Skip to main content

Сполучення звукового процесора Nucleus® 7 із сумісним пристроєм Apple^

Як мені сполучити мій звуковий процесор Nucleus 7 із пристроєм iPhone або iPod touch?

Перш ніж ви зможете використовувати функції керування додатка Nucleus Smart, вам необхідно сполучити свій звуковий процесор(и) із сумісним пристроєм iPhone або iPod touch. Для отримання додаткової інформації щодо сполучення див. Часті запитання стосовно додатка Nucleus Smart.

 

Чи можу я сполучати білатеральні пристрої з моїм пристроєм iPhone або iPod touch?

Так. Якщо у вас білатеральні звукові процесори Nucleus 7, вам необхідно сполучити обидва звукові процесори з сумісним пристроєм Apple. Для цього сполучіть обидва звукові процесори одночасно (впродовж одного сеансу сполучення) та переконайтеся, що вони правильно налаштовані, як «лівий» і «правий» пристрій.

 

^Звуковий процесор Cochlear Nucleus 7 сумісний з iPhone, iPad та iPod touch. Для отримання інформації про сумісність відвідайте сайт www.cochlear.com/compatibility. Додаток Cochlear Nucleus Smart доступний на App Store та Google Play. Для отримання інформації про сумісність відвідайте сайт www.cochlear.com/compatibility. Apple, логотип Apple, FaceTime, логотип Made for iPad, логотип Made for iPhone, логотип Made for iPod, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad та iPod touch є торговельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах. App Store є маркою обслуговування компанії Apple Inc., зареєстрованою в США та інших країнах.