Skip to main content

Nucleus® Smart lietotne: biežāk uzdotie jautājumi


Ar Nucleus Smart lietotni ir saderīgs Cochlear™ Nucleus 7 skaņas procesors.


Nucleus Smart lietotne ir saderīga ar iPhone 5 (vai jaunākām) un iPod touch 6. paaudzes ierīcēm (vai jaunākām), kurās darbojas operētājsistēma iOS 10.0 vai jaunāka. Šī lietotne nav paredzēta izmantošanai ar citām Apple ierīcēm.

^Cochlear Nucleus 7 skaņas procesors ir saderīgs ar iPhone, iPad un iPod touch. Informāciju par saderību skatiet tīmekļa vietnē www.cochlear.com/compatibility. Cochlear Nucleus Smart lietotne ir pieejama pakalpojumā App Store un Google Play. Informāciju par saderību skatiet tīmekļa vietnē www.cochlear.com/compatibility. Apple, Apple logotips, FaceTime, Made for iPad logotips, Made for iPhone logotips, Made for iPod logotips, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad un iPod touch ir ASV un citās valstīs reģistrētas korporācijas Apple Inc. prečzīmes. App Store ir ASV un citās valstīs reģistrētas korporācijas Apple Inc. pakalpojuma zīme.


Nucleus Smart lietotni var lejupielādēt bez maksas Apple App Store vietnē. Pieskarieties App Store ikonai, meklējiet "Nucleus Smart" un pēc tam izvēlieties lejupielādēt Nucleus Smart lietotni. Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietotne Nucleus Smart, iespējams, dažās valstīs nebūs pieejama, tādēļ tā var nebūt redzama meklēšanas rezultātos.


Tiklīdz lietotne Nucleus Smart ir lejupielādēta un instalēta, pieskarieties opcijai Demonstrācijas režīms, lai uzzinātu par dažādām lietotnes funkcijām un līdzekļiem. Izmantojot demonstrāciju, iegūsit informāciju par lietotni Nucleus Smart un iepazīsit tās darbību, pat ja Jums vēl nav Nucleus 7 skaņas procesora.

Lai kontrolētu Nucleus 7 skaņas procesoru ar Nucleus Smart lietotni, Jums būs jāpiesakās, izmantojot Cochlear konta pieteikšanās informāciju. Ja Jums vēl nav Cochlear konta, kontu varat izveidot pēc lietotnes lejupielādes, pieskaroties pie Izveidot jaunu kontu un izpildot ekrānā redzamos norādījumus.


Nucleus 7 skaņas procesoru var savienot ar maks. piecām saderīgām Apple ierīcēm, un visās šajās ierīcēs var instalēt Nucleus Smart lietotni. Taču vienā reizē skaņas procesoru(s) var savienot tikai ar vienu Apple ierīci. 


Demonstrācijas režīmā Nucleus Smart lietotni var izmantot, to nesavienojot ar Nucleus 7 skaņas procesoru (demonstrācijas nolūkos vai tikai izmēģināšanai). Demonstrācijas režīmu var iespējot/atspējot Nucleus Smart lietotnes izvēlnē Iestatījumi.


Jā. Ja saderīgu Apple ierīci savienojat ar Jūsu bērna Nucleus 7 skaņas procesoru, šo procesoru varat kontrolēt un uzraudzīt; varat skatīt baterijas stāvokli, regulēt skaļumu un mainīt programmu, nepieskaroties skaņas procesoram.

Iespējams, vēlēsities atspējot skaņas straumēšanu uz bērna procesoru, lai tajā netiktu straumēti tālruņu zvani un mūzika. Šo darbību var veikt, atverot Settings> General>Accessibility> Hearing Devices (Iestatījumi > Vispārīgi >Piekļuve > Dzirdes aparāti) un izslēdzot Stream to hearing device (Straumēt uz dzirdes aparātu). Straumēšana uz bērna skaņas procesoru tiks apturēta, bet procesoru joprojām varēs kontrolēt ar Nucleus Smart lietotni.

Ja, izmantojot Nucleus Smart lietotni, nevarat regulēt savu(s) skaņas procesoru(s), iespējams, Jūsu saderīgā Apple ierīce nav pareizi savienota ar Jūsu skaņas procesoru.

Lai uzzinātu vairāk par savienošanas procesu, skatiet mūsu Nucleus 7 savienošanas animāciju. Ja savienošanas process tika sekmīgi pabeigts, pārliecinieties, vai Jūsu ierīce atrodas ieteicamajā diapazonā un vai tās tuvumā nav traucējumu avotu. Ja problēma joprojām pastāv, sazinieties ar Cochlear vai savu dzirdes aprūpes speciālistu.

 

Nucleus Smart lietotnes sākuma loga augšdaļas labajā pusē atrodas baterijas ikona. Šī ikona norāda bateriju enerģijas līmeni. Pieskarieties baterijas ikonai, lai skatītu stāvokļa logu, kurā redzams detalizēts skaņas procesora baterijas līmeņa skats. Šajā logā parādīts arī Nucleus 7 skaņas procesora saņemtais skaņas līmenis un skaņas procesora stāvokļa indikators. Atzīme norāda, ka Nucleus 7 skaņas procesors darbojas pareizi.


Saderīgā Apple ierīcē veiciet dubultklikšķi uz pogas Home (Sākums), lai redzētu visas lietotnes, kas darbojas. Velciet pa kreisi vai pa labi, lai ritinātu lietotnes, un, ja Nucleus Smart lietotne darbojas, Jūs to atradīsit lietotņu priekšskatījumā. Pieskarieties Nucleus Smart lietotnes loga priekšskatījumam, lai atgrieztos lietotnē un turpinātu to izmantot. Lai saņemtu brīdinājumus, noteiktu pazaudēta skaņas procesora atrašanās vietu un izmantotu dzirdes kontroles funkcijas, šai lietotnei vienmēr jādarbojas Jūsu Apple ierīcē. Ja lietotne jāaizver, lai veiktu problēmu novēršanu, noteikti pēc tam lietotni atkal atveriet.


Nucleus Smart lietotne pārtrauks darbību tikai, ja to aizvērsit. Šī lietotne jāaizver tikai, lai veiktu problēmu novēršanu, jo lietotnei jādarbojas, lai izmantotu funkciju Procesora atrašana un Dzirdes kontrole. Lai aizvērtu šo lietotni, saderīgā Apple ierīcē veiciet dubultklikšķi uz pogas Home (Sākums), lai redzētu visas lietotnes, kas darbojas. Velciet pa kreisi vai pa labi, lai ritinātu atvērtās lietotnes, līdz atradīsit Nucleus Smart lietotnes priekšskatījumu. Kad atrodat Nucleus Smart lietotnes priekšskatījuma logu, velciet uz augšu, lai šo lietotni aizvērtu.


Ja Jums joprojām rodas problēmas vai ir jautājumi par Nucleus Smart lietotni, lai saņemtu palīdzību, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo Cochlear pārstāvniecību vietnē cochlear.com/intl/contact/global-offices.