Skip to main content

Dowiedz się więcej na temat swojego konta Cochlear™


Konto Cochlear jest osobistym kontem, którego będziesz używać, aby uzyskać dostęp do usług firmy Cochlear. Umożliwia ono logowanie się do internetowych usług firmy Cochlear za pomocą adresu e-mail oraz hasła. Konto Cochlear jest niezbędne do uzyskania dostępu do usług firmy Cochlear, takich jak aplikacja Nucleus Smart.

Utworzenie konta Cochlear pozwoli firmie Cochlear dostarczać Ci materiały i usługi oraz świadczyć wsparcie techniczne, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia związane z użytkowaniem procesora dźwięku Nucleus 7. Firma Cochlear będzie również mogła informować Cię na bieżąco o wszelkich aktualizacjach dotyczących systemu operacyjnego iOS oraz aplikacji Nucleus Smart.


W większości krajów konto Cochlear mogą utworzyć osoby, które osiągnęły określony wiek. W przypadku osób, które nie osiągnęły określonego wieku, konto Cochlear musi skonfigurować rodzic lub opiekun i dostarczyć swoją zgodę. Ograniczenie wieku różni się w zależności od kraju zamieszkania. W przypadku konkretnych pytań dotyczących tej kwestii należy skontaktować się z lokalnym biurem Cochlear. Informacje kontaktowe są dostępne na stronie cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Nie. Nie możesz skonfigurować konta Cochlear dla osoby, która przekroczyła określony próg wiekowy.


Jeśli Twoje dziecko jest w wieku poniżej określonego progu wiekowego i ma już skonfigurowane konto Cochlear, skontaktuj się z lokalnym biurem Cochlear, ponieważ do posiadania konta przez Twoje dziecko wymagana jest zgoda rodzica. Informacje kontaktowe są dostępne na stronie cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Nie, ponieważ umożliwia ono dostęp do Twoich danych osobowych. Upewnij się, że nikt nie ma dostępu do Twoich danych logowania.


Jeśli kupowałeś wcześniej produkt Cochlear ze sklepu internetowego lub korzystałeś z usług internetowych firmy Cochlear, możliwe, że masz już konto Cochlear. Możesz użyć tego samego adresu e-mail i hasła, aby zalogować się do aplikacji Nucleus Smart. Jeśli chcesz sprawdzić, czy masz już konto Cochlear, skontaktuj się z lokalnym zespołem ds. obsługi klienta firmy Cochlear, aby uzyskać pomoc.


Jeśli nie masz jeszcze konta Cochlear (tzn. nie uzyskiwałeś(-aś) wcześniej dostępu do internetowych usług firmy Cochlear za pomocą adresu e-mail i hasła), możesz je utworzyć, wybierając opcję „Utwórz nowe konto” w aplikacji Nucleus Smart.

Konieczne będzie:

 1. podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail,
 2. utworzenie niepowtarzalnego hasła do Twojego konta Cochlear.

Po przesłaniu szczegółowych danych zostanie do Ciebie wysłana wiadomość e-mail z łączem aktywacyjnym do Twojego konta Cochlear. Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail, sprawdź foldery Spam i Kosz. Po kliknięciu łącza aktywacyjnego aplikacja Nucleus Smart zostanie uruchomiona automatycznie i możliwe będzie zalogowanie się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła.


Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko korzystało z aplikacji Nucleus Smart niezależnie od swojego urządzenia do sterowania procesorem dźwięku Nucleus 7, możesz utworzyć dla niego konto Cochlear. Podczas konfigurowania konta dostarczysz dla swojego dziecka zgodę na pełen dostęp do funkcji aplikacji. Dostarczysz również zgodę na synchronizację jego danych w chmurze Cochlear, jeśli funkcja synchronizacji danych jest włączona.


Do skonfigurowania konta dla Twojego dziecka potrzebne będą:

 1. kompatybilne urządzenie firmy Apple z zainstalowaną aplikacją Nucleus Smart,
 2. adres e-mail dla swojego dziecka (oprócz Twojego adresu e-mail),
 3. Twoje kompatybilne urządzenie firmy Apple lub urządzenie z systemem Android,
 4. Twoje konto Cochlear.

Proces konfiguracji konta Cochlear dla Twojego dziecka potrwa około 15 minut.


Przed skonfigurowaniem konta Cochlear dla Twojego dziecka musisz najpierw skonfigurować swoje konto Cochlear.

Konfiguracja swojego konta Cochlear (dorośli)

 1. Jeśli nie masz jeszcze konta Cochlear (tzn. nie uzyskiwałeś(-aś) wcześniej dostępu do internetowych usług firmy Cochlear za pomocą adresu e-mail i hasła), możesz je utworzyć, wybierając opcję „Utwórz nowe konto” w aplikacji Nucleus Smart.
 2. Konieczne będzie podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Trzeba będzie również utworzyć unikalne hasło do konta Cochlear.
 3. Po przesłaniu szczegółowych danych zostanie do Ciebie wysłana wiadomość e-mail z łączem aktywacyjnym do Twojego konta Cochlear. Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail, sprawdź foldery Spam i Kosz. Po kliknięciu łącza aktywacyjnego aplikacja Nucleus Smart zostanie uruchomiona automatycznie i możliwe będzie zalogowanie się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła.
 4. Po zalogowaniu się postępuj zgodnie z instrukcjami parowania wyświetlanymi na ekranie. Podczas tego procesu zostaniesz poproszony(-a) o podanie nazwy użytkownika. Upewnij się, że wprowadzone dane są poprawne. Użytkownik ten będzie następnie przypisany do Ciebie, a jego dane będą widoczne w części dotyczącej szczegółów konta w aplikacji.

W przypadku problemów z ukończeniem procesu lub jeśli wyświetlane dane są nieprawidłowe, skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy Cochlear przed konfiguracją konta Cochlear dla Twojego dziecka.

Konfiguracja konta Cochlear dla dziecka

Po zalogowaniu się do swojego konta Cochlear:

 1. W aplikacji Nucleus Smart wybierz „Ustawienia”.
 2. W części „Ustawienia” wybierz „Dane konta”.
 3. W części „Dane konta” Twoje dane będą wyświetlane razem z danymi osób bliskich.
 4. Wybierz dziecko i wprowadź jego adres e-mail (stanie się on nazwą użytkownika dla konta Cochlear dziecka). Ten adres e-mail musi się różnić od Twojego adresu e-mail.
 5. Po pojawieniu się komunikatu potwierdź swoją zgodę na pełen dostęp dziecka do konta.
 6. Na adres e-mail Twojego dziecka zostanie wysłana wiadomość e-mail z łączem aktywacyjnym.
 7. Twoje dziecko musi otworzyć wiadomość i kliknąć łącze aktywacyjne.
 8. Następnie Twoje dziecko zostanie poproszone o utworzenie hasła do swojego konta w celu zakończenia procesu konfiguracji konta.
 9. Po skonfigurowaniu konta można z niego korzystać do logowania się do aplikacji Nucleus Smart z dowolnego kompatybilnego urządzenia z zainstalowaną aplikacją Nucleus Smart.
 10. Po udanej aktywacji konta Cochlear Twojego dziecka otrzymasz powiadomienie w wiadomości e-mail.

Tak, możesz. W tym celu dla kolejnego dziecka powtórz proces opisany powyżej. Należy zwrócić uwagę, że dla każdego dziecka wymagane jest osobne kompatybilne urządzenie. Dwoje dzieci nie może być zalogowanych na jednym urządzeniu w tym samym czasie.


Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Dokładamy wszelkich starań w celu zabezpieczenia Twoich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych i prywatności. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z postanowieniami naszej Polityki Prywatności. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do strony cochlear.com/intl/privacy-policy.


Jeśli nie możesz sobie przypomnieć użytego adresu e-mail, skontaktuj się z lokalnym zespołem ds. obsługi klienta firmy Cochlear.

Jeśli nie możesz sobie przypomnieć hasła, wybierz opcję „Nie pamiętasz hasła?” na stronie logowania. Wprowadź swój adres e-mail. Zostaną na niego przesłane instrukcje dotyczące resetowania hasła.


Jeśli nadal nie możesz się zalogować lub masz inne pytania dotyczące Twojego konta Cochlear, skontaktuj się z lokalnym biurem firmy Cochlear pod adresem cochlear.com/intl/contact/global-offices, aby uzyskać pomoc i wsparcie.