Skip to main content

„Baha® Smart“ programa: Darbo pradžia

„Cochlear™ Baha® Smart“ programos naudojimo privalumai

  • Valdykite „Baha 6 Max“ garso procesorių tiesiai savajame išmaniajame telefone.
  • Reguliuokite garso stiprumą, perjunkite programą ir suaktyvinkite transliaciją iš „Cochlear™ True Wireless™“ įrenginių.
  • Pritaikykite savo klausos priemonių veikimą.
  • Kreipkitės pagalbos ir pasinaudokite naudingais valdymo patarimais.
  • Suraskite pamestą garso procesorių.

Kaip atsisiųsti „Baha Smart“ programą?

„Cochlear Baha Smart“ programą patvirtintose šalyse galima nemokamai atsisiųsti iš „App Store“.

Suderinamumas

„Baha Smart“ programa veikia su „Baha 6 Max“ garso procesoriumi ir suderinamu „iPhone“.
Naujausia informacija apie „iPhone“, „Apple Watch“ ir „iOS“ suderinamumą pateikiama adresu www.cochlear.com/compatibility

„Apple Watch“

Naudodami „Apple Watch“ galite greitai sureguliuoti garso stiprumą arba perjungti programą, pasirinkti parankinį nustatymą arba suaktyvinti transliaciją iš belaidžių įrenginių. „Apple Watch“ taip pat rodo tokius pranešimus kaip garso procesoriaus įspėjimai apie bateriją.

Darbo pradžia

Prieš atsisiųsdami, diegdami ir atidarydami programą garso procesorių turite susieti su savo „iPhone“. Tai reikia atlikti „iPhone“ nustatymuose. Siejimo instrukcijos pateikiamos mūsų siejimo animacijoje.

 

 

Paleidę programą galite bakstelėti „Demonstracija“ ir išmokti naudotis įvairiomis funkcijomis bei susipažinti su savybėmis, o bakstelėję „Darbo pradžia“ galite sujungti programą su savo garso procesoriumi.

Jei „Baha Smart“ programa norite valdyti savo garso procesorių, turite prisijungti prie savo „Cochlear“ paskyros. Jei „Cochlear“ paskyros neturite, ją galite sukurti bakstelėję „Sukurti paskyrą“ ir vykdydami ekrane pateikiamas instrukcijas.

Prisijungus programoje reikės atlikti tam tikrus veiksmus, kad būtų užmegztas saugus ryšys. Jei kyla problemų, ekrane bus pateiktos instrukcijos. Baigus programoje automatiškai bus įjungtas pradinis ekranas.

Ar su savuoju „iPhone“ galiu susieti dvipusio stiprinimo įrenginius?

Taip. Jei naudojate dvipusio stiprinimo „Baha 6 Max“ garso procesorius, su suderinamu „iPhone“ turite susieti abu savo garso procesorius. Norėdami tai atlikti, abu garso procesorius susiekite vienu metu (per tą patį susiejimo laikotarpį) ir įsitikinkite, kad jie tinkamai nustatyti kaip „kairysis“ ir „dešinysis“ įrenginiai.