Skip to main content

Додаток Nucleus® Smart: Часті запитання


Звуковий процесор Cochlear™ Nucleus 7 сумісний з додатком Nucleus Smart.


Для того, щоб використовувати додаток Nucleus Smart для ОС Android, ваш пристрій повинен працювати на ОС Android 5.0 (Lollipop) або більш пізньої версії та підтримувати протокол Bluetooth 4.0 або більш пізньої версії.

Додаток Nucleus Smart було підтверджено як сумісний із переліченими нижче смартфонами на базі ОС Android.

Виробник Модель
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S8
Huawei P8lite
Google Pixel
LG G6
Lenovo Moto G5
HTC U11

Якщо ваш пристрій не зазначений у цьому списку, проте використовує ОС Android 5.0 та протокол Bluetooth 4.0, додаток Nucleus Smart все одно може працювати, але ми не можемо забезпечувати підтримку на тому ж рівні у разі потреби в усуненні несправностей.


Додаток Nucleus Smart не призначений для використання на планшетах.


Додаток Nucleus Smart можна завантажити безкоштовно з магазину Google Play. Натисніть на значок Play Store, здійсніть пошук за фразою «Nucleus Smart», а потім виберіть опцію завантаження додатка Nucleus Smart. Зверніть увагу на те, що додаток Nucleus Smart може не бути доступним в усіх країнах, а тому може бути відсутнім у результатах вашого пошуку.


Ні. Пристрої на базі ОС Android не мають вбудованої підтримки слухових апаратів. Тому на вашому пристрої на базі ОС Android, якщо ви хочете використовувати його для керування звуковим процесором Nucleus 7, потрібен додаток Nucleus Smart.


Ні. За допомогою додатка Nucleus Smart ви можете керувати своїм звуковим процесором Nucleus 7 та наглядати за ним на сумісних пристроях марки Apple чи на базі ОС Android.

Напис «Made for iPhone» («Зроблено для iPhone») означає, що ви можете здійснювати потокову передачу аудіо з сумісних пристроїв Apple безпосередньо на свій звуковий процесор. Для потокової передачі аудіо з пристроїв на базі ОС Android потрібен аксесуар Cochlear Wireless Phone Clip (телефонна кліпса).


Операційна система Android поки що не підтримує пряму передачу потоку аудіо з низькою енергією за допомогою зв'язку Bluetooth®. Ви можете скористатися перевагами потокової передачі телефонних дзвінків і музики бездротовим способом із пристрою на базі ОС Android на свій звуковий процесор Nucleus 7 за допомогою аксесуара Cochlear Wireless Phone Clip (телефонної кліпси).


Для керування звуковим процесором Nucleus 7 за допомогою додатка Nucleus Smart вам знадобиться завантажити його та ввійти в нього, використовуючи дані свого облікового запису Cochlear. Якщо у вас немає облікового запису Cochlear, то, щойно ви завантажите додаток, ви можете його створити, натиснувши «Створити новий обліковий запис» та дотримуючись вказівок на екрані.


Ви можете сполучити звуковий процесор Nucleus 7 максимум із п’ятьма сумісними пристроями на базі ОС Android і на всі з них встановити додаток Nucleus Smart.

Проте, за один раз ви можете підключити до вашого(-их) звукового(-их) процесора(-ів) лише один сумісний пристрій на базі ОС Android.


Так. Якщо ви сполучите свій сумісний пристрій на базі ОС Android зі звуковим процесором Nucleus 7 вашої дитини, ви зможете керувати процесором і стежити за його роботою, що дозволить вам переглядати рівень заряду батареї, регулювати гучність, а також змінювати програми без необхідності торкатися звукового процесора.


Якщо ви не можете налаштувати свій (свої) звуковий(-і) процесор(и) за допомогою додатка Nucleus Smart, то можливо, ваш сумісний пристрій на базі ОС Android не був належним чином сполучений із процесором.

Щоб дізнатися більше про процедуру сполучення, перегляньте наш анімаційний відеоролик про сполучення звукового процесора Nucleus 7 із пристроями на базі ОС Android. Якщо ви успішно виконали процес сполучення, переконайтеся, що ваш пристрій перебуває в рекомендованому діапазоні, а також у тому, що нічого не спричиняє надмірних перешкод. Якщо проблема не зникає, зв'яжіться з компанією Cochlear або зі своїм спеціалістом із лікування слуху.

 


У верхньому правому куті початкового екрана додатка Nucleus Smart відображається значок батареї. Він вказує, наскільки повним є заряд батарей. Натисніть на значок батареї, щоб відкрити екран «Стан», де більш детально можна переглянути відомості про рівень заряду батареї звукового процесора. Цей екран також показує рівень звуку, який подається на звуковий процесор Nucleus 7, а також індикатор стану звукового процесора. Відмітка вказує, що ваш звуковий процесор Nucleus 7 працює належним чином.


Якщо ви виконали процедуру сполучення, ви можете провести пальцем униз шторку сповіщень і переконатися, що додаток Nucleus Smart відображає рівень заряду батареї вашого(-их) процесора(-ів). Якщо ви не бачите сповіщення, це означає, що додаток не запущено. Ви можете запустити його, знайшовши значок Nucleus Smart на панелі додатків (або на початковому екрані) та натиснувши на цей значок.


Виконання додатка Nucleus Smart зупиниться, тільки якщо ви примусово його закриєте. Вам слід закривати додаток тільки з метою усунення несправностей, оскільки він повинен бути запущений для користування такими функціями, як «Знайти мій процесор» та «Відстежування». Щоб закрити додаток, відкрийте «Параметри», виберіть «Додатки», знайдіть Nucleus Smart у списку та натисніть «Примусова зупинка».


Якщо ви отримали звуковий процесор Nucleus 7 раніше липня 2018 року, мікропрограмне забезпечення вашого звукового процесора потрібно оновити, перш ніж ви зможете використовувати його на пристрої на базі ОС Android. Це просте оновлення може виконати ваш лікар. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з компанією Cochlear або зі своїм спеціалістом із лікування слуху.


Якщо у вас досі виникають труднощі або ви маєте будь-які інші запитання стосовно додатка Nucleus Smart, зверніться до свого місцевого представництва компанії Cochlear по консультацію та допомогу за адресою: cochlear.com/intl/contact/global-offices.