Skip to main content

Papildinformācija par Cochlear™ kontu


Cochlear konts ir personisks konts, kas jāizmanto, lai piekļūtu Cochlear sniegtajiem pakalpojumiem. Ar šo kontu iespējams pierakstīties Cochlear pakalpojumiem tiešsaistē, izmantojot e-pasta adresi un paroli. Cochlear konts ir nepieciešams, lai piekļūtu tādiem Cochlear pakalpojumiem kā Cochlear Nucleus Smart lietotnei.

Ja izveidosit Cochlear kontu, Nucleus 7 skaņas procesora savienošanas un izmantošanas laikā uzņēmums Cochlear varēs Jums nodrošināt resursus, pakalpojumus un atbalstu. Uzņēmums Cochlear arī sniegs Jums informāciju par iOS un Nucleus Smart lietotnes atjauninājumiem.


Daudzās valstīs, persona, kura vecāka par norādīto vecumu, var izveidot savu Cochlear kontu. Ja esat jaunāks par norādīto vecumu, vecākam vai aizbildnim būs jāpalīdz Jums izveidot Cochlear konts un jāsniedz sava piekrišana. Vecuma ierobežojums ir atkarīgs no Jūsu mītnes vietas valsts. Ja Jums ir konkrēti jautājumi par šo tēmu, lūdzu, sazinieties ar vietējo Cochlear biroju. Papildinformāciju skatiet tīmekļa vietnē cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Nē. Nav iespējams izveidot Cochlear kontu kādam, kas pārsniedz norādītā vecuma slieksni.


Ja Jūsu bērns nav sasniedzis norādīto vecuma ierobežojuma slieksni un ir izveidojis Cochlear kontu, sazinieties ar savu vietējo Cochlear biroju, lai lūgtu padomu un palīdzību, jo, lai bērnam būtu savs konts, nepieciešama vecāku piekrišana. Papildinformāciju skatiet tīmekļa vietnē cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Nē, jo šajā kontā ir piekļuve Jūsu personiskajai informācijai. Lūdzu, glabājiet savu pieteikšanās informāciju drošā vietā.


Ja Cochlear produktu iegādājāties tiešsaistes veikalā vai Cochlear tiešsaistes pakalpojumu izmantojāt senāk, iespējams, Jums jau ir Cochlear konts. Lai pieteiktos Nucleus Smart lietotnē, iespējams, varat izmantot to pašu e-pasta adresi un paroli. Ja vēlaties noskaidrot, vai Jums ir Cochlear konts, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo Cochlear klientu apkalpošanas servisa komandu, lai saņemtu palīdzību.


Ja Jums vēl nav Cochlear konta (proti, jau neizmantojat citus Cochlear tiešsaistes pakalpojumus, piesakoties ar e-pasta adresi un paroli), kontu varat izveidot, Nucleus Smart lietotnē noklikšķinot uz Izveidot jaunu kontu.

Jums būs jāveic šādas darbības.

 1. Jānorāda savs vārds/uzvārds un e-pasta adrese.
 2. Jāizveido unikāla parole savam Cochlear kontam.

Pēc savu datu iesniegšanas saņemsit e-pasta ziņojumu ar Cochlear konta aktivizēšanas saiti. Ja e-pasta ziņojumu nesaņemat, pārbaudiet pastkastes surogātpasta vai mēstuļu mapes. Noklikšķinot uz aktivizācijas saites, automātiski tiks atvērta Nucleus Smart lietotne un varēsit tajā pieteikties ar savu e-pasta adresi un paroli.


Ja vēlaties, lai Jūsu bērns savā ierīcē patstāvīgi izmanto Nucleus Smart lietotni, lai kontrolētu savu Nucleus 7 skaņas procesoru, varat izveidot bērnam Cochlear kontu. Izveidojot kontu, Jums būs jāsniedz sava piekrišana, lai bērnam būtu piekļuve visām lietotnes funkcijām. Ja iespējot datu sinhronizācijas funkcija, Jums būs arī jāsniedz piekrišana, ka bērna dati tiks sinhronizēti ar Cochlear Cloud.


Lai izveidotu kontu bērnam, Jums būs nepieciešami šādi vienumi.

 1. Saderīga Apple ierīce, kurā instalēta Nucleus Smart lietotne
 2. Jūsu bērna e-pasta adrese (papildu Jūsu e-pasta adresei)
 3. Saderīga Jūsu Apple vai Android ierīce
 4. Jūsu Cochlear konts

Lai pabeigtu Cochlear konta izveidi Jūsu bērnam, var paiet aptuveni 15 minūtes.


Pirms bērna Cochlear konta izveidošanas, Jums jāizveido savs Cochlear konts.

Cochlear konta izveide (pieaugušais)

 1. Ja Jums vēl nav Cochlear konta (proti, jau neizmantojat citus Cochlear tiešsaistes pakalpojumus, piesakoties ar e-pasta adresi un paroli), kontu varat izveidot, Nucleus Smart lietotnē noklikšķinot uz Izveidot jaunu kontu.
 2. Jums būs jānorāda savs vārds/uzvārds un e-pasta adrese. Cochlear kontam Jums būs jāizveido arī unikāla parole.
 3. Pēc savu datu iesniegšanas saņemsit e-pasta ziņojumu ar Cochlear konta aktivizēšanas saiti. Ja e-pasta ziņojumu nesaņemat, pārbaudiet pastkastes surogātpasta vai mēstuļu mapes. Noklikšķinot uz aktivizācijas saites, automātiski tiks atvērta Nucleus Smart lietotne un varēsit tajā pieteikties ar savu e-pasta adresi un paroli.
 4. Kad esat pieteicies, izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai veiktu savienošanas procesu. Šī procesa laikā Jums lūgs norādīt saņēmēja vārdu/uzvārdu. Lūdzu, pārliecinieties, ka ir ievadīti pareizi dati. Pēc tam šis saņēmējs tiks saistīts ar Jums un saņēmēja informācija būs redzama lietotnes sadaļā Konta dati.

Ja Jums radās problēmas pabeigt šo procesu vai ja šķiet, ka dati nav pareizi, pirms Cochlear konta izveides bērnam, lūdzu, sazinieties ar Cochlear klientu apkalpošanas servisa komandu.

Bērna Cochlear konta izveide

Kad esat pieteicies savā Cochlear kontā, veiciet šādas darbības.

 1. Nucleus Smart lietotnes izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
 2. Sadaļā Iestatījumi atlasiet Konta dati.
 3. Sadaļā Konta dati būs redzami Jūsu dati kopā ar Jūsu aprūpējamo cilvēku datiem.
 4. Atlasiet bērnu un ievadiet viņa e-pasta adresi (tā būs bērna Cochlear konta lietotājvārds). Šī e-pasta adrese nedrīkst būt tāda pati kā Jūsu e-pasta adrese.
 5. Kad tiek vaicāts, apstipriniet savu piekrišanu, ka Jūsu bērns var pilnībā piekļūt savam kontam.
 6. Uz Jūsu bērna e-pasta adresi tiks nosūtīts konta aktivizācijas e-pasta ziņojums.
 7. Jūsu bērnam būs jāpiekļūst aktivizācijas e-pasta ziņojumam un jānoklikšķina uz konta aktivizācijas saites.
 8. Pēc tam Jūsu bērnam lūgs izveidot konta paroli, lai pabeigtu konta izveides procesu.
 9. Kad konts ir izveidots, to var izmantot, lai pieteiktos Nucleus Smart lietotnē no jebkuras saderīgas ierīces, kurā instalēta Nucleus Smart lietotne.
 10. Kad Jūsu bērna Cochlear konts ir veiksmīgi aktivizēts, Jums par to paziņos, atsūtot e-pasta ziņojumu.

Jā, to ir iespējams izdarīt. Vienkārši veiciet iepriekš aprakstīto procesu arī cita bērna kontam. Lūdzu, ņemiet vērā, ka katram bērnam nepieciešama atsevišķa saderīga ierīce — vienā ierīcē vienlaikus nevar būt pieteikušies divi bērni.


Mums ir svarīga Jūsu konfidencialitāte. Mēs aizsargājam Jūsu personiskās informācijas konfidencialitāti atbilstoši spēkā esošiem konfidencialitātes un datu aizsardzības likumiem. Attiecībā uz Jūsu personisko informāciju mēs ievērosim savu konfidencialitātes politiku. Papildinformāciju skatiet vietnē cochlear.com/intl/privacy-policy.


Ja neatceraties kontam lietoto e-pasta adresi, lūdzu, sazinieties ar savu Cochlear klientu apkalpošanas servisa komandu.

Ja neatceraties paroli, pieteikšanās lapā izvēlieties opciju “Vai aizmirsāt paroli?”. Ievadiet savu e-pasta adresi un savā e-pastā saņemsit norādījumus, kā atiestatīt paroli.


Ja Jums joprojām rodas problēmas vai ir jautājumi par Cochlear kontu, lai saņemtu palīdzību, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo Cochlear pārstāvniecību vietnē cochlear.com/intl/contact/global-offices.