Skip to main content

„Nucleus® Smart“ programa: dažniausiai užduodami klausimai


„Cochlear™ Nucleus 7“ garso procesorius suderinamas su „Nucleus Smart“ programa.


Jei norite naudotis „Android“ skirta „Nucleus Smart“ programa, jūsų įrenginyje turi veikti „Android 5.0“ („Lollipop“) arba naujesnė versija ir jis turi palaikyti „Bluetooth 4.0“ arba naujesnę jos funkciją.

„Nucleus Smart“ programa yra patvirtinta kaip suderinama su toliau nurodytais „Android“ išmaniaisiais telefonais.

Gamintojas Modelis
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S8
Huawei P8lite
Google Pixel
LG G6
Lenovo Moto G5
HTC U11

Jei jūsų įrenginio nėra sąraše, bet jame veikia „Android 5.0“ ir „Bluetooth 4.0“, gali būti, kad „Nucleus Smart“ programa veiks, tačiau negalime garantuoti tokių pačių palaikymo paslaugų prireikus aptikti ir pašalinti gedimus.


„Nucleus Smart“ programa nėra pritaikyta ją naudoti planšetiniuose kompiuteriuose.


„Nucleus Smart“ programą galima nemokamai atsiųsti iš „Google Play Store“. Bakstelėkite „Play Store“ piktogramą, ieškokite „Nucleus Smart“ ir pasirinkite atsisiųsti „Nucleus Smart“ programą. Atkreipkite dėmesį, kad „Nucleus Smart“ programa gali būti pasiekiama ne visose šalyse ir todėl paieškos rezultatuose jos gali nebūti.


Ne. „Android“ įrenginiuose nėra integruotosios klausos įrenginių palaikymo funkcijos. Dėl šios priežasties „Android“ įrenginyje turite įdiegti „Nucleus Smart“ programą, kad juo galėtumėte valdyti „Nucleus 7“ garso procesorių.


Ne. Naudodamiesi „Nucleus Smart“ programa savo „Nucleus 7“ garso procesorių galite valdyti ir stebėti suderinamuose „Apple“ ir „Android“ įrenginiuose.

„Made for iPhone“ reiškia, kad garsą iš suderinamų „Apple“ įrenginių galite transliuoti tiesiogiai per garso procesorių. Jei garsą norite transliuoti iš „Android“ įrenginių, jums reikalingas „Cochlear Wireless Phone Clip“ (prisegamas telefono įrenginys).


„Android“ operacinė sistema kol kas nepalaiko tiesioginio „Bluetooth®“ energiją taupančio ryšio garso transliacijoms. Telefono skambučių ir muzikos garsu belaidžiu ryšiu iš „Android“ įrenginio per „Nucleus 7“ garso procesorių galite mėgautis naudodami „Cochlear Wireless Phone Clip“ (prisegamą telefono įrenginį).


Norėdami „Nucleus Smart“ programa valdyti „Nucleus 7“ garso procesorių, turite atsisiųsti „Nucleus Smart“ programą ir prisijungti naudodami savo „Cochlear“ paskyrą. Jei neturite „Cochlear“ paskyros, ją galite susikurti atsisiuntę programą; bakstelėkite „Sukurti naują paskyrą“ ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas.


„Nucleus 7“ garso procesorių galite susieti su iki penkių suderinamų „Android“ įrenginių ir juose visuose įdiegti „Nucleus Smart“ programą.

Tačiau vienu metu garso procesorių (-ius) galite sujungti tik su vienu „Android“ įrenginiu.


Taip. Susieję suderinamą „Android“ įrenginį su savo vaiko „Nucleus 7“ garso procesoriumi, galite valdyti ir stebėti procesorių, tai suteikia galimybę matyti baterijos būseną, keisti garso stiprumą bei programą neprisilietus prie garso procesoriaus.


Jei negalite reguliuoti garso procesoriaus (ių) naudodami „Nucleus Smart“ programą, suderinamas „Android“ įrenginys galėjo būti netinkamai susietas su procesoriumi.

Norėdami daugiau sužinoti apie susiejimo procesą, peržiūrėkite „Android“ skirto „Nucleus 7“ susiejimo animaciją. Jei sėkmingai atlikote siejimo procesą, įsitikinkite, kad įrenginys yra nutolęs ne didesniu, nei rekomenduojama, atstumu ir niekas nekelia stiprių trukdžių. Jei problema išlieka, kreipkitės į „Cochlear“ arba savo klausos sveikatos specialistą.

 


„Nucleus Smart“ programos pradinio ekrano viršutiniame dešiniajame krašte matysite baterijos piktogramą. Ji nurodo, kiek baterijose yra energijos. Bakstelėkite baterijos piktogramą norėdami pamatyti „Būsenos“ ekraną, kuriame pateikta išsami informacija apie garso procesoriaus baterijos įkrovos lygį. Šiame ekrane taip pat iliustruojamas į „Nucleus 7“ garso procesorių siunčiamo garso lygis bei pateikiamas garso procesoriaus būsenos indikatorius. Varnelė rodo, kad „Nucleus 7“ garso procesorius veikia tinkamai.


Jei atlikote siejimo procedūrą, braukite žemyn ir atidarykite pranešimų skydelį, kad patikrintumėte, ar „Nucleus Smart“ programa rodo jūsų garso procesoriaus (ių) baterijos energijos būseną. Jei pranešimo nematote, vadinasi, programa nepaleista. Ją galite paleisti suradę „Nucleus Smart“ programos piktogramą programų stalčiuje (arba pradžios ekrane) ir bakstelėdami ją.


„Nucleus Smart“ programa nustos veikti jei priverstinai ją uždarysite. Programą uždaryti turėtumėte tik atlikdami gedimų aptikimą ir šalinimą, kadangi ji turi veikti norint naudotis tokiomis funkcijomis, kaip „Rasti mano procesorių“ ir „Klausos stebėjimo priemonė“. Jei programą norite uždaryti, atidarykite nustatymus, pasirinkite „Programos“, sąraše suraskite „Nucleus Smart“ ir paspauskite „Priverstinai stabdyti“.


Jei savo garso „Nucleus 7“ garso procesorių gavote prieš 2018 m. liepos mėnesį, jūsų garso procesoriaus programinę aparatinę įrangą reikia atnaujinti, tik tada jį galėsite naudoti su „Android“ įrenginiu. Šį nesudėtingą atnaujinimo procesą gali atlikti jūsų gydytojas. Jei norite sužinoti daugiau, kreipkitės į „Cochlear“ arba savo klausos sveikatos specialistą.


Jei vis dar kyla problemų arba turite klausimų apie „Nucleus Smart“ programą ir norite gauti patarimų bei pagalbos, susisiekite su vietiniu „Cochlear“ biuru adresu cochlear.com/intl/contact/global-offices.