Skip to main content

Nucleus® 7 heliprotsessori paaristamine ühilduva Apple'i seadmega^

Kuidas Nucleus 7 heliprotsessor ühilduva iPhone'i või iPod touchiga paaristada?

Rakenduse Nucleus Smart juhtimisfunktsioonide kasutamiseks peate oma heliprotsessori(d) ühilduva iPhone'i või iPod touchiga paaristama. Paaristamise kohta leiate lisateavet rakenduse Nucleus Smart KKK-dest.

 

Kas iPhone'i või iPod touchiga saab paaristada ka kahepoolsed seadmed?

Jah. Kui teil on Nucleus 7 heliprotsessor mõlemal kõrval, peate mõlemad heliprotsessorid ühilduva Apple'i seadmega paaristama. Selleks paaristage mõlemad heliprotsessorid korraga (samal paaristamisajal) ning veenduge, et need oleks õigesti parema ja vasaku seadmena seadistatud.

 

^Cochlear Nucleus 7 heliprotsessor ühildub iPhone'i iPadi ja iPod touchiga. Ühilduvuse kohta leiate teavet lehelt www.cochlear.com/compatibility Rakendus Cochlear Nucleus Smart on saadaval App Store'is ja Google Plays. Ühilduvuse kohta leiate teavet lehelt www.cochlear.com/compatibility Apple, Apple'i logo, FaceTime, Made for iPad'i logo, Made for iPhone'i logo, Made for iPod'i logo, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad ja iPod touch on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja teistes riikides registreeritud kaubamärgid. App Store on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja teistes riikides registreeritud teenindusmärk.