Skip to main content

Додаток Nucleus® Smart: Часті запитання


Звуковий процесор Cochlear™ Nucleus 7 сумісний з додатком Nucleus Smart.


Додаток Nucleus Smart сумісний із пристроями iPhone 5 (або новішими) та iPod 6-го покоління (або новішими) на базі ОС iOS 10.0 або вищої версії. Він не призначений для використання з іншими пристроями Apple.

^Звуковий процесор Cochlear Nucleus 7 сумісний з iPhone, iPad та iPod touch. Для отримання інформації про сумісність відвідайте сайт www.cochlear.com/compatibility. Додаток Cochlear Nucleus Smart доступний на App Store та Google Play. Для отримання інформації про сумісність відвідайте сайт www.cochlear.com/compatibility. Apple, логотип Apple, FaceTime, логотип Made for iPad, логотип Made for iPhone, логотип Made for iPod, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad та iPod touch є торговельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах. App Store є маркою обслуговування компанії Apple Inc., зареєстрованою в США та інших країнах.


Додаток Nucleus Smart можна завантажити безкоштовно з Apple App Store. Натисніть значок App Store, здійсніть пошук за фразою «Nucleus Smart», а потім виберіть опцію завантаження додатка Nucleus Smart. Зверніть увагу на те, що додаток Nucleus Smart може не бути доступним в усіх країнах, а тому може бути відсутнім у результатах вашого пошуку.


Після того, як ви завантажите та встановите додаток Nucleus Smart, натисніть «Демо-режим», щоб розпочати навчання використанню різних функцій і властивостей. Це дозволить вам вивчити додаток Nucleus Smart, а також ознайомитися з тим, як він працює, ще до того, як у вас з’явиться звуковий процесор Nucleus 7.

Для керування звуковим процесором Nucleus 7 за допомогою додатка Nucleus Smart вам знадобиться виконати вхід, використовуючи свої дані для облікового запису Cochlear. Якщо у вас немає облікового запису Cochlear, то, щойно ви завантажите додаток, ви можете його створити, натиснувши «Створити новий обліковий запис» та дотримуючись вказівок на екрані.


Ви можете сполучити свій звуковий процесор Nucleus 7 із п’ятьма сумісними пристроями Apple, і на всіх таких пристроях може бути встановлений додаток Nucleus Smart. Проте, за один раз ви можете підключити до вашого(-их) звукового(-их) процесора(-ів) лише один сумісний пристрій Apple. 


У демо-режимі ви можете використовувати додаток Nucleus Smart без підключення звукового процесора Nucleus 7 у демонстраційних цілях або для його випробування. Ви можете включити/відключити демо-режим у меню «Параметри» додатка Nucleus Smart.


Так. Якщо ви сполучите сумісний пристрій Apple із звуковим процесором Nucleus 7 вашої дитини, ви зможете керувати процесором і стежити за його роботою, що дозволить вам переглядати рівень заряду батареї, налаштовувати гучність, а також змінювати програми без необхідності торкатися звукового процесора.

Вам може знадобитися відключити потокову передачу аудіо на звуковий процесор вашої дитини, щоб потокова передача вашого телефонного дзвінка або музики на процесор не здійснювалася. Ви можете зробити це, виконавши перехід: Параметри > Загальні > Спеціальні можливості > Слухові апарати та вимкнувши опцію «Потокова передача на слуховий апарат». При цьому передача потоку на звуковий процесор вашої дитини зупиниться, але ним можна буде продовжувати керувати за допомогою додатка Nucleus Smart.

Якщо ви не можете налаштувати свій звуковий процесор(и), використовуючи додаток Nucleus Smart, ваш сумісний пристрій Apple може не бути сполученим належним чином із вашим процесором.

Щоб дізнатися більше про процес сполучення, перегляньте наше анімаційне відео про сполучення Nucleus 7. Якщо ви успішно виконали процес сполучення, переконайтеся, що ваш пристрій перебуває в рекомендованому діапазоні, а також у тому, що нічого не спричиняє надмірних перешкод. Якщо проблема не зникає, зв'яжіться з компанією Cochlear або зі своїм спеціалістом із лікування слуху.

 

У верхньому правому куті початкового екрана додатка Nucleus Smart відображається значок батареї. Він вказує, наскільки повним є заряд батарей. Натисніть значок батареї, щоб відкрити екран «Стан», де більш детально можна переглянути відомості про рівень заряду батареї звукового процесора. Цей екран також показує рівень звуку, який подається на звуковий процесор Nucleus 7, а також індикатор стану звукового процесора. Відмітка вказує, що ваш звуковий процесор Nucleus 7 працює належним чином.


Двічі натисніть кнопку початкового екрана на сумісному пристрої Apple, щоб переглянути всі додатки, що виконуються. Проведіть пальцем ліворуч або праворуч для здійснення циклічного перемикання додатків та, якщо додаток Nucleus Smart виконується, ви побачите його серед попередніх переглядів додатків. Натисніть на попередній перегляд екрана додатка Nucleus Smart, щоб повернутися до додатка та продовжити використовувати його. Щоб отримувати попередження, знайдіть втрачений звуковий процесор і використайте функцію «Відстежування»; додаток повинен завжди виконуватися на пристрої Apple. Якщо вам знадобиться закрити додаток для усунення несправностей, не забудьте повторно його відкрити.


Виконання додатка Nucleus Smart зупиниться, тільки якщо ви примусово його закриєте. Вам слід закривати додаток тільки з метою усунення несправностей, оскільки додаток повинен виконуватися для користування такими функціями, як «Знайти мій процесор» і «Відстежування». Щоб закрити додаток, двічі натисніть кнопку початкового екрана на сумісному пристрої Apple для перегляду всіх додатків, що виконуються. Проведіть пальцем ліворуч або праворуч для здійснення циклічного перемикання відкритих додатків, доки не знайдете попередній перегляд додатка Nucleus Smart. Коли ви знайдете екран попереднього перегляду додатка Nucleus Smart, проведіть пальцем вгору, щоб закрити додаток.


Якщо у вас досі виникають труднощі або ви маєте будь-які інші запитання стосовно додатка Nucleus Smart, зверніться до свого місцевого представництва компанії Cochlear по консультацію та допомогу за адресою: cochlear.com/intl/contact/global-offices.