Skip to main content

Додаток Nucleus® Smart: «Відстежування»


Звуковий процесор Nucleus® 7 постійно відстежує звукове оточення та здатен визначати, коли наявне мовлення. Смуги діаграми на екрані «Часу з мовленням» відстежують час, проведений у середовищі розмов. Якщо ви використовуєте аксесуари для передачі потоку (наприклад Cochlear Wireless TV Streamer (телевізійний стример)), цей час також обчислюється та додається до загального «Часу з мовленням».

Час, проведений у звуковому оточенні, узгоджується з вашими успіхами щодо покращення слуху. Цільовий показник «Часу з мовленням» для кожного є різним, він залежить від віку, сімейних обставин, робочого середовища та наявних досягнень із покращення слуху. Хороший спосіб для початківців – здійснювати відстежування за допомогою «Часу з мовленням» протягом тижня або більше, а потім поставити дещо вищу мету та побачити, чи будуть покращення.

Поради в додатку Nucleus Smart допоможуть підвищити ваш показник «Часу з мовленням».


«Спадання котушки» – це кількість разів, коли котушка звукового процесора Nucleus 7 від’єднувалася від кохлеарного імпланта протягом певного дня. Така кількість включає всі випадки, коли котушка знімалася навмисно (наприклад, під час перевдягання або купання в душі), а також випадки, коли котушка від’єднувалася ненавмисно (тобто випадково спадала). «Спадання котушки» також може реєструватися, якщо виникає проблема з кабелем котушки.

Кількість «Спадань котушки» для кожного є різною, оскільки вона залежить від вашого стилю життя. Хороша ідея – встановити свій власний вихідний рівень. Можна використовувати середню кількість «Спадань котушки» кожного тижня для отримання уявлення про те, що є звичайним для вас або вашої дитини. Або можна зробити примітку щодо кількості «Спадань котушки» у день, коли ви впевнені, що ненавмисних «Спадань котушки» не було, або їх кількість була мінімальною. Ви можете використовувати такий вихідний рівень, щоб визначити, чи кількість «Спадань котушки», яку ви спостерігаєте, є більшою, ніж звичайно.

Поради в додатку Nucleus Smart можуть бути корисними як припущення стосовно того, як зменшити кількість «Спадань котушки» у вашому випадку.


Можливо, зв’язок між вашим звуковим процесором Nucleus 7 і сумісним пристроєм на базі ОС Android™ було втрачено, і тому за цей період було зібрано недостатньо даних.

Щоб не допустити такого в майбутньому, переконайтеся, що ваш сумісний пристрій на базі ОС Android і звуковий процесор увімкнені, зв’язок Bluetooth® активний і що ваш сумісний пристрій на базі ОС Android знаходиться поруч (принаймні один раз вранці та один раз ввечері).

Зверніть увагу, що задля збору даних додаток Nucleus Smart повинен бути запущений, однак необов’язково активний на передньому плані.


Ні. Вам лише необхідно переконатися, що сумісний пристрій на базі ОС Android та звуковий процесор Nucleus 7 увімкнені, періодично перебувають поруч (принаймні один раз вранці та один раз ввечері), зв’язок Bluetooth активний, а додаток Nucleus Smart запущений на вашому сумісному пристрої на базі ОС Android.


Ні. Ваша конфіденційність є важливою для нас. Звуковий процесор Nucleus 7 відстежує середовище та визначає розмову, але він не записує звук.


Компанія Cochlear не зберігає ваші дані «Відстежування». Вони зберігаються лише на вашому сумісному пристрої на базі ОС Android.


ForwardFocus — це функція керування, що активується користувачем і дозволяє краще чути в складному звуковому оточенні. Її можна ввімкнути або вимкнути на вкладці «Програма» в додатку Nucleus Smart.

Коли функцію ForwardFocus увімкнено, вона зменшує будь-який шум, що надходить ззаду вас, так щоб ви могли краще чути розмову людини перед вами. Просто вмикайте її в такому оточенні, де необхідно зосередити увагу на розмові людини перед вами, і вимикайте її, коли в ній немає потреби, наприклад у тихому місці.


Функція керування ForwardFocus повинна бути активована вашим спеціалістом із лікування слуху. Щоб дізнатися більше, зв'яжіться з компанією Cochlear або зі своїм спеціалістом із лікування слуху.