Skip to main content

Nucleus® Smart lietotne: biežāk uzdotie jautājumi


Ar Nucleus Smart lietotni ir saderīgs Cochlear™ Nucleus 7 skaņas procesors.


Lai izmantotu Nucleus Smart lietotni Android ierīcē, ierīcē jādarbojas operētājsistēmai Android 5.0 (Lollipop) vai jaunākai un jāatbalsta Bluetooth 4.0 vai jaunāka versija.

Nucleus Smart lietotne ir apstiprināta kā saderīga ar šādiem Android viedtālruņiem.

Izgatavotājs Modelis
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S8
Huawei P8lite
Google Pixel
LG G6
Lenovo Moto G5
HTC U11

Ja Jūsu ierīce nav šajā sarakstā, bet tai ir Android 5.0 un Bluetooth 4.0, Nucleus Smart lietotne, iespējams, darbosies, bet mēs nevarēsim piedāvāt tāda paša līmeņa atbalstu problēmu novēršanā.


Nucleus Smart lietotne nav paredzēta izmantošanai planšetdatoros.


Nucleus Smart lietotni var lejupielādēt bez maksas Google Play vietnē. Pieskarieties Play Store ikonai, meklējiet "Nucleus Smart" un pēc tam izvēlieties lejupielādēt Nucleus Smart lietotni. Lūdzu, ņemiet vērā, ka lietotne Nucleus Smart, iespējams, dažās valstīs nebūs pieejama, tādēļ tā var nebūt redzama meklēšanas rezultātos.


Nē. Android ierīcēs nav integrēts dzirdes aparātu atbalsts. Tādēļ, ja vēlaties kontrolēt savu Nucleus 7 skaņas procesoru, Jūsu Android ierīcē jābūt instalētai Nucleus Smart lietotnei.


Nē. Lai kontrolētu un uzraudzītu savu Nucleus 7 skaņas procesoru saderīgās Apple un Android ierīcēs, varat izmantot Nucleus Smart lietotni.

"Made for iPhone" nozīmē, ka skaņu tieši skaņas procesorā var straumēt no saderīgām Apple ierīcēm. Lai straumētu skaņu no Android ierīcēm, nepieciešama Cochlear Wireless Phone Clip (Tālruņa piespraude).


Android operētājsistēma vēl neatbalsta tiešu Bluetooth® zemas enerģijas skaņas straumēšanu. Varat veikt tālruņa zvanu un mūzikas bezvadu straumēšanu no Android ierīces uz savu Nucleus 7 skaņas procesoru, izmantojot Cochlear Wireless Phone Clip (Tālruņa piespraude).


Lai kontrolētu Nucleus 7 skaņas procesoru ar Nucleus Smart lietotni, Jums būs jālejupielādē Nucleus Smart lietotne un jāpiesakās, izmantojot Cochlear kontu. Ja Jums vēl nav Cochlear konta, kontu varat izveidot pēc lietotnes lejupielādes, pieskaroties pie Izveidot jaunu kontu un izpildot ekrānā redzamos norādījumus.


Nucleus 7 skaņas procesoru var savienot ar maks. piecām saderīgām Android ierīcēm, un visās šajās ierīcēs var instalēt Nucleus Smart lietotni.

Taču vienā reizē skaņas procesoru(s) var savienot tikai ar vienu Android ierīci.


Jā. Ja saderīgu Android ierīci savienojat ar Jūsu bērna Nucleus 7 skaņas procesoru, šo procesoru varat kontrolēt un uzraudzīt; varat skatīt baterijas stāvokli, regulēt skaļumu un mainīt programmu, nepieskaroties skaņas procesoram.


Ja, izmantojot Nucleus Smart lietotni, nevarat regulēt savu(s) skaņas procesoru(s), iespējams, Jūsu saderīgā Android ierīce nav pareizi savienota ar Jūsu skaņas procesoru.

Lai uzzinātu vairāk par savienošanas procesu, skatiet mūsu Nucleus 7 Android savienošanas animāciju. Ja savienošanas process tika sekmīgi pabeigts, pārliecinieties, vai Jūsu ierīce atrodas ieteicamajā diapazonā un vai tās tuvumā nav traucējumu avotu. Ja problēma joprojām pastāv, sazinieties ar Cochlear vai savu dzirdes aprūpes speciālistu.

 


Nucleus Smart lietotnes sākuma loga augšdaļas labajā pusē atrodas baterijas ikona. Šī ikona norāda bateriju enerģijas līmeni. Pieskarieties baterijas ikonai, lai skatītu stāvokļa logu, kurā redzams detalizēts skaņas procesora baterijas līmeņa skats. Šajā logā parādīts arī Nucleus 7 skaņas procesora saņemtais skaņas līmenis un skaņas procesora stāvokļa indikators. Atzīme norāda, ka Nucleus 7 skaņas procesors darbojas pareizi.


Ja pabeidzāt savienošanas procesu, varat pavilkt uz leju paziņojuma izvēlni un pārbaudīt, vai Nucleus Smart lietotne parāda jūsu procesora(-u) baterijas stāvokli. Ja neredzat paziņojumu, tas nozīmē, ka lietotne nedarbojas. Lietotni var palaist, lietotņu panelī (vai sākuma ekrānā) atrodot Nucleus Smart lietotnes ikonu un tai pieskaroties.


Nucleus Smart lietotne pārtrauks darbību tikai, ja to aizvērsit. Šī lietotne jāaizver tikai, lai veiktu problēmu novēršanu, jo lietotnei jādarbojas, lai izmantotu funkciju Procesora atrašana un Dzirdes kontrole. Lai aizvērtu šo lietotni, atveriet sadaļu Iestatījumi, atlasiet Lietotnes, sarakstā atrodiet Nucleus Smart un nospiediet Piespiedu apturēšana.


Ja savu Nucleus 7 skaņas procesoru saņēmāt pirms 2018. gada jūlija, pirms izmantošanas Android ierīcē Jūsu skaņas procesora aparātprogrammatūra būs jāatjaunina. Šo vienkāršo atjaunināšanu var veikt Jūsu ārsts. Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar Cochlear vai savu dzirdes aprūpes speciālistu.


Ja Jums joprojām rodas problēmas vai ir jautājumi par Nucleus Smart lietotni, lai saņemtu palīdzību, lūdzu, sazinieties ar savu vietējo Cochlear pārstāvniecību vietnē cochlear.com/intl/contact/global-offices.