Skip to main content

„Nucleus® 7“ garso procesoriaus susiejimas su suderinamu „Apple“ įrenginiu^

Kaip susieti „Nucleus 7“ garso procesorių su „iPhone“ arba „iPod touch“?

Prieš pradedant naudoti „Nucleus Smart“ programos valdymo funkcijas, turite susieti garso procesorių su suderinamu „iPhone“ arba „iPod touch“. Daugiau informacijos apie susiejimą ieškokite „Nucleus Smart“ programos dažniausiai užduodamuose klausimuose.

 

Ar galiu susieti abipusius įrenginius su „iPhone“ arba „iPod touch“?

Taip. Jei naudojate dvipusio stiprinimo „Nucleus 7“ garso procesorius, abu garso procesorius turite susieti su suderinamu „Apple“ įrenginiu. Norėdami tai atlikti, abu garso procesorius susiekite vienu metu (per tą patį susiejimo laikotarpį) ir įsitikinkite, kad jie tinkamai nustatyti kaip „kairysis“ ir „dešinysis“ įrenginiai.

 

^„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius suderinamas su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos ieškokite www.cochlear.com/compatibility. „Cochlear Nucleus Smart“ programa prieinama „App Store“ ir „Google Play“. Suderinamumo informacijos ieškokite www.cochlear.com/compatibility. „Apple“, „Apple“ logotipas, „FaceTime“, „Made for iPad“ logotipas, „Made for iPhone“ logotipas, „Made for iPod“ logotipas, „iPhone“, „iPad Pro“, „iPad Air“, „iPad mini“, „iPad“ ir „iPod touch“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „App Store“ yra „Apple Inc.“ paslaugos ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse.