Skip to main content

Ses işlemcinizi uyumlu bir Android™ cihazı^ ile eşleştirme

Ses işlemcimi Android cihazımla nasıl eşleştiririm?

Nucleus Smart Uygulamasının kontrol özelliklerini kullanabilmeniz için Nucleus 7 veya Kanso 2 Ses İşlemcilerinizi uyumlu Android cihazınızla eşleştirmeniz gerekir.

 

Çift taraflı ses işlemcilerini Android cihazımla eşleştirebilir miyim?

Evet. Çift taraflı ses işlemcilerine sahipseniz her iki ses işlemcinizi de uyumlu Android cihazınızla eşleştirmeniz gerekir. Bunun için her iki ses işlemcisini aynı anda (aynı eşleştirme süresi içinde) eşleştirin.

Android cihazımdan doğrudan ses akışı yapma özelliğini nasıl etkinleştirebilirim?

Uyumlu bir Android cihazıyla eşleştirdikten sonra Nucleus 7 veya Kanso 2 Ses İşlemcinize ses akışı yapma özelliğini etkinleştirebilirsiniz. İlgili talimatları aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

 

 

Not: Kullandığınız Android yazılımının sürümüne bağlı olarak gösterilen bazı ekranlarda farklılıklar olabilir. En güncel uyumluluk bilgileri için www.cochlear.com/compatibility adresini ziyaret edin.
^Cochlear Nucleus Smart Uygulamasını App Store ve Google Play'de bulabilirsiniz. Uyumluluk bilgileri için www.cochlear.com/compatibility adresini ziyaret edin. Android, Google LLC şirketinin ticari markasıdır. Android robot, Google tarafından üretilen ve paylaşılan çalışmanın yeniden üretilmiş veya değiştirilmiş versiyonudur. Bu ürün, Creative Commons 3.0 Atıf Lisansında açıklanan koşullara uygun şekilde kullanılmaktadır. Google Play ve Google Play logosu, Google LLC şirketinin ticari markalarıdır.
Android uyumluluğu için gereken Nucleus 7 ve Kanso 2 Ses İşlemcisi cihaz yazılımı güncellemesi mağazanızda mevcut olmayabilir. Daha fazla bilgi için Cochlear ile iletişime geçin.
Bluetooth® marka adı ve logoları; Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalardır ve Cochlear Limited şirketi bu markaları ancak lisans kapsamında kullanabilir.