Skip to main content

Heliprotsessori paaristamine ühilduva Apple'i seadmega^

Kuidas Nucleus 7 või Kanso 2 heliprotsessor ühilduva iPhone'i või iPod touchiga paaristada?

Rakenduse Nucleus Smart juhtimisfunktsioonide kasutamiseks peate oma heliprotsessori(d) ühilduva iPhone'i või iPod touchiga paaristama. Paaristamise kohta leiate lisateavet rakenduse Nucleus Smart KKK-dest.

 

Kas iPhone'i või iPod touchiga saab paaristada ka kahepoolsed heliprotsessorid?

Jah. Kui teil on kahepoolne heliprotsessor mõlemal kõrval, peate mõlemad heliprotsessorid ühilduva Apple'i seadmega paaristama. Selleks paaristage mõlemad heliprotsessorid korraga (samal paaristamisajal) ning veenduge, et need oleks õigesti parema ja vasaku seadmena seadistatud.

^Cochlear Nucleus 7 ja Kanso 2 heliprotsessorid ühilduvad iPhone'i, iPadi ja iPod touchiga. Ühilduvuse kohta leiate teavet lehelt www.cochlear.com/compatibility. Rakendus Cochlear Nucleus Smart on saadaval App Store'is ja Google Plays. Ühilduvuse kohta leiate teavet lehelt www.cochlear.com/compatibility. Apple, Apple'i logo, FaceTime, Made for iPad'i logo, Made for iPhone'i logo, Made for iPod'i logo, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad ja iPod touch on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja teistes riikides registreeritud kaubamärgid. App Store on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja teistes riikides registreeritud teenindusmärk.