Skip to main content

Сполучення звукового процесора з сумісним пристроєм^ на базі ОС Android™

Як мені сполучити свій звуковий процесор із пристроєм на базі ОС Android?

Перш ніж ви зможете використовувати функції керування додатка Nucleus Smart, вам необхідно сполучити свій(-ої) звуковий(-і) процесор(и) Nucleus 7 або Kanso 2 з сумісним пристроєм на базі ОС Android.

 

Чи можу я сполучити білатеральні звукові процесори зі своїм пристроєм на базі ОС Android?

Так. Якщо у вас білатеральні звукові процесори, вам необхідно сполучити їх обидва з сумісним пристроєм на базі ОС Android. Для цього слід одночасно сполучити обидва звукові процесори (під час того ж сеансу сполучення).

Як мені активувати пряму передачу потоку за допомогою свого пристрою на базі ОС Android?

Після сполучення сумісного пристрою на базі ОС Android ви можете активувати пряму передачу потоку на ваш звуковий процесор Nucleus 7 або Kanso 2. Відповідні інструкції містяться в наведеному нижче відео.

 

 

Примітка: Залежно від вашої версії ОС Android деякі з зображених екранів можуть відрізнятися. Для отримання останньої інформації про сумісність перейдіть за адресою www.cochlear.com/compatibility.
^Додаток Cochlear Nucleus Smart доступний для завантаження в магазинах App Store та Google Play. Для отримання інформації про сумісність перейдіть за посиланням www.cochlear.com/compatibility. Android є торговельною маркою компанії Google LLC. Робот Android є відтворенням або модифікацією розробки, створеної та поширеної компанією Google, що використовується відповідно до умов, описаних у редакції 3.0 ліцензії «Attribution» («Із зазначенням авторства») організації Creative Commons. Google Play та логотип Google Play є торговельними марками компанії Google LLC.
Оновлення мікропрограмного забезпечення звукових процесорів Nucleus 7 та Kanso 2, необхідне для сумісності з ОС Android, може бути недоступним у вашій країні. За докладною інформацією звертайтеся до компанії Cochlear.
Текстовий символ та логотипи Bluetooth® є зареєстрованими товарними знаками, що належать компанії Bluetooth SIG, Inc., а використання будь-яких таких знаків здійснюється Cochlear Limited за ліцензією.