Skip to main content

Aplikácia Baha® Smart: Začíname

Výhody používania aplikácie Cochlear™ Baha® Smart

  • Zvukový procesor Baha 6 Max je možné ovládať priamo zo svojho smartfónu.
  • V zariadeniach Cochlear™ True Wireless™ môžete upravovať hlasitosť, prepínať programy a aktivovať streamovanie.
  • Nastavenie môžete prispôsobiť potrebám svojho sluchu.
  • Môžete získať pomoc a užitočné prevádzkové tipy.
  • Možnosť vyhľadania strateného zvukového procesora.

Ako si stiahnem aplikáciu Baha Smart?

Aplikáciu Cochlear Baha Smart si môžete stiahnuť zadarmo z App Store v krajinách, v ktorých bolo jej použitie schválené.

Kompatibilita

Aplikácia Baha Smart funguje so zvukovým procesorom Baha 6 Max a kompatibilným iPhonom.
Aktuálne informácie o kompatibilite so zariadeniami iPhone, Apple Watch a iOS nájdete na stránke www.cochlear.com/compatibility

Apple Watch

Pomocou hodiniek Apple Watch môžete rýchlo upraviť hlasitosť alebo prepnúť program, zvoliť obľúbenú položku alebo aktivovať streamovanie z bezdrôtových zariadení. Hodinky Apple Watch zobrazujú aj oznámenia, ako sú napríklad upozornenia o stave batérie zvukového procesora.

Začíname

Pred stiahnutím, inštaláciou a otvorením aplikácie musíte spárovať zvukový procesor s vaším iPhonom. Urobíte to v nastaveniach iPhonu. Návod na spárovanie si pozrite v našej animácii o párovaní.

 

 

Po spustení aplikácie môžete ťuknúť na „Demo“ a začať spoznávať rôzne funkcie a vlastnosti. Ťuknutím na „Začíname“ môžete pokračovať v pripojení aplikácie k zvukovému procesoru.

Ak chcete ovládať zvukový procesor pomocou aplikácie Baha Smart, musíte sa prihlásiť pomocou prihlasovacích údajov svojho účtu Cochlear. Ak nemáte účet Cochlear, môžete si ho vytvoriť ťuknutím na položku „Vytvoriť účet“, potom postupujte podľa pokynov na obrazovke.

Po prihlásení aplikácia vykoná sériu krokov na zaistenie bezpečného pripojenia. V prípade akýchkoľvek problémov sa pokyny zobrazia na obrazovke. Po dokončení prejde aplikácia automaticky na domovskú obrazovku.

Môžem spárovať obojstranné zvukové procesory s iPhonom?

Áno. Ak máte obojstranné zvukové procesory Baha 6 Max, musíte oba zvukové procesory spárovať s kompatibilným telefónom iPhone. Ak to chcete urobiť, spárujte oba zvukové procesory naraz (v rovnakom okne párovania), a uistite sa, že sú správne nastavené ľavé aj pravé zariadenie.