Skip to main content

Сполучення звукового процесора з сумісним пристроєм^ марки Apple

Як мені сполучити свій звуковий процесор Nucleus 7 або Kanso 2 з пристроєм iPhone або iPod touch?

Перш ніж ви зможете використовувати функції керування додатка Nucleus Smart, вам необхідно сполучити свій(-ої) звуковий(-і) процесор(и) із сумісним пристроєм iPhone або iPod touch. Для отримання додаткової інформації про сполучення див. Часті запитання щодо додатка Nucleus Smart.

 

Чи можу я сполучати білатеральні звукові процесори зі своїм пристроєм iPhone або iPod touch?

Так. Якщо у вас білатеральні звукові процесори, вам необхідно сполучити їх обидва з сумісним пристроєм марки Apple. Для цього сполучіть обидва звукові процесори одночасно (впродовж одного сеансу сполучення) та переконайтеся, що вони правильно налаштовані як «лівий» і «правий» пристрій.

^Звукові процесори Cochlear Nucleus 7 та Kanso 2 сумісні з пристроями iPhone, iPad та iPod touch. Для отримання інформації про сумісність перейдіть за посиланням www.cochlear.com/compatibility. Додаток Cochlear Nucleus Smart доступний для завантаження в магазинах App Store та Google Play. Для отримання інформації про сумісність перейдіть за посиланням www.cochlear.com/compatibility. Apple, логотип Apple, FaceTime, логотип Made for iPad, логотип Made for iPhone, логотип Made for iPod, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad and iPod touch є торговельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах. App Store є маркою обслуговування компанії Apple Inc., зареєстрованою в США та інших країнах.