Skip to main content

Papildinformācija par Cochlear™ kontu


Cochlear konts ir personisks konts, kas jāizmanto, lai piekļūtu Cochlear sniegtajiem pakalpojumiem. Ar šo kontu iespējams pierakstīties Cochlear pakalpojumiem tiešsaistē, izmantojot e-pasta adresi un paroli. Cochlear konts ir nepieciešams, lai piekļūtu tādiem Cochlear pakalpojumiem kā Cochlear Nucleus Smart lietotnei.

Ja izveidosit Cochlear kontu, Nucleus® 7 un/vai Kanso® 2 skaņas procesora pārī savienošanas un izmantošanas laikā uzņēmums Cochlear varēs Jums nodrošināt resursus, pakalpojumus un atbalstu. Uzņēmums Cochlear arī sniegs Jums informāciju par Android™, iOS un Nucleus Smart lietotnes atjauninājumiem.


Lielākajā daļā valstu persona var izveidot Cochlear kontu pēc noteikta vecuma sasniegšanas. Ja attiecīgais vecums vēl nav sasniegts, Cochlear konts ir jāizveido kādam no vecākiem vai aizbildnim, kā arī jāsniedz piekrišana. Vecuma ierobežojums ir atkarīgs no mītnes valsts. Ja Jums par šo tēmu ir konkrēti jautājumi, sazinieties ar uzņēmuma Cochlear biroju. Kontaktinformāciju skatiet vietnē cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Nē. Jūs nevarat izveidot Cochlear kontu cilvēkam, kurš ir sasniedzis noteikto vecumu.


Ja Jūsu bērns ir jaunāks par konta izveidei atļauto norādīto vecumu un ir izveidojis Cochlear kontu, sazinieties ar vietējo Cochlear biroju, lai saņemtu palīdzību, jo bērna konts drīkst pastāvēt tikai tad, ja kāds no vecākiem vai aizbildnis ir sniedzis savu piekrišanu. Kontaktinformāciju skatiet vietnē cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Nē, jo šajā kontā ir piekļuve Jūsu personiskajai informācijai. Lūdzu, glabājiet savu pieteikšanās informāciju drošā vietā.


Ja Cochlear produktu iegādājāties tiešsaistes veikalā vai Cochlear tiešsaistes pakalpojumu izmantojāt senāk, iespējams, Jums jau ir Cochlear konts. Lai pieteiktos Nucleus Smart lietotnē, iespējams, varat izmantot to pašu e-pasta adresi un paroli. Ja vēlaties noskaidrot, vai Jums ir Cochlear konts, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo Cochlear klientu apkalpošanas servisa komandu, lai saņemtu palīdzību.


Ja Jums vēl nav Cochlear konta (proti, Jūs vēl neizmantojat citus Cochlear tiešsaistes pakalpojumus, piesakoties ar e-pasta adresi un paroli), kontu varat izveidot, Nucleus Smart lietotnē noklikšķinot uz Izveidot jaunu kontu.

Jums būs jāveic šādas darbības.

 1. Jānorāda savs vārds/uzvārds un e-pasta adrese.
 2. Jāizveido unikāla Cochlear konta parole.

Pēc savu datu iesniegšanas saņemsit e-pasta ziņojumu ar Cochlear konta aktivizēšanas saiti. Ja e-pasta ziņojumu nesaņemat, pārbaudiet pastkastes surogātpasta vai mēstuļu mapes. Noklikšķinot uz aktivizācijas saites, automātiski tiks atvērta Nucleus Smart lietotne un varēsit tajā pieteikties ar savu e-pasta adresi un paroli.


Ja vēlaties, lai Jūsu bērns savā ierīcē patstāvīgi izmanto Nucleus Smart lietotni Nucleus 7 vai Kanso 2 skaņas procesora kontrolei, varat bērnam izveidot Cochlear kontu. Konta izveides laikā Jūs sniegsit savu piekrišanu, lai Jūsu bērnam būtu pilna piekļuve visām lietotnes funkcijām. Jūs sniegsit arī savu piekrišanu, ka bērna datus drīkst sinhronizēt Cochlear mākonī, ja iespējota datu sinhronizācijas funkcija.


Lai izveidotu kontu bērnam, Jums būs nepieciešams:

 1. Saderīgs viedtālrunis*, kurā instalēta Nucleus Smart lietotne
 2. E-pasta adrese bērnam (papildus Jūsu e-pasta adresei)
 3. Jūsu Apple vai Android ierīce, kas ir saderīga ar lietotni
 4. Jūsu Cochlear konts

*Nucleus 7 un Kanso 2 skaņas procesori nav saderīgi ar Apple un Android ierīcēm. Informāciju par saderību skatiet tīmekļa vietnē www.cochlear.com/compatibility.


Cochlear bērna konta izveides procesa pabeigšanai ir nepieciešamas aptuveni 15 minūtes.


Pirms Cochlear konta izveidošanas bērnam, Jums vispirms būs jāizveido savs Cochlear konts.

Cochlear konta izveidošana (pieaugušajam)

 1. Ja Jums vēl nav Cochlear konta (proti, Jūs vēl neizmantojat citus Cochlear tiešsaistes pakalpojumus, piesakoties ar e-pasta adresi un paroli), kontu varat izveidot, Nucleus Smart lietotnē noklikšķinot uz Izveidot jaunu kontu.
 2. Jums būs jānorāda savs vārds/uzvārds un e-pasta adrese. Cochlear kontam Jums būs jāizveido arī unikāla parole.
 3. Pēc savu datu iesniegšanas saņemsit e-pasta ziņojumu ar Cochlear konta aktivizēšanas saiti. Ja e-pasta ziņojumu nesaņemat, pārbaudiet pastkastes surogātpasta vai mēstuļu mapes. Noklikšķinot uz aktivizācijas saites, automātiski tiks atvērta Nucleus Smart lietotne un varēsit tajā pieteikties ar savu e-pasta adresi un paroli.
 4. Pēc pieteikšanās izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai veiktu savienošanas procesu. Šī procesa laikā Jums lūgs norādīt saņēmēja vārdu/uzvārdu. Pārliecinieties, ka šie dati tiek ievadīti pareizi. Pēc tam šis saņēmējs tiks saistīts ar Jums, un saņēmēja informācija būs redzama lietotnes sadaļā Account details (Konta informācija).

Ja šo procesu nevarat pabeigt vai ja Jums šķiet, ka dati nav pilnīgi, pirms konta izveides bērnam, lūdzu, sazinieties ar Cochlear klientu apkalpošanas dienestu.

Cochlear konta izveidošana bērnam

Pēc pieteikšanās Cochlear kontā:

 1. Nucleus Smart lietotnes izvēlnē atlasiet Settings (Iestatījumi).
 2. Sadaļā Settings (Iestatījumi) atlasiet Account details (Konta dati).
 3. Sadaļā Account details (Konta dati) būs redzami Jūsu un Jūsu aprūpēto cilvēku dati.
 4. Izvēlieties bērnu un ievadiet bērna e-pasta adresi (šī adrese būs bērna lietotājvārds Cochlear kontā). Šī e-pasta adrese nedrīkst būt tāda pati kā Jūsu e-pasta adrese.
 5. Kad Jums tiks vaicāts, sniedziet savu piekrišanu, ka bērnam ir pilna piekļuve kontam.
 6. Uz Jūsu bērna e-pasta adresi tiks nosūtīts aktivizācijas e-pasta ziņojums.
 7. Bērnam šis e-pasta aktivizācijas ziņojums būs jāatver un jānoklikšķina uz aktivizācijas saites.
 8. Pēc tam Jūsu bērnam lūgs izveidot sava konta paroli, lai pabeigtu konta izveides procesu.
 9. Pēc konta izveidošanas to var izmantot, lai pieteiktos Nucleus Smart lietotnē no jebkuras saderīgas ierīces, kurā ir instalēta Nucleus Smart lietotne.
 10. Pēc sekmīgas Jūsu bērna Cochlear konta aktivizācijas Jums par to paziņos, nosūtot e-pasta ziņojumu.

Jā. Izpildiet iepriekš aprakstīto konta izveides procesu citam bērnam. Ņemiet vērā, ka katram bērnam ir nepieciešama atsevišķa saderīga ierīce – vienlaikus vienā ierīcē nevar būt pieteikušies divi bērni.


Mums ir svarīga Jūsu konfidencialitāte. Mēs aizsargājam Jūsu personiskās informācijas konfidencialitāti atbilstoši spēkā esošiem konfidencialitātes un datu aizsardzības likumiem. Attiecībā uz Jūsu personisko informāciju mēs ievērosim savu konfidencialitātes politiku. Papildinformāciju skatiet tīmekļa vietnē www.cochlear.com/privacy.


Ja neatceraties kontam lietoto e-pasta adresi, lūdzu, sazinieties ar savu Cochlear klientu apkalpošanas komandu.

Ja neatceraties paroli, pieteikšanās lapā izvēlieties opciju “Vai aizmirsāt paroli?”. Ievadiet savu e-pasta adresi un savā e-pastā saņemsit norādījumus, kā atiestatīt paroli.


Ja Jums joprojām rodas problēmas vai ir jautājumi par Cochlear kontu, lai saņemtu palīdzību, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo Cochlear pārstāvniecību vietnē cochlear.com/intl/contact/global-offices.