Skip to main content

Додаток Baha® Smart: Початок роботи

Переваги використання додатка Cochlear™ Baha® Smart

  • Керування вашим звуковим процесором Baha 6 Max безпосередньо зі свого смартфона.
  • Регулювання гучності, зміна програм та активація потокової передачі з пристроїв Cochlear™ True Wireless™.
  • Налаштування корекції слуху відповідно до ваших індивідуальних потреб.
  • Обслуговування та отримання корисних порад з експлуатації.
  • Віднаходження загубленого звукового процесора.

Як завантажити додаток Baha Smart?

Додаток Cochlear Baha Smart можна безкоштовно завантажити з магазину App Store у обраних країнах.

Сумісність

Додаток Baha Smart працює зі звуковим процесором Baha 6 Max і сумісним пристроєм iPhone.
Для отримання актуальної інформації про сумісність із пристроями iPhone, Apple Watch та з ОС iOS перейдіть за адресою www.cochlear.com/compatibility

Apple Watch

Використовуйте пристрій Apple Watch для швидкого доступу, щоб налаштувати гучність або змінити програму, вибрати вподобання або активувати потокову передачу з бездротових пристроїв. Пристрій Apple Watch також відображатиме сповіщення, наприклад попередження про заряд батареї звукового процесора.

Початок роботи

Перш ніж завантажувати, встановлювати та відкривати додаток, потрібно сполучити свій звуковий процесор з пристроєм iPhone. Це здійснюється за допомогою налаштувань пристрою iPhone. Для отримання інструкцій зі сполучення перегляньте наш відеоролик про сполучення.

 

 

Після запуску додатка можна натиснути кнопку «Демо», щоб ознайомитися з різними функціями та режимами, або натиснути «Почати», щоб перейти до підключення додатка до звукового процесора.

Для керування звуковим процесором за допомогою додатка Baha Smart вам знадобиться виконати вхід, використовуючи свої дані облікового запису Cochlear. Якщо у вас немає облікового запису Cochlear, ви можете його створити, натиснувши «Створити обліковий запис» та дотримуючись інструкцій на екрані.

Після виконання входу додаток пройде через декілька кроків для забезпечення захищеного з’єднання. У разі виникнення проблем інструкції будуть відображені на екрані. Після завершення додаток автоматично перейде на початковий екран.

Чи можу я сполучити білатеральні звукові процесори зі своїм пристроєм iPhone?

Так. Якщо у вас білатеральні звукові процесори Baha 6 Max, вам необхідно сполучити обидва звукові процесори з сумісним пристроєм iPhone. Для цього сполучіть обидва звукові процесори одночасно (впродовж одного сеансу сполучення) та переконайтеся, що вони правильно налаштовані як «лівий» і «правий» пристрій.