Skip to main content

Osia® Smart App: Başlarken

Cochlear™ Osia® Smart App kullanmanın avantajları

  • Osia 2 Ses İşlemcinizi doğrudan akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.
  • Cochlear™ True Wireless™ aksesuarlarından ses düzeyini ayarlayabilir, programı değiştirebilir ve kesintisiz ses iletimini etkinleştirebilirsiniz.
  • İşitme deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz.
  • Destek için başvurabilir ve çalıştırma ile ilgili yararlı ipuçları alabilirsiniz.
  • Kayıp bir ses işlemcisini bulabilirsiniz.

Cochlear Osia Smart App nasıl indirilir?

Cochlear Osia Smart App, onaylı ülkelerde App Store'dan ücretsiz olarak indirilebilir.

Uyumluluk

Osia Smart App, Osia 2 Ses İşlemcisi ve uyumlu bir iPhone ile kullanılabilir.
Güncel iPhone, Apple Watch ve iOS uyumluluk bilgileri için lütfen www.cochlear.com/compatibility sayfasına bakın

Apple Watch

Ses düzeyini ayarlama, programı değiştirme, Sık Kullanılanları belirleme veya kablosuz aksesuarlardan kesintisiz ses iletimini etkinleştirme işlevlerine hızlı erişim için Apple Watch'u kullanın. Apple Watch, ses işlemcisi pil uyarıları gibi bildirimleri de görüntüleyecektir.

Başlarken

Uygulamayı indirmeden, yüklemeden ve açmadan önce ses işlemcinizi iPhone cihazınız ile eşleştirmeniz gerekir. Bunu iPhone Ayarlar bölümünden yapabilirsiniz. Eşleştirme talimatları için eşleştirme animasyonumuzu izleyin.

 

 

Uygulamayı başlattıktan sonra farklı işlevler ve özellikler hakkında bilgi almaya başlamak için "Demo" seçeneğine veya Uygulamayı ses işlemcinize bağlama adımına geçmek için "Başlarken" seçeneğine dokunabilirsiniz.

Osia Smart App ile ses işlemcinizi kontrol etmek için Cochlear Hesap bilgilerinizle oturum açmanız gerekir. Cochlear Hesabınız yoksa "Hesap oluştur" öğesine dokunarak ve ekrandaki talimatları takip ederek hesap oluşturabilirsiniz.

Oturum açtıktan sonra Uygulama, güvenli bağlantının tamamlanabilmesi için bir dizi adımdan geçer. Herhangi bir sorun meydana gelmesi halinde ekranda ilgili talimatları göreceksiniz. Gerekli adımlar tamamlandığında Uygulama otomatik olarak Ana ekrana geçecektir.

Bilateral cihazları iPhone cihazım ile eşleştirebilir miyim?

Evet. Bilateral Osia 2 Ses İşlemcileriniz varsa her iki ses işlemcinizi de uyumlu iPhone cihazınız ile eşleştirmeniz gerekir. Bunun için her iki ses işlemcisini aynı anda eşleştirin (aynı eşleştirme penceresi sırasında) ve bunların "sol" ve "sağ" cihaz olarak doğru şekilde kurulduğundan emin olun.