Skip to main content

Dowiedz się więcej na temat swojego konta Cochlear™


Konto Cochlear jest osobistym kontem, którego będziesz używać, aby uzyskać dostęp do usług firmy Cochlear. Umożliwia ono logowanie się do internetowych usług firmy Cochlear za pomocą adresu e-mail oraz hasła. Konto Cochlear jest niezbędne do uzyskania dostępu do usług firmy Cochlear, takich jak aplikacja Nucleus Smart.

Utworzenie konta Cochlear pozwoli firmie Cochlear dostarczać Ci materiały i usługi oraz wsparcie techniczne zapewniające optymalne korzystanie z procesora dźwięku Nucleus® 7 i/lub Kanso® 2. Firma Cochlear będzie również mogła informować Cię na bieżąco o wszelkich aktualizacjach systemu operacyjnego Android™, iOS oraz aplikacji Nucleus Smart.


W większości krajów po ukończeniu określonej liczby lat możesz utworzyć własne konto Cochlear. W przypadku osób, które nie mają jeszcze wymaganego wieku, to rodzic lub opiekun musi utworzyć konto Cochlear i wyrazić na nie zgodę. Ograniczenia wiekowe różnią się w zależności od kraju zamieszkania. W przypadku jakichkolwiek pytań na ten temat skontaktuj się z lokalnym biurem firmy Cochlear. Informacje kontaktowe można znaleźć na stronie cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Nie, nie można skonfigurować konta Cochlear osobie, która ukończyła już wymaganą liczbę lat.


Jeśli dziecko nie ukończyło jeszcze wymaganej liczby lat, a skonfigurowało konto Cochlear, należy skontaktować się z lokalnym biurem firmy Cochlear w celu uzyskania porady pomocy, ponieważ do utworzenia konta wymagana jest zgoda rodziców. Informacje kontaktowe można znaleźć na stronie cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Nie, ponieważ umożliwia ono dostęp do Twoich danych osobowych. Upewnij się, że nikt nie ma dostępu do Twoich danych logowania.


Jeśli kupowałeś wcześniej produkt Cochlear ze sklepu internetowego lub korzystałeś z usług internetowych firmy Cochlear, możliwe, że masz już konto Cochlear. Możesz użyć tego samego adresu e-mail i hasła, aby zalogować się do aplikacji Nucleus Smart. Jeśli chcesz sprawdzić, czy masz już konto Cochlear, skontaktuj się z lokalnym zespołem ds. obsługi klienta firmy Cochlear, aby uzyskać pomoc.


Jeśli nie masz jeszcze konta Cochlear (tzn. nie uzyskiwałeś wcześniej dostępu do internetowych usług firmy Cochlear za pomocą adresu e-mail i hasła), możesz je utworzyć, wybierając opcję „Utwórz nowe konto” w aplikacji Nucleus Smart.

Konieczne będzie:

 1. podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail,
 2. utworzenie niepowtarzalnego hasła do swojego konta Cochlear.

Po przesłaniu szczegółowych danych zostanie do Ciebie wysłana wiadomość e-mail z łączem umożliwiającym aktywowanie Twojego konta Cochlear. Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail, sprawdź foldery Spam i Kosz. Po kliknięciu łącza aktywacyjnego aplikacja Nucleus Smart zostanie uruchomiona automatycznie i możliwe będzie zalogowanie się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła.


Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko samo sterowało procesorem dźwięku Nucleus 7 lub Kanso 2 za pomocą aplikacji Nucleus Smart na swoim urządzeniu, możesz utworzyć dla niego konto Cochlear. Podczas konfiguracji konta będzie trzeba wyrazić zgodę na uzyskanie przez dziecko pełnego dostępu do wszystkich funkcji aplikacji. Jeżeli funkcja synchronizacji danych jest włączona, trzeba również wyrazić zgodę na synchronizację danych z chmurą Cochlear.


Aby skonfigurować konto dla dziecka, potrzebne będą:

 1. zgodny smartfon* z zainstalowaną aplikacją Nucleus Smart,
 2. adres e-mail dla dziecka (oprócz Twojego adresu e-mail),
 3. Twoje własne zgodne urządzenie Apple lub z systemem Android,
 4. Twoje konto Cochlear.

*Procesory dźwięku Nucleus 7 i Kanso 2 są zgodne z urządzeniami Apple oraz z urządzeniami z systemem Android. Informacje na temat zgodności można uzyskać na stronie internetowej www.cochlear.com/compatibility.


Procedura konfiguracji konta Cochlear dla Twojego dziecka potrwa około 15 minut.


Przed skonfigurowaniem konta Cochlear dla dziecka należy skonfigurować swoje własne konto Cochlear.

Konfigurowanie konta Cochlear (osoba dorosła)

 1. Jeśli nie masz jeszcze konta Cochlear (tzn. nie uzyskiwałeś wcześniej dostępu do internetowych usług firmy Cochlear za pomocą adresu e-mail i hasła), możesz je utworzyć, wybierając opcję „Utwórz nowe konto” w aplikacji Nucleus Smart.
 2. Konieczne będzie podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Trzeba będzie również utworzyć niepowtarzalne hasło do konta Cochlear.
 3. Po przesłaniu szczegółowych danych zostanie do Ciebie wysłana wiadomość e-mail z łączem umożliwiającym aktywowanie Twojego konta Cochlear. Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail, sprawdź foldery Spam i Kosz. Po kliknięciu łącza aktywacyjnego aplikacja Nucleus Smart zostanie uruchomiona automatycznie i możliwe będzie zalogowanie się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła.
 4. Po zalogowaniu postępuj zgodnie z instrukcjami parowania wyświetlanymi na ekranie. W trakcie tego procesu należy podać nazwę użytkownika. Upewnij się, że dane te zostały wprowadzone prawidłowo. Użytkownik zostanie następnie powiązany z Tobą, a jego informacje będą widoczne w aplikacji w sekcji „Dane konta”.

W przypadku jakichkolwiek problemów z ukończeniem tego procesu lub jeśli jakiekolwiek dane wydają się nieprawidłowe, przed skonfigurowaniem konta Cochlear dla dziecka skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy Cochlear.

Konfigurowanie konta Cochlear dla dziecka

Po zalogowaniu się do konta Cochlear:

 1. W menu aplikacji Nucleus Smart wybierz pozycję „Ustawienia”.
 2. W sekcji „Ustawienia” wybierz pozycję „Dane konta”.
 3. W sekcji „Dane konta” będą wyświetlane Twoje dane oraz bliskich Ci osób.
 4. Wybierz dziecko i wprowadź jego adres e-mail (stanie się on nazwą użytkownika konta Cochlear). Ten adres e-mail nie może być taki sam jak Twój adres e-mail.
 5. Po wyświetleniu monitu potwierdź, że wyrażasz zgodę na pełny dostęp dziecka do konta.
 6. Na adres e-mail dziecka zostanie wysłana wiadomość z łączem aktywacyjnym.
 7. Dziecko będzie musiało uzyskać dostęp do wiadomości z łączem aktywacyjnym i kliknąć łącze.
 8. Następnie w celu zakończenia procesu konfiguracji konta dziecko zostanie poproszone o utworzenie hasła do swojego konta.
 9. Po skonfigurowaniu konta można zalogować się do aplikacji Nucleus Smart na dowolnym zgodnym urządzeniu z zainstalowaną aplikacją Nucleus Smart.
 10. Informacja o pomyślnej aktywacji konta Cochlear Twojego dziecka zostanie wysłana w wiadomości e-mail.

Tak, istnieje taka możliwość. Po prostu powtórz ten sam opisany powyżej proces dla kolejnego dziecka. Należy pamiętać, że dla każdego dziecka potrzebne będzie inne zgodne urządzenie — do tego samego urządzenia nie może być jednocześnie zalogowanych dwoje dzieci.


Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami o ochronie danych i prywatności. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z postanowieniami naszej Polityki Prywatności. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.cochlear.com/privacy.


Jeśli nie możesz sobie przypomnieć użytego adresu e-mail, skontaktuj się z lokalnym zespołem ds. obsługi klienta firmy Cochlear.

Jeśli nie możesz sobie przypomnieć hasła, wybierz opcję „Nie pamiętasz hasła?” na stronie logowania. Wprowadź swój adres e-mail. Zostaną na niego wysłane instrukcje dotyczące resetowania hasła.


Jeśli nadal nie możesz się zalogować lub masz inne pytania dotyczące Twojego konta Cochlear, skontaktuj się z lokalnym biurem firmy Cochlear pod adresem cochlear.com/intl/contact/global-offices, aby uzyskać poradę i wsparcie.