Skip to main content

Baha® Smart lietotne: darba sākšana

Cochlear™ Baha® Smart lietotnes izmantošanas priekšrocības

  • Kontrolējiet Baha 6 Max skaņas procesoru tieši no sava viedtālruņa.
  • Regulējiet skaļumu, mainiet programmu un aktivizējiet straumēšanu, izmantojot Cochlear™ True Wireless™ ierīces.
  • Personalizējiet savas klausīšanās iespējas.
  • Saņemiet palīdzību un noderīgus izmantošanas padomus.
  • Atrodiet pazudušu skaņas procesoru.

Kā lejupielādēt Baha Smart lietotni?

Cochlear Baha Smart lietotni apstiprinātās valstīs bez maksas var lejupielādēt no lietotņu veikala App Store.

Saderība

Baha Smart lietotne darbojas kopā ar Baha 6 Max skaņas procesoru un saderīgu iPhone ierīci.
Lai noskaidrotu jaunāko informāciju par saderību ar iPhone, Apple Watch un iOS, apmeklējiet tīmekļa vietni www.cochlear.com/compatibility

Apple Watch

Izmantojiet Apple Watch, lai ātri piekļūtu skaļuma regulēšanai vai programmas maiņai, kā arī atlasītu izlases vienumu vai aktivizētu straumēšanu no bezvadu ierīcēm. Apple Watch ierīce arī parādīs tādus paziņojumus kā brīdinājumus par skaņas procesora baterijas līmeni.

Darba sākšana

Pirms lietotnes lejupielādes, instalēšanas un atvēršanas skaņas procesors ir jāsavieno pārī ar iPhone ierīci. Šo darbību veic, izmantojot iPhone iestatījumus. Norādījumus par savienošanu pārī skatiet mūsu savienošanas pārī animācijā.

 

 

Pēc lietotnes palaišanas pieskarieties pie Demo, lai sāktu mācīties par dažādām funkcijām un līdzekļiem, vai arī pieskarieties pie Sākt, lai savienotu lietotni ar skaņas procesoru.

Lai kontrolētu skaņas procesoru ar Baha Smart lietotni, jums būs jāpiesakās, izmantojot Cochlear konta pieteikšanās informāciju. Ja jums nav Cochlear konta, varat izveidot kontu, pieskaroties pie Izveidot kontu un izpildot ekrānā redzamos norādījumus.

Pēc pieteikšanās lietotne veiks vairākas darbības, lai pārliecinātos, ka var veikt drošu savienojuma izveidi. Problēmu gadījumā ekrānā tiks parādīti norādījumi. Pēc pabeigšanas lietotne automātiski pāriet uz sākuma ekrānu.

Vai abpusējus skaņas procesorus var savienot ar iPhone ierīci?

Jā. Ja jums ir Baha 6 Max skaņas procesori, abi skaņas procesori jums jāsavieno ar saderīgu iPhone ierīci. Lai to paveiktu, savienojiet abus skaņas procesorus vienlaikus (vienā savienošanas logā) un pārliecinieties, ka abi procesori ir pareizi iestatīti kā kreisās un labās puses ierīce.