Skip to main content

Nucleus® Smart lietotne: biežāk uzdotie jautājumi


Ar Nucleus Smart lietotni ir saderīgs Cochlear™ Nucleus 7 un Kanso 2 skaņas procesors.


Nucleus Smart lietotne ir saderīga ar iPhone 5s (vai jaunākām) un iPod touch 6. paaudzes ierīcēm (vai jaunākām), kurās darbojas operētājsistēma iOS 11.0 vai jaunāka. Šī lietotne nav paredzēta izmantošanai ar citām Apple ierīcēm. Informāciju par saderību skatiet tīmekļa vietnē www.cochlear.com/compatibility.


Nucleus Smart lietotni var lejupielādēt bez maksas Apple App Store vietnē. Pieskarieties App Store ikonai, meklējiet "Nucleus Smart” un pēc tam izvēlieties lejupielādēt Nucleus Smart lietotni. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Nucleus Smart lietotne, iespējams, dažās valstīs nebūs pieejama, tādēļ tā var nebūt redzama meklēšanas rezultātos.


Tiklīdz Nucleus Smart lietotne ir lejupielādēta un instalēta, pieskarieties opcijai Demonstrācijas režīms, lai uzzinātu par dažādām lietotnes funkcijām un līdzekļiem. Izmantojot demonstrāciju, iegūsit informāciju par Nucleus Smart lietotni un iepazīsit tās darbību, pat ja Jums vēl nav Nucleus 7 vai Kanso 2 skaņas procesora.

Lai kontrolētu skaņas procesoru ar Nucleus Smart lietotni, Jums būs jāpiesakās, izmantojot Cochlear konta pieteikšanās informāciju. Ja Jums nav Cochlear konta, pēc lietotnes lejupielādēšanas varat izveidot kontu, pieskaroties pie Izveidot jaunu kontu un izpildot ekrānā redzamos norādījumus.


Nucleus 7 vai Kanso 2 skaņas procesoru var savienot ar maks. piecām saderīgām Apple ierīcēm, un visās šajās ierīcēs var instalēt Nucleus Smart lietotni. Taču vienā reizē skaņas procesoru(s) var savienot tikai ar vienu Apple ierīci. 


Demonstrācijas režīmā Nucleus Smart lietotni var izmantot, to nesavienojot ar Nucleus 7 vai Kanso 2 skaņas procesoru (demonstrācijas nolūkos vai tikai izmēģināšanai). Demonstrācijas režīmu var iespējot/atspējot Nucleus Smart lietotnes izvēlnē Settings (Iestatījumi).


Jā. Ja saderīgu Apple ierīci savienojat ar Jūsu bērna Nucleus 7 vai Kanso 2 skaņas procesoru, šo procesoru varat kontrolēt un uzraudzīt; varat skatīt baterijas stāvokli, regulēt skaļumu un mainīt programmu, nepieskaroties skaņas procesoram.

Iespējams, vēlēsities atspējot skaņas straumēšanu uz bērna procesoru, lai tajā netiktu straumēti tālruņu zvani un mūzika. To var izdarīt, Apple ierīces sadaļas Settings (Iestatījumi) cilnē Accessibility (Pieejamība) mainot dzirdes aparāta iestatījumu Audio Routing (Skaņas maršrutēšana). Audio Routing (Skaņas maršrutēšana) iestatījumos opcijai Call Audio (Zvana skaņa) vai Media Audio (Multivides skaņa) atlasiet Never Hearing Devices (Nekad dzirdes aparātiem), lai apturētu zvanu vai multivides straumēšanu. Straumēšana uz bērna skaņas procesoru tiks apturēta, bet procesoru joprojām varēs kontrolēt ar Nucleus Smart lietotni.


Ja, izmantojot Nucleus Smart lietotni, nevarat regulēt savu(s) skaņas procesoru(s), iespējams, Jūsu saderīgā Apple ierīce nav pareizi savienota ar Jūsu procesoru.

Lai uzzinātu vairāk par pārī savienošanas procesu, skatiet mūsu pārī savienošanas animāciju. Ja savienošanas process tika sekmīgi pabeigts, pārliecinieties, vai Jūsu ierīce atrodas ieteicamajā diapazonā un vai tās tuvumā nav traucējumu avotu. Ja šī problēma joprojām pastāv, sazinieties ar uzņēmumu Cochlear.

 

Nucleus Smart lietotnes sākuma loga augšdaļas labajā pusē atrodas baterijas ikona. Šī ikona norāda skaņas procesora bateriju uzlādes līmeni. Pieskarieties baterijas ikonai, lai skatītu stāvokļa logu, kurā redzams detalizēts skaņas procesora baterijas līmeņa skats. Šajā logā parādīts arī Nucleus 7 vai Kanso 2 skaņas procesora saņemtais skaņas līmenis un skaņas procesora stāvokļa indikators. Atzīme norāda, ka skaņas procesors darbojas pareizi.


Saderīgā Apple ierīcē veiciet dubultklikšķi uz pogas Home (Sākums), lai redzētu visas lietotnes, kas darbojas. Velciet pa kreisi vai pa labi, lai ritinātu lietotnes, un, ja lietotne Nucleus Smart darbojas, Jūs to atradīsit lietotņu priekšskatījumā. Pieskarieties lietotnes Nucleus Smart loga priekšskatījumam, lai atgrieztos lietotnē un turpinātu to izmantot. Lai saņemtu brīdinājumus, noteiktu pazaudēta skaņas procesora atrašanās vietu un izmantotu dzirdes kontroles funkcijas, šai lietotnei vienmēr jādarbojas Jūsu Apple ierīcē. Ja lietotne jāaizver, lai veiktu problēmu novēršanu, noteikti pēc tam lietotni atkal atveriet.


Nucleus Smart lietotne pārtrauks darbību tikai, ja to aizvērsit. Šī lietotne jāaizver tikai, lai veiktu problēmu novēršanu, jo lietotnei jādarbojas, lai izmantotu funkciju Find My Processor (Atrast manu procesoru) un dzirdes kontroli. Lai aizvērtu šo lietotni, saderīgā Apple ierīcē veiciet dubultklikšķi uz pogas Home (Sākums), lai redzētu visas lietotnes, kas darbojas. Velciet pa kreisi vai pa labi, lai ritinātu atvērtās lietotnes, līdz atradīsit lietotnes Nucleus Smart priekšskatījumu. Kad atrodat lietotnes Nucleus Smart priekšskatījuma logu, velciet uz augšu, lai šo lietotni aizvērtu.


Ja Jums joprojām rodas problēmas vai ir jautājumi par Nucleus Smart lietotni, lai saņemtu palīdzību, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo Cochlear pārstāvniecību vietnē cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Nucleus Smart lietotne Apple Watch ierīcei izveido savienojumu ar Nucleus Smart lietotni, kas darbojas saderīgā iPhone ierīcē; tā neizveido tiešu savienojumu ar Nucleus 7 vai Kanso 2 skaņas procesoru. Lai darbotos Nucleus Smart lietotne Apple Watch ierīcei, iPhone ierīcē ir jādarbojas Nucleus Smart lietotnei.

Apple Watch izmanto Bluetooth®, lai izveidotu savienojumu ar iPhone, un caur šo Bluetooth savienojumu Nucleus Smart lietotne Apple Watch ierīcei var sazināties ar Nucleus Smart lietotni.

Mainot Nucleus 7 vai Kanso 2 skaņas procesora iestatījumus Nucleus Smart lietotnē Apple Watch ierīcei, šie iestatījumi uzreiz tiek lietoti iPhone ierīcei paredzētajā Nucleus Smart lietotnē.


Minimālā operētājsistēmas versija, kas ir saderīga ar watchOS (Apple Watch operētājsistēma) ir 6. versija.

Informāciju par saderību skatiet tīmekļa vietnē www.cochlear.com/compatibility

Nucleus Smart lietotne Apple Watch ierīcei ir saderīga ar Nucleus Smart lietotni pašreiz ir saderīga tikai ASV un atsevišķās valstīs. Lai uzzinātu vairāk par pieejamību, sazinieties ar uzņēmumu Cochlear.


Ja iPhone ierīcei tiek pārtraukts savienojums ar Nucleus 7 vai Kanso 2 skaņas procesoru, Nucleus Smart lietotne Apple Watch ierīcei nespēs kontrolēt skaņas procesoru.

Jums lūgs atvērt Nucleus Smart lietotni iPhone ierīcē, lai atkārtoti izveidotu savienojumu ar skaņas procesoru.


Lai Nucleus Smart lietotnē Apple Watch ierīcei kontrolētu Nucleus 7 vai Kanso 2 skaņas procesoru, Jums jāpiesakās Nucleus Smart lietotnē.


Nucleus Smart lietotne Apple Watch ierīcei tika izlaista ASV un Latīņamerikas valstīs 2019. gada septembrī.

Nucleus Smart lietotnes lietotājiem citās valstīs ārpus šīm nebūs iespējams izmantot Nucleus Smart lietotni Apple Watch ierīcei. Pieejamību citos tirgos noteiks vietējie produktu grafiki.