Skip to main content

Дізнайтеся більше про свій обліковий запис Cochlear™


Ваш обліковий запис Cochlear – це персональний обліковий запис, який ви використовуєте для доступу до послуг Cochlear. Він дозволяє виконувати вхід для доступу до онлайн-послуг Cochlear, використовуючи адресу електронної пошти та пароль. Вам потрібен обліковий запис Cochlear для доступу до послуг Cochlear, таких як додаток Nucleus Smart.

Створення облікового запису Cochlear дозволяє компанії Cochlear забезпечити вас ресурсами, послугами та підтримкою, а також супроводжувати вас впродовж вашої подорожі у світі звуків разом із звуковим процесором Nucleus 7. Компанія Cochlear також зможе інформувати вас про появу будь-яких оновлень для ОС iOS і додатка Nucleus Smart.


У більшості країн, якщо ви старше певного віку, ви можете створити свій власний обліковий запис Cochlear. Якщо ви молодше певного віку, то батько чи опікун повинен буде створити обліковий запис Cochlear для вас і надати згоду. Вікове обмеження залежить від країни, в якій ви мешкаєте. З будь-якими конкретними запитаннями на цю тему звертайтеся до свого місцевого представництва компанії Cochlear. Для отримання контактної інформації відвідайте cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Ні, ви не можете створити обліковий запис Cochlear для людини, старшої за певний віковий поріг.


Якщо ваша дитина молодша за певний віковий поріг та для неї створено обліковий запис Cochlear, зверніться до свого місцевого представництва компанії Cochlear за консультацією та допомогою, оскільки для того, щоб ваша дитина могла мати обліковий запис, потрібна батьківська згода. Для отримання контактної інформації відвідайте cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Ні, оскільки він надає доступ до ваших особистих даних. Будь ласка, переконайтеся, що ви тримаєте свої облікові дані для входу в надійному місці.


Якщо ви придбали виріб Cochlear в онлайн-магазині або користувалися онлайн-послугами компанії Cochlear в минулому, у вас вже може бути обліковий запис Cochlear. Ви можете використовувати ту саму адресу електронної пошти та пароль для входу в додаток Nucleus Smart. Якщо вам потрібно перевірити, чи є у вас обліковий запис Cochlear, зверніться до місцевої служби підтримки клієнтів Cochlear по допомогу.


Якщо у вас ще немає облікового запису Cochlear (тобто ви ще не маєте доступу до інших онлайн-послуг Cochlear за допомогою електронної адреси та пароля), ви можете створити його, вибравши опцію «Створити новий обліковий запис» у додатку Nucleus Smart.

Вам знадобиться:

 1. Вказати ваше ім’я та адресу електронної пошти
 2. Створити унікальний пароль для свого облікового запису Cochlear.

Після того, як ви відправите свої дані, вам буде надіслано повідомлення електронної пошти з посиланням для активації вашого облікового запису Cochlear. Якщо ви не отримаєте повідомлення електронної пошти, перевірте папку «Спам» або «Небажана пошта». Після того, як ви виконаєте перехід за посиланням для активації, додаток Nucleus Smart відкриється автоматично, і ви зможете виконати вхід, використовуючи свою адресу електронної пошти та пароль.


Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина самостійно використовувала додаток Nucleus Smart на своєму пристрої для керування звуковим процесором Nucleus 7, ви можете створити для неї обліковий запис Cochlear. Під час створення облікового запису ви надасте згоду на повний доступ вашої дитини до всіх функцій додатка. Ви також надасте згоду на синхронізацію її даних на хмарному сховищі Cochlear Cloud, якщо функцію синхронізації даних увімкнено.


Щоб створити обліковий запис для дитини, вам знадобиться:

 1. Сумісний пристрій Apple зі встановленим додатком Nucleus Smart
 2. Адреса електронної пошти для вашої дитини (на додаток до вашої власної електронної адреси)
 3. Ваш власний сумісний пристрій Apple або пристрій на базі ОС Android
 4. Ваш власний обліковий запис Cochlear

Щоб виконати процедуру створення облікового запису Cochlear для вашої дитини, потрібно біля 15 хвилин.


Перш ніж ви зможете створити обліковий запис Cochlear для своєї дитини, вам потрібно буде створити свій власний обліковий запис Cochlear.

Створення вашого облікового запису Cochlear (для дорослого)

 1. Якщо у вас ще немає облікового запису Cochlear (тобто ви ще не маєте доступу до інших онлайн-послуг Cochlear за допомогою електронної адреси та пароля), ви можете створити його, вибравши опцію «Створити новий обліковий запис» у додатку Nucleus Smart.
 2. Вам знадобиться вказати ваше ім’я та адресу електронної пошти. Вам також знадобиться створити унікальний пароль для вашого облікового запису Cochlear.
 3. Після того, як ви відправите свої дані, вам буде надіслано повідомлення електронної пошти з посиланням для активації вашого облікового запису Cochlear. Якщо ви не отримаєте повідомлення електронної пошти, перевірте папку «Спам» або «Небажана пошта». Після того, як ви виконаєте перехід за посиланням для активації, додаток Nucleus Smart відкриється автоматично, і ви зможете виконати вхід, використовуючи свою адресу електронної пошти та пароль.
 4. Коли ви ввійдете до додатка, дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб виконати процедуру сполучення. Під час цієї процедури вам буде запропоновано вказати ім'я реципієнта. Переконайтеся, що ви правильно ввели цю інформацію. Цей реципієнт надалі буде зв'язаний з вами, а інформація про нього відображатиметься в розділі «Відомості облікового запису» додатка.

Якщо ви зіткнулися з будь-якими труднощами, виконуючи цю процедуру, або інформація виявилася невірною, то, перш ніж створювати обліковий запис Cochlear для вашої дитини, зверніться до служби підтримки Cochlear.

Створення облікового запису Cochlear для дитини

Після входу в свій обліковий запис Cochlear:

 1. У меню додатка Nucleus Smart виберіть «Параметри»
 2. У «Параметрах» виберіть розділ «Відомості облікового запису»
 3. У розділі «Відомості облікового запису» ваші дані відображатимуться разом із даними людей, яких ви доглядаєте
 4. Виберіть дитину та введіть її електронну адресу (адреса вважатиметься ім'ям користувача для її облікового запису Cochlear). Ця електронна адреса не може збігатися з вашою
 5. У відповідь на запит підтвердьте свою згоду на повний доступ вашої дитини до облікового запису.
 6. На електронну адресу вашої дитини буде надіслано лист із кодом активації
 7. Вашій дитині потрібно буде відкрити цей електронний лист і натиснути на посилання з кодом активації
 8. Вашій дитині буде запропоновано створити пароль для свого облікового запису, щоб завершити процедуру створення облікового запису
 9. Після створення облікового запису його можна використовувати для входу в додаток Nucleus Smart на будь-якому сумісному пристрої, на якому цей додаток встановлено.
 10. Після успішної активації облікового запису Cochlear вашої дитини ви отримаєте сповіщення електронною поштою.

Так, ви можете. Просто виконайте для іншої дитини ту саму процедуру, що її описано вище. Зверніть увагу, що для кожної дитини потрібен окремий сумісний пристрій — двоє дітей не можуть одночасно ввійти до додатка на тому самому пристрої.


Конфіденційність вашої інформації важлива для нас. Ми намагаємося захищати конфіденційність ваших особистих даних відповідно до діючих законів про недоторканість приватного життя та захист особистих даних. Ваші особисті дані оброблятимуться відповідно до нашої Політики конфіденційності. Для отримання додаткової інформації відвідайте cochlear.com/intl/privacy-policy.


Якщо ви не можете згадати адресу електронної пошти, яку ви використовували, зверніться до місцевої служби підтримки клієнтів Cochlear.

Якщо ви не можете згадати свій пароль, виберіть посилання «Забули свій пароль?» на сторінці входу. Введіть свою адресу електронної пошти, та вам відправлять електронною поштою інструкції, як можна скинути свій пароль.


Якщо у вас все одно виникають труднощі або будь-які інші запитання стосовно облікового запису Cochlear, зверніться у своє місцеве представництво Cochlear по консультацію та допомогу за такими адресами: cochlear.com/intl/contact/global-offices.