer Service Coordinator
Email:
fduvald@cochlear.com
Direkte tlf: +45 44 11 25 61

mette.jpg Mette Hauge Irring

Business Manager Acoustic Implants
Email:
mhaugeirring@cochlear.com
Direkte tlf: +45 22 38 70 16

Lone_Larsen_3.jpg Lone Larsen

Customer Service Coordinator
Email:
llarsen@cochlear.com
Direkte tlf: +45 44 11 29 27

Rene_kongedam_1.jpg René Kongedam

Engagement Specialist
Email:
rkongedam@cochlear.com
Direkte tlf: +45 29 80 00 89

Christine_kongsmark_1.jpg Christine Kongsmark

CI Business manager
Email:
ckongsmark@cochlear.com 
Direkte tlf: +45 20 89 42 64