Skip to main content

Dowiedz się więcej o koncie Cochlear™


Konto Cochlear to osobiste konto, dzięki któremu możesz korzystać usług Cochlear. Umożliwia ono zalogowanie się do usług internetowych Cochlear przy użyciu adresu e-mail i hasła. Konto Cochlear jest niezbędne, aby uzyskać dostęp do usług Cochlear, takich jak aplikacja Osia Smart.

Utworzenie konta Cochlear pozwoli firmie Cochlear dostarczać Ci materiały, świadczyć usługi oraz zapewniać wsparcie techniczne zapewniające optymalne korzystanie z procesora dźwięku Osia 2. Firma Cochlear będzie również mogła informować Cię na bieżąco o wszelkich aktualizacjach systemu operacyjnego iOS lub Android™ oraz aplikacji Osia Smart.


Jeśli kupowałeś(-aś) wcześniej produkt firmy Cochlear ze sklepu internetowego lub korzystałeś(-aś) z usług internetowych firmy Cochlear, możliwe że masz już konto Cochlear. Być może będziesz móc użyć tego samego adresu e-mail oraz hasła, aby zalogować się do aplikacji Osia Smart. Jeśli chcesz sprawdzić, czy posiadasz konto Cochlear, skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy Cochlear w celu uzyskania pomocy.


Jeśli nie masz jeszcze konta Cochlear (tj. nie masz jeszcze dostępu do innych usług internetowych firmy Cochlear przy użyciu adresu e-mail oraz hasła), możesz je utworzyć, wybierając opcję „Utwórz nowe konto” w aplikacji Osia Smart.

Jeśli jesteś osobą dorosłą i użytkownikiem procesora, wybierz opcję „Tak, jestem”.

Będziesz musiał(a):

  1. podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail;
  2. utworzyć unikatowe hasło do konta Cochlear.

Jeśli jesteś rodzicem lub opiekunem użytkownika, wybierz opcję „Jestem rodzicem lub opiekunem”.

Będziesz musiał(a):

  1. podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail;
  2. podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia użytkownika, którym się opiekujesz;
  3. utworzyć unikatowe hasło do konta Cochlear.

Po przesłaniu wprowadzonych danych otrzymasz wiadomość e-mail z łączem umożliwiającym aktywację konta Cochlear. Jeśli wiadomość e-mail nie dotarła, sprawdź folder Spam lub Kosz. Jeśli korzystasz z poczty e-mail za pomocą urządzenia mobilnego, po kliknięciu łącza aktywacyjnego aplikacja Osia Smart otworzy się automatycznie, po czym będzie można zalogować się przy użyciu adresu e-mail oraz hasła. Jeśli korzystasz z poczty e-mail na komputerze stacjonarnym, kliknij łącze aktywacyjne. Następnie, po otwarciu aplikacji Osia Smart na urządzeniu mobilnym, zaloguj się do aplikacji.


Twoja prywatność jest dla nas ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić prywatność Twoich danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami o prywatności i ochronie danych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności. Więcej informacji można uzyskać pod adresem cochlear.com/privacy.


Jeśli nie pamiętasz adresu e-mail używanego do logowania, skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy Cochlear pod adresem cochlear.com/customer-service

Jeśli nie pamiętasz hasła, wybierz opcję „Mam konto Cochlear”, a następnie „Nie pamiętasz hasła?” na stronie logowania. Wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami dotyczącymi resetowania hasła.


W przypadku dalszych problemów lub jakichkolwiek innych pytań dotyczących konta Cochlear skontaktuj się z najbliższym oddziałem firmy Cochlear w celu uzyskania pomocy i wskazówek pod adresem cochlear.com/customer-service.