Skip to main content

Дізнайтеся більше про свій обліковий запис Cochlear™


Ваш обліковий запис Cochlear — це персональний обліковий запис, за допомогою якого ви отримуєте доступ до послуг компанії Cochlear. Він дозволяє виконувати вхід до онлайн-послуг компанії Cochlear за допомогою електронної адреси та пароля. Обліковий запис Cochlear потрібен вам для доступу до таких послуг компанії Cochlear, як додаток Cochlear Nucleus® Smart.

Створення облікового запису Cochlear дозволяє компанії Cochlear забезпечити вас ресурсами, послугами та підтримкою, а також супроводжувати вас упродовж вашої подорожі в світі звуків разом зі звуковим процесором Nucleus 7 та/або Kanso® 2. Компанія Cochlear також зможе інформувати вас про появу будь-яких оновлень для ОС iOS або Android™ і додатка Nucleus Smart.


У більшості країн, якщо ви досягли встановленого віку, ви можете створити власний обліковий запис Cochlear. Якщо ви не досягли встановленого віку, батьку чи опікуну потрібно буде створити ваш обліковий запис Cochlear і надати згоду. Вікове обмеження залежить від вашої країни проживання. З будь-якими конкретними запитаннями з цієї теми звертайтеся до місцевого представництва компанії Cochlear. Для отримання контактної інформації перейдіть за посиланням cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Ні, ви не можете створити обліковий запис Cochlear ні для кого, хто старший встановленого вікового порогу.


Якщо ваша дитина молодша встановленого вікового порогу і створила обліковий запис Cochlear, зверніться до місцевого представництва компанії Cochlear по консультацію та допомогу, оскільки для того, щоб ваша дитина мала обліковий запис, потрібна батьківська згода. Для отримання контактної інформації перейдіть за посиланням cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Ні, оскільки він надає доступ до ваших особистих даних. Переконайтеся, що ви тримаєте свої облікові дані для входу в безпеці.


Якщо ви придбали виріб Cochlear в онлайн-магазині або користувалися онлайн-послугами компанії Cochlear у минулому, у вас уже може бути обліковий запис Cochlear. Можливо, вам вдасться ввійти в додаток Nucleus Smart, зазначивши ті самі електронну адресу й пароль. Якщо вам потрібно перевірити, чи є у вас обліковий запис Cochlear, зверніться по допомогу до місцевої служби підтримки клієнтів компанії Cochlear.


Якщо у вас досі немає облікового запису Cochlear (наприклад, ви ще не отримували доступ до інших онлайн-послуг компанії Cochlear за електронною адресою та паролем), ви можете створити його, вибравши опцію «Створити новий обліковий запис» у додатку Nucleus Smart.

Вам знадобиться:

 1. вказати своє ім’я та електронну адресу
 2. створити унікальний пароль для свого облікового запису Cochlear.

Після того, як ви відправите свої дані, вам буде надіслано електронного листа з посиланням для активації вашого облікового запису Cochlear. Якщо ви не отримаєте електронного листа, перевірте папку «Спам» або «Небажана пошта». Після того, як ви перейдете за посиланням для активації, додаток Nucleus Smart відкриється автоматично, і ви зможете виконати вхід за своєю електронною адресою та паролем.


Якщо ви хочете, щоб ваша дитина самостійно використовувала додаток Nucleus Smart на своєму пристрої для керування своїм звуковим процесором Nucleus 7 або Kanso 2, ви можете створити для неї обліковий запис Cochlear. Під час створення облікового запису ви дасте згоду, що ваша дитина матиме повний доступ до всіх функцій додатка.


Щоб створити обліковий запис для дитини, вам знадобиться:

 • сумісний смартфон* (для вашої дитини) зі встановленим додатком Nucleus Smart
 • електронна адреса для вашої дитини (на додаток до вашої власної електронної адреси)
 • ваш власний сумісний пристрій марки Apple або на базі ОС Android™
 • ваш власний обліковий запис Cochlear

*Звукові процесори Nucleus 7 та Kanso 2 сумісні з пристроями марки Apple та пристроями на базі ОС Android. Для отримання інформації про сумісність перейдіть за посиланням www.cochlear.com/compatibility.


Процедура створення облікового запису Cochlear для вашої дитини займе приблизно 15 хвилин.


Перш ніж ви зможете створити обліковий запис Cochlear для своєї дитини, вам потрібно буде мати свій власний обліковий запис Cochlear.

Створення облікового запису Cochlear (для дорослого)

 1. Якщо у вас досі немає облікового запису Cochlear (наприклад, ви ще не отримували доступ до інших онлайн-послуг компанії Cochlear за електронною адресою та паролем), ви можете створити його, вибравши опцію «Створити новий обліковий запис» у додатку Nucleus Smart.
 2. Вам знадобиться вказати своє ім’я та електронну адресу. Вам також знадобиться створити унікальний пароль для вашого облікового запису Cochlear.
 3. Після того, як ви відправите свої дані, вам буде надіслано електронного листа з посиланням для активації вашого облікового запису Cochlear. Якщо ви не отримаєте електронного листа, перевірте папку «Спам» або «Небажана пошта». Після того, як ви перейдете за посиланням для активації, додаток Nucleus Smart відкриється автоматично, і ви зможете виконати вхід за своєю електронною адресою та паролем.
 4. Після входу в обліковий запис дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб виконати процес сполучення. Під час цього процесу вам буде запропоновано вказати ім’я реципієнта. Переконайтеся, що ви ввели ці дані правильно. Потім цей реципієнт буде пов’язаний з вами та своєю власною інформацією, яка відображатиметься в розділі «Відомості про обліковий запис» додатка.

Якщо ви зіткнулися є будь-якими проблемами при виконанні цього процесу або якісь відомості виявилися невірними, то, перш ніж створювати обліковий запис Cochlear для своєї дитини, зверніться до служби підтримки клієнтів компанії Cochlear.

Створення облікового запису Cochlear для дитини

Після того, як ви ввійдете в свій обліковий запис Cochlear:

 1. У меню додатка Nucleus Smart виберіть розділ «Налаштування».
 2. У розділі «Налаштування» виберіть розділ «Відомості про обліковий запис».
 3. У розділі «Відомості про обліковий запис» ваші відомості відображатимуться разом із відомостями про людей, про яких ви піклуєтеся.
 4. Виберіть дитину та введіть її електронну адресу (що слугуватиме ім’ям користувача для її облікового запису Cochlear). Ця електронна адреса не може збігатися з вашою електронною адресою.
 5. Після появи запиту підтвердьте свою згоду на повний доступ вашої дитини до облікового запису.
 6. Електронний лист активації буде надіслано на електронну адресу вашої дитини.
 7. Вашій дитині потрібно буде відкрити електронний лист активації та натиснути на посилання активації.
 8. Після цього дитині буде запропоновано створити пароль для свого облікового запису на завершення процесу створення облікового запису.
 9. Щойно обліковий запис створено, його можна використовувати для входу в додаток Nucleus Smart із будь-якого сумісного пристрою, на якому встановлено додаток Nucleus Smart.
 10. Після успішної активації облікового запису Cochlear вашої дитини вам надійде сповіщення електронною поштою.

Так, ви можете. Просто повторіть той же процес, описаний вище, для іншої дитини. Зауважте, що для кожної дитини потрібен окремий сумісний пристрій — двоє дітей не можуть одночасно виконати вхід на тому ж пристрої.


Конфіденційність вашої інформації важлива для нас. Ми намагаємося захищати конфіденційність ваших особистих даних відповідно до діючих законів про недоторканість приватного життя та захист особистих даних. Ваші особисті дані оброблятимуться відповідно до нашої Політики конфіденційності. Для отримання додаткової інформації перейдіть за адресою www.cochlear.com/privacy.


Якщо ви не можете згадати електронну адресу, яку ви використовували, зверніться до місцевої служби підтримки клієнтів компанії Cochlear.

Якщо ви не можете згадати свій пароль, виберіть посилання «Забули свій пароль?» на сторінці входу. Введіть свою електронну адресу, і вам на неї надійдуть вказівки щодо скидання пароля.


Якщо у вас досі виникають труднощі або є якісь інші запитання стосовно до вашого облікового запису Cochlear, зверніться до свого місцевого представництва компанії Cochlear по консультацію та допомогу за адресою: cochlear.com/intl/contact/global-offices.