Skip to main content

Garso procesoriaus susiejimas su suderinamu „Apple“ įrenginiu^

Kaip susieti „Nucleus 7“ ar „Kanso 2“ garso procesorių su „iPhone“ arba „iPod touch“?

Prieš pradedant naudoti „Nucleus Smart“ programos valdymo funkcijas, turite susieti garso procesorių (-ius) su suderinamu „iPhone“ arba „iPod touch“. Daugiau informacijos apie susiejimą ieškokite „Nucleus Smart“ programos dažniausiai užduodamuose klausimuose.

 

Ar galiu susieti abipusius garso procesorius su „iPhone“ arba „iPod touch“?

Taip. Jei naudojate abipusius garso procesorius, abu garso procesorius turite susieti su suderinamu „Apple“ įrenginiu. Norėdami tai atlikti, abu garso procesorius susiekite vienu metu (per tą patį susiejimo laikotarpį) ir įsitikinkite, kad jie tinkamai nustatyti kaip „kairysis“ ir „dešinysis“ įrenginiai.

^ „Cochlear Nucleus 7“ ir „Kanso 2“ garso procesoriai suderinami su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos ieškokite www.cochlear.com/compatibility. „Cochlear Nucleus Smart“ programa prieinama „App Store“ ir „Google Play“. Suderinamumo informacijos ieškokite www.cochlear.com/compatibility. „Apple“, „Apple“ logotipas, „FaceTime“, „Made for iPad“ logotipas, „Made for iPhone“ logotipas, „Made for iPod“ logotipas, „iPhone“, „iPad Pro“, „iPad Air“, „iPad mini“, „iPad“ ir „iPod touch“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „App Store“ yra „Apple Inc.“ paslaugos žyma, registruota JAV ir kitose šalyse.