Skip to main content

Додаток Nucleus® Smart: Часті запитання


Звукові процесори Cochlear™ Nucleus 7 та Kanso 2 сумісні з додатком Nucleus Smart.


Додаток Nucleus Smart сумісний із пристроями iPhone 5 (або пізнішими) та iPod 6-го покоління (або пізнішими) на базі ОС iOS10.0 або пізніших версій. Він не призначений для використання на інших пристроях марки Apple. Для отримання інформації про сумісність перейдіть за посиланням www.cochlear.com/compatibility.


Додаток Nucleus Smart можна завантажити безкоштовно в магазині Apple App Store. Натисніть на значок App Store, здійсніть пошук за фразою «Nucleus Smart», а потім виберіть завантаження додатка Nucleus Smart. Зверніть увагу на те, що додаток Nucleus Smart може не бути доступним в усіх країнах, а тому може бути відсутнім серед результатів вашого пошуку.


Після того, як ви завантажите та встановите додаток Nucleus Smart, натисніть «Демо-режим», щоб розпочати навчання використанню різних функцій і властивостей. Це дозволить вам вивчити додаток Nucleus Smart, а також ознайомитися з тим, як він працює, ще до того, як у вас з’явиться звуковий процесор Nucleus 7 або Kanso 2.

Для керування звуковим процесором за допомогою додатка Nucleus Smart вам знадобиться виконати вхід, використовуючи свої дані облікового запису Cochlear. Якщо у вас немає облікового запису Cochlear, ви можете його створити, щойно ви завантажите додаток, натиснувши «Створити новий обліковий запис» та дотримуючись інструкцій на екрані.


Ви можете сполучити свій звуковий процесор Nucleus 7 або Kanso 2 максимум із п’ятьма сумісними пристроями марки Apple, і на всіх них може бути встановлений додаток Nucleus Smart. Проте ви можете одночасно підключати до вашого(-их) звукового(-их) процесора(-ів) лише один сумісний пристрій марки Apple. 


У демо-режимі ви можете використовувати додаток Nucleus Smart без підключення до звукового процесора Nucleus 7 або Kanso 2 в демонстраційних цілях або для його випробування. Ви можете включити/відключити демо-режим у меню «Параметри» додатка Nucleus Smart.


Так. Якщо ви сполучите сумісний пристрій марки Apple зі звуковим процесором Nucleus 7 або Kanso 2 вашої дитини, ви зможете керувати процесором і наглядати за ним, що дозволить вам перевіряти рівень заряду батареї, налаштовувати гучність, а також змінювати програми без необхідності торкатися звукового процесора.

Вам може знадобитися відключити передачу звукового потоку на процесор вашої дитини, так щоб передача потоку з вашого телефонного дзвінка або музики на процесор дитини не здійснювалася. Ви можете зробити це, змінивши параметр «Спрямування звуку» для свого слухового пристрою, який можна налаштувати в підрозділі «Спеціальні можливості» розділу «Налаштування» у вашому пристрої марки Apple. Налаштовуючи параметр «Спрямування звуку», виберіть «Ніколи слухові пристрої» для джерела «Звук виклику» або «Звук медіафайлу», щоб зупинити передачу потоку з дзвінків або з мультимедіа. При цьому передача потоку на звуковий процесор вашої дитини зупиниться, але ним досі можна буде керувати з додатка Nucleus Smart.


Якщо ви не можете налаштувати свій(-ої) звуковий(-і) процесор(и) за допомогою додатка Nucleus Smart, ваш сумісний пристрій марки Apple, можливо, не був належним чином сполучений з вашим процесором.

Щоб дізнатися більше про процес сполучення, перегляньте наше анімаційне відео про сполучення пристроїв. Якщо ви успішно виконали сполучення, переконайтеся, що ваш пристрій перебуває в рекомендованому діапазоні і ніщо не створює надмірних перешкод. Якщо проблема не зникає, зверніться до компанії Cochlear.

 

У верхньому правому куті початкового екрана додатка Nucleus Smart відображається значок батареї. Він вказує, наскільки повним є заряд батареї звукового процесора. Натисніть значок батареї, щоб відкрити екран «Стан», де можна дізнатися більш детально про рівень заряду батареї звукового процесора. На цьому екрані також показується рівень звуку, який подається на звуковий процесор Nucleus 7 або Kanso 2, а також індикатор стану звукового процесора. Відмітка означає, що ваш звуковий процесор працює належним чином.


Двічі натисніть кнопку початкового екрана на сумісному пристрої марки Apple, щоб переглянути всі додатки, що виконуються. Проведіть пальцем ліворуч або праворуч для циклічного переходу між додатками; отже, якщо додаток Nucleus Smart виконується, ви побачите його на одному з екранів попереднього перегляду додатків. Натисніть на екран попереднього перегляду додатка Nucleus Smart, щоб повернутися до додатка та продовжити його використовувати. Щоб отримувати попередження, знайдіть втрачений звуковий процесор і скористайтеся функцією «Відстежування»; додаток повинен завжди виконуватися на пристрої марки Apple. Якщо вам знадобиться закрити додаток для усунення несправностей, не забудьте повторно його відкрити.


Виконання додатка Nucleus Smart зупиниться, лише якщо ви примусово його закриєте. Вам слід закривати додаток тільки з метою усунення несправностей, оскільки додаток повинен виконуватися для користування такими функціями, як «Знайти мій процесор» і «Відстежування». Щоб закрити додаток, двічі натисніть кнопку початкового екрана на сумісному пристрої марки Apple для перегляду всіх додатків, що виконуються. Проведіть пальцем ліворуч або праворуч для циклічного переходу між відкритими додатками, доки не дійдете до екрана попереднього перегляду додатка Nucleus Smart. Коли ви знайдете екран попереднього перегляду додатка Nucleus Smart, проведіть пальцем угору, щоб закрити додаток.


Якщо у вас досі виникають труднощі або є якісь інші запитання щодо додатка Nucleus Smart, зверніться до свого місцевого представництва компанії Cochlear по консультацію та допомогу за адресою: cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Додаток Nucleus Smart App for Apple Watch підключається до додатка Nucleus Smart, запущеного на сумісному пристрої iPhone, — він не підключається безпосередньо до звукового процесора Nucleus 7 або Kanso 2. Аби додаток Nucleus Smart для пристрою Apple Watch працював, на пристрої iPhone повинен бути запущений додаток Nucleus Smart.

Пристрій Apple Watch використовує технологію Bluetooth® для сполучення з пристроєм iPhone, і саме завдяки цьому з’єднанню Bluetooth додаток Nucleus Smart для пристрою Apple Watch може взаємодіяти з додатком Nucleus Smart.

Коли налаштування звукового процесора Nucleus 7 або Kanso 2 змінюються в додатку Nucleus Smart App for Apple Watch, ці налаштування негайно відображаються в додатку Nucleus Smart на пристрої iPhone.


Мінімальною сумісною версією watchOS (операційної системи для пристрою Apple Watch) є версія 6.

Інформацію про сумісність можна знайти за адресою www.cochlear.com/compatibility

Сумісність додатка Nucleus Smart для пристрою Apple Watch із додатком Nucleus Smart наразі реалізована лише в США та окремих країнах. За докладною інформацією про сумісність звертайтеся до компанії Cochlear.


Якщо пристрій iPhone втрачає зв’язок зі звуковим процесором Nucleus 7 або Kanso 2, додаток Nucleus Smart App for Apple Watch не може ним керувати.

Вам буде запропоновано відкрити додаток Nucleus Smart у своєму пристрої iPhone, щоб відновити зв’язок зі звуковим процесором.


Щоб керувати звуковим процесором Nucleus 7 або Kanso 2 в додатку Nucleus Smart App for Apple Watch, ви повинні увійти в додаток Nucleus Smart.


Додаток Nucleus Smart для пристрою Apple Watch був випущений на ринок у США та Латинській Америці у вересні 2019 року.

Користувачі додатка Nucleus Smart у інших країнах не можуть користуватися додатком Nucleus Smart для пристрою Apple Watch. Його наявність у інших країнах буде залежати від місцевих графіків виведення продукту на ринок.