Skip to main content

Ses işlemcinizi uyumlu bir Apple cihazı^ ile eşleştirme

Nucleus 7 veya Kanso 2 Ses İşlemcimi iPhone veya iPod touch cihazımla nasıl eşleştiririm?

Nucleus Smart Uygulamasının kontrol özelliklerini kullanabilmeniz için ses işlemcilerinizi uyumlu iPhone veya iPod touch cihazınızla eşleştirmeniz gerekir. Eşleştirme hakkında daha fazla bilgi için bkz. Nucleus Smart Uygulaması SSS.

 

Çift taraflı ses işlemcilerini iPhone veya iPod touch cihazımla eşleştirebilir miyim?

Evet. Çift taraflı ses işlemcilerine sahipseniz her iki ses işlemcinizi de uyumlu Apple cihazınızla eşleştirmeniz gerekir. Bunun için her iki ses işlemcisini aynı anda (aynı eşleştirme süresi içinde) eşleştirin ve işlemcilerin "sol" ve "sağ" cihaz olarak doğru şekilde ayarlandığından emin olun.

^Cochlear Nucleus 7 ve Kanso 2 ses işlemcileri; iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur. Uyumluluk bilgileri için www.cochlear.com/compatibility adresini ziyaret edin. Cochlear Nucleus Smart Uygulamasını App Store ve Google Play'de bulabilirsiniz. Uyumluluk bilgileri için www.cochlear.com/compatibility adresini ziyaret edin. Apple, Apple logosu, FaceTime, Made for iPad logosu, Made for iPhone logosu, Made for iPod logosu, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad ve iPod touch; Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. App Store, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde tescilli hizmet markasıdır.