Skip to main content

Nucleus® 7 Ses İşlemcinizi uyumlu bir Android™ cihaz^ ile eşleştirme

Nucleus 7 Ses İşlemcimi Android cihazımla nasıl eşleştiririm?

Nucleus Smart Uygulamasının kontrol özelliklerini kullanabilmeniz için ses işlemcilerinizi uyumlu Android cihazınızla eşleştirmeniz gerekir.

 

Çift taraflı ses işlemcilerini Android cihazımla eşleştirebilir miyim?

Evet. Çift taraflı Nucleus 7 Ses İşlemcileriniz varsa her iki ses işlemcinizi de uyumlu Android cihazınızla eşleştirmeniz gerekir. Bunun için her iki ses işlemcisini aynı anda (aynı eşleştirme penceresinde) eşleştirin.

 

^Cochlear Nucleus Smart Uygulamasını, App Store ve Google Play'de bulabilirsiniz. Uyumluluk bilgileri için www.cochlear.com/compatibility adresini ziyaret edin. Android, Google LLC şirketinin ticari markasıdır. Android robot, Google tarafından üretilen ve paylaşılan çalışmanın yeniden üretilmiş veya değiştirilmiş versiyonudur. Bu cihaz, Creative Commons 3.0 Atıf Lisansında açıklanan koşullara uygun şekilde kullanılmaktadır. Google Play ve Google Play logosu, Google LLC şirketinin ticari markalarıdır.
Android uyumluluğu için gerekli Nucleus 7 Ses İşlemcisi cihaz yazılımı güncellemesi bölgenizde mevcut olmayabilir. Daha fazla bilgi için Cochlear ile iletişim kurun.