Skip to main content

„Nucleus® Smart“ programa: dažniausiai užduodami klausimai


„Cochlear™ Nucleus 7“ garso procesorius suderinamas su „Nucleus Smart“ programa.


Kad galėtumėte naudotis „Android“ skirta „Nucleus Smart“ programa, jūsų įrenginyje turi veikti „Android 5.0“ („Lollipop“) arba naujesnė versija, be to, jis turi palaikyti „Bluetooth 4.0“ arba naujesnę versiją. Suderinamų įrenginių sąrašas pateikiamas www.cochlear.com/compatibility

Jei šiame sąraše jūsų įrenginio nėra, bet jame naudojama „Android 5.0“ ir „Bluetooth 4.0“, „Nucleus Smart“ programa gali vis tiek veikti, tačiau negalėsime jums suteikti tokio paties lygio palaikymo kilus problemoms.


„Nucleus Smart“ programa nėra pritaikyta naudojimui planšetiniuose kompiuteriuose.


„Nucleus Smart“ programą galima nemokamai atsiųsti iš „Google Play Store“. Bakstelėkite „Play Store“ piktogramą, ieškokite „Nucleus Smart“ ir pasirinkite atsisiųsti „Nucleus Smart“ programą. Atkreipkite dėmesį, kad „Nucleus Smart“ programa gali būti pasiekiama ne visose šalyse ir todėl paieškos rezultatuose jos gali nebūti.


Ne. „Android“ įrenginiuose nėra integruotojo palaikymo klausos aparatams. Dėl šios priežasties „Android“ įrenginyje turi būti įdiegta „Nucleus Smart“ programa, kad galėtumėte ja valdyti savo „Nucleus 7“ garso procesorių.


Kad „Nucleus 7“ garso procesorių galėtumėte valdyti „Nucleus Smart“ programa, turėsite „Nucleus Smart“ programą atsisiųsti iš „Google Play Store“ ir prisijungti prie savo „Cochlear“ paskyros. Jei neturite „Cochlear“ paskyros, ją galėsite susikurti atsisiuntę programą bakstelėdami „Sukurti naują paskyrą“ ir vykdydami ekrane pateikiamas instrukcijas.


„Nucleus 7“ garso procesorių galite susieti su iki penkių suderinamų „Android“ įrenginių ir juose visuose įdiegti „Nucleus Smart“ programą.
Tačiau vienu metu garso procesorių (-ius) galite sujungti tik su vienu „Android“ įrenginiu.


Taip. Jei suderinamą „Android“ įrenginį susiesite su vaiko „Nucleus 7“ garso procesoriumi, jų įrenginį galėsite valdyti ir stebėti naudodami klausos stebėjimo priemonę. Tai suteikia galimybę lengvai peržiūrėti baterijos būseną, reguliuoti garso stiprumą ir pakeisti programą.


Jei negalite reguliuoti garso procesoriaus (ių) naudodami „Nucleus Smart“ programą, suderinamas „Android“ įrenginys galėjo būti netinkamai susietas su procesoriumi.

Norėdami daugiau sužinoti apie susiejimo procesą, peržiūrėkite „Android“ skirtą „Nucleus 7“ susiejimo animaciją. Jei sėkmingai atlikote siejimo procesą, įsitikinkite, kad įrenginys yra nutolęs ne didesniu, nei rekomenduojama, atstumu ir niekas nekelia stiprių trukdžių. Jei problema išlieka, kreipkitės į „Cochlear“ arba savo klausos sveikatos specialistą.


Jei garso procesorių norite atsieti – pvz., jei norite naudoti atsarginius garso procesorius – atidarykite programos meniu. Bakstelėkite „Nustatymai“, „Procesoriaus nustatymai“, „Atsieti procesorius“, o pasirodžius iškylančiajam langui bakstelėkite „Taip“. Jei jūsų procesoriuose įjungta transliavimo funkcija, bus parodytas raginimas išjungti transliavimą. Bakstelėkite „Taip“ ir vykdykite nurodymus, kad jūsų procesoriai būtų pamiršti, tada bakstelėkite grįžimo mygtuką, kad sugrįžtumėte į „Nucleus Smart“ programą.


Ne. „Nucleus Smart“ programą galite naudoti savo „Nucleus 7“ garso procesoriui valdyti ir stebėti per suderinamus „Apple“ ir „Android“ įrenginius.

Jei neturite suderinamo „Apple“ arba „Android“ įrenginio, garsui transliuoti galite naudoti „Cochlear Wireless Phone Clip“ (prisegamą telefono įrenginį).


Garso transliavimo klausos stiprinimo priemonėmis (angl. „Audio Streaming for Hearing Aids“ (ASHA) protokolas naudojamas „Android“ operacinėje sistemoje, ne „Nucleus Smart“ programoje. Muzikai ir telefono skambučiams transliuoti galite naudoti suderinamą „Android“ telefoną, kuris yra suderinamas su naujausia „Android“ operacine sistema.

Sąrašas su suderinamais „Android“ įrenginiais, kuriais galima transliuoti garsą, pateikiamas www.cochlear.com/compatibility.

Jei neturite suderinamo „Android“ telefono, telefono skambučius ir muziką galite transliuoti belaidžiu ryšiu per „Nucleus 7“ garso procesorių naudodami „Cochlear Wireless Phone Clip“ (prisegamą telefono įrenginį).

Jei norite daugiau sužinoti apie transliavimo įjungimą suderinamame „Android“ įrenginyje, peržiūrėkite mūsų „Android“ skirtą animaciją apie „Nucleus 7“ transliavimą.

 

Jei savo mobiliuoju įrenginiu dalijatės su kitu žmogumi, kuris taip pat nori juo naudotis garso transliavimui, pirma turėsite „pamiršti procesorius“, tada susieti kitą. Tai turėsite padaryti kaskart, kai kitas žmogus su telefonu norės susieti savo procesorių.


„Nucleus Smart“ programos pradinio ekrano viršutiniame dešiniajame krašte matysite baterijos piktogramą. Ji nurodo, kiek įkrautos baterijos. Bakstelėkite baterijos piktogramą norėdami pamatyti „Būsenos“ ekraną, kuriame pateikta išsami informacija apie garso procesoriaus baterijos įkrovos lygį. Šiame ekrane taip pat iliustruojamas į „Nucleus 7“ garso procesoriaus fiksuojamas garso lygis bei pateikiamas garso procesoriaus būsenos indikatorius. Varnelė nurodo, kad „Nucleus 7“ garso procesorius veikia tinkamai.


Jei užbaigėte siejimo procesą, braukite žemyn atidarydami pranešimų skydelį ir patikrinkite, ar „Nucleus Smart“ programa rodo jūsų garso procesoriaus (-ių) baterijos būseną. Jei pranešimo nėra, vadinasi, programa neveikia. Ją galite paleisti surasdami „Nucleus Smart“ programos piktogramą programų skydelyje (arba pradžios ekrane) ir ją bakstelėdami.


Lietimo nustatymai skiriasi skirtingų gamintojų telefonuose, todėl jei jūsų išmaniajame telefone įjungti lietimo garsai, bus parodytas ekranas „Lietimo garsai“. Vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus išjunkite lietimo garsus, tada bakstelėkite grįžimo mygtuką, kad sugrįžtumėte į „Nucleus Smart“ programą. Kai parodomas ekranas „Sąranka baigta“, bakstelėkite „Tęsti“.


„Nucleus Smart“ programa nustos veikti jei priverstinai ją uždarysite. Programą uždaryti turėtumėte tik atlikdami gedimų aptikimą ir šalinimą, kadangi ji turi veikti norint naudotis tokiomis funkcijomis, kaip „Rasti mano procesorių“ ir „Klausos stebėjimo priemonė“. Jei programą norite uždaryti, atidarykite „Nustatymai“, pasirinkite „Programos“, sąraše suraskite „Nucleus Smart“ ir paspauskite „Stabdyti priverstinai“.


Jei savo „Nucleus 7“ garso procesorių gavote prieš 2018 m. liepos mėn., prieš naudojant jūsų garso procesorių su „Android“ įrenginiu reikės atnaujinti jo programinę aparatinę įrangą. Šį nesudėtingą atnaujinimą gali atlikti jūsų gydytojas. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į „Cochlear“ arba savo klausos sveikatos specialistą.


Jei vis dar kyla problemų arba turite kitų klausimų apie „Nucleus Smart“ programą ir norite gauti patarimų bei pagalbos, susisiekite su vietiniu „Cochlear“ biuru adresu cochlear.com/intl/contact/global-offices.