Skip to main content

Додаток Nucleus® Smart: Часті запитання


Звукові процесори Cochlear™ Nucleus 7 та Kanso 2 сумісні з додатком Nucleus Smart.


Щоб використовувати додаток Nucleus Smart для ОС Android, ваш пристрій повинен працювати на ОС Android 5.0 (Lollipop) або пізнішої версії та підтримувати технологію Bluetooth 4.0 або пізнішої версії. Щоб переглянути список сумісних пристроїв, перейдіть за посиланням www.cochlear.com/compatibility

Якщо вашого пристрою немає в цьому списку, але він використовує ОС Android 5.0 і технологію Bluetooth 4.0, додаток Nucleus Smart, імовірно, буде працювати, але ми не зможемо надавати той же рівень підтримки під час усунення несправностей.


Додаток Nucleus Smart не призначений для використання на планшетах з ОС Android.


Додаток Nucleus Smart можна завантажити безкоштовно з магазину Google Play Store. Натисніть значок Play Store, здійсніть пошук за фразою «Nucleus Smart», а потім виберіть завантаження додатка Nucleus Smart. Зверніть увагу, що додаток Nucleus Smart може бути недоступним у деяких країнах, а тому може бути відсутнім серед результатів вашого пошуку.


Ні. Пристрої на базі ОС Android не мають вбудованої підтримки слухових пристроїв. Тому для пристрою на базі ОС Android, якщо ви хочете використовувати його для керування своїм звуковим процесором Nucleus 7 та/або Kanso 2, вам потрібен додаток Nucleus Smart.


Для керування звуковим процесором Nucleus 7 або Kanso 2 за допомогою додатка Nucleus Smart вам знадобиться завантажити додаток Nucleus Smart із магазину Google Play та увійти в свій обліковий запис Cochlear. Якщо у вас немає облікового запису Cochlear, ви можете його створити, щойно ви завантажите додаток, натиснувши «Створити новий обліковий запис» та дотримуючись інструкцій на екрані.


Ви можете сполучити свій звуковий процесор Nucleus 7 або Kanso 2 максимум із п’ятьма сумісними пристроями на базі ОС Android, і на всіх них може бути встановлений додаток Nucleus Smart.
Проте ви можете одночасно підключати до вашого(-их) звукового(-их) процесора(-ів) лише один сумісний пристрій на базі ОС Android.


Так. Якщо ви сполучите сумісний пристрій на базі ОС Android зі звуковим процесором Nucleus 7 або Kanso 2 вашої дитини, ви зможете керувати пристроєм дитини і здійснювати нагляд за допомогою функції «Відстежування». Це дозволить вам перевіряти рівень заряду батареї, регулювати гучність і змінювати програми одним дотиком пальця.


Якщо ви не можете налаштувати свій(-ої) звуковий(-і) процесор(и) Nucleus 7 або Kanso 2 за допомогою додатка Nucleus Smart, ваш сумісний пристрій на базі ОС Android, можливо, не був належним чином сполучений з вашим процесором.

Щоб дізнатися більше про процес сполучення, перегляньте наше анімаційне відео про сполучення пристроїв. Якщо ви успішно виконали сполучення, переконайтеся, що ваш пристрій перебуває в рекомендованому діапазоні і ніщо не створює надмірних перешкод. Якщо проблема не зникає, зверніться до компанії Cochlear або до вашого спеціаліста з лікування слуху.


Щоб скасувати сполучення звукового процесора — наприклад, якщо ви хочете скористатися резервною парою звукових процесорів — відкрийте меню додатка. Натисніть «Налаштування», «Параметри процесора», «Скасувати сполучення ваших процесорів» і, коли з’явиться спливаюче вікно, натисніть «Так». Якщо для ваших процесорів увімкнена передача потоку, то з’явиться запит на її відключення. Натисніть «Так» і дотримуйтеся підказок, щоб «забути» свої процесори, потім натисніть кнопку «Назад», щоб повернутися до додатка Nucleus Smart.


Протокол передачі звукового потоку для слухових апаратів (Audio Streaming for Hearing Aids, ASHA) надається разом з операційною системою Android, а не з додатком Nucleus Smart. Для потокової передачі музики та телефонних викликів можна використовувати телефон на базі ОС Android, сумісний з останньою версією цієї операційної системи.

Щоб переглянути список сумісних пристроїв на базі ОС Android, які дають можливість прямої передачі звукового потоку, перейдіть за посиланням www.cochlear.com/compatibility.

Якщо у вас немає сумісного телефону на базі ОС Android, ви можете відчути переваги бездротової потокової передачі телефонних викликів та музики на свій звуковий процесор Nucleus 7 або Kanso 2 за допомогою аксесуара Cochlear Wireless Phone Clip (телефонної кліпси).

Щоб дізнатися, як увімкнути потокову передачу з сумісного пристрою на базі ОС Android, перегляньте наше анімаційне відео про потокову передачу з пристрою з ОС Android.

 

Якщо ви спільно використовуєте свій мобільний пристрій з кимось іншим, хто також бажає використовувати його для потокової передачі, вам потрібно буде виконати процедуру «забути свої процесори», перш ніж інша людина зможе сполучити свої. Вам потрібно буде робити це кожного разу, коли хтось інший захоче сполучити свій процесор з вашим телефоном.


У верхньому правому куті початкового екрана додатка Nucleus Smart відображається значок батареї. Він вказує, наскільки повним є заряд батареї звукового процесора. Натисніть значок батареї, щоб відкрити екран «Стан», де можна дізнатися більш детально про рівень заряду батареї звукового процесора. На цьому екрані також показується рівень звуку, виявлений вашим звуковим процесором Nucleus 7 або Kanso 2, а також індикатор стану звукового процесора. Відмітка означає, що ваш звуковий процесор працює належним чином.


Якщо ви виконали процес сполучення, ви можете провести пальцем шторку сповіщення вниз і переконатися, що додаток Nucleus Smart відображає рівень заряду батареї(-ей) вашого(-их) процесора(-ів). Якщо ви не бачите сповіщення, це означає, що додаток не виконується. Запустити його можна, знайшовши значок додатка Nucleus Smart на панелі додатків (або на початковому екрані) та натиснувши на цей значок.


Налаштування сенсора залежать від виробника телефону, і, якщо на вашому смартфоні ввімкнено функцію «Звуки сенсора», відобразиться екран «Звуки сенсора». Дотримуйтеся підказок на екрані, щоб відключити функцію «Звуки сенсора», а потім натисніть кнопку повернення, щоб повернутися до додатка Nucleus Smart. Коли з’явиться екран «Налаштування завершено», натисніть «Продовжити».


Виконання додатка Nucleus Smart зупиниться, лише якщо ви примусово його закриєте. Вам слід закривати додаток тільки з метою усунення несправностей, оскільки додаток повинен виконуватися для користування такими функціями, як «Знайти мій процесор» і «Відстежування». Щоб закрити додаток, відкрийте «Налаштування», виберіть «Додатки», знайдіть у списку Nucleus Smart і натисніть «Примусово зупинити».


Якщо ви отримали свій звуковий процесор Nucleus 7 до липня 2018 року, його мікропрограмне забезпечення потрібно буде оновити, перш ніж використовувати його спільно з пристроєм на базі ОС Android. Це просте оновлення може виконати ваш лікар. За додатковою інформацією зверніться до компанії Cochlear або до свого спеціаліста з лікування слуху.


Якщо у вас досі виникають труднощі або є якісь інші запитання щодо додатка Nucleus Smart, зверніться до свого місцевого представництва компанії Cochlear по консультацію та допомогу за адресою: cochlear.com/intl/contact/global-offices.