Skip to main content

Сполучення звукового процесора Nucleus® 7 із сумісним пристроєм^ марки Apple

Як мені сполучити свій звуковий процесор Nucleus 7 із пристроєм iPhone або iPod touch?

Перш ніж ви зможете використовувати функції керування додатка Nucleus Smart, вам необхідно сполучити свій(-ої) звуковий(-і) процесор(и) із сумісним пристроєм iPhone або iPod touch. Для отримання додаткової інформації про сполучення див. Часті запитання щодо додатка Nucleus Smart.

 

Чи можу я сполучати білатеральні пристрої з моїм пристроєм iPhone або iPod touch?

Так. Якщо у вас білатеральні звукові процесори Nucleus 7, вам необхідно сполучити обидва звукові процесори з сумісним пристроєм марки Apple. Для цього сполучіть обидва звукові процесори одночасно (впродовж одного сеансу сполучення) та переконайтеся, що вони правильно налаштовані як «лівий» і «правий» пристрій.

^Звуковий процесор Cochlear Nucleus 7 сумісний з iPhone, iPad та iPod touch. Для отримання інформації про сумісність відвідайте сайт www.cochlear.com/compatibility. Додаток Cochlear Nucleus Smart доступний на App Store та Google Play. Для отримання інформації про сумісність відвідайте сайт www.cochlear.com/compatibility. Apple, логотип Apple, FaceTime, логотип Made for iPad, логотип Made for iPhone, логотип Made for iPod, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad та iPod touch є торговельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах. App Store є маркою обслуговування компанії Apple Inc., зареєстрованою в США та інших країнах.