Skip to main content

Сполучення звукового процесора Nucleus® 7 із сумісним пристроєм на базі ОС Android™^

Як мені сполучити мій звуковий процесор Nucleus 7 із пристроєм на базі ОС Android?

Перш ніж ви зможете використовувати функції керування в додатку Nucleus Smart, вам необхідно сполучити свій (свої) звуковий(-і) процесор(и) із сумісним пристроєм на базі ОС Android.

 

Чи можу я сполучати білатеральні звукові процесори з моїм пристроєм на базі ОС Android?

Так. Якщо у вас білатеральні звукові процесори Nucleus 7, вам необхідно сполучити обидва звукові процесори з сумісним пристроєм на базі ОС Android. Для цього сполучіть обидва звукові процесори одночасно (впродовж одного сеансу сполучення).

 

^Додаток Cochlear Nucleus Smart доступний на App Store та Google Play. Для отримання інформації про сумісність відвідайте сайт www.cochlear.com/compatibility. Android є торговельною маркою Google LLC. Робот Android є відтворенням або модифікацією розробки, створеної та поширеної компанією Google, що використовується відповідно до умов, описаних у ліцензії «Attribution» («Із зазначенням авторства») Creative Commons 3.0. Google Play та логотип Google Play є торговельними марками компанії Google LLC.
Оновлення мікропрограмного забезпечення звукового процесора Nucleus 7, необхідне для сумісності з ОС Android, може бути недоступним для вашого ринку. За докладною інформацією звертайтесь до компанії Cochlear.