Skip to main content

Nucleus® 7 skaņas procesora savienošana ar saderīgu Apple ierīci^

Kā Nucleus 7 skaņas procesoru savienot ar iPhone vai iPod touch ierīci?

Pirms lietot Nucleus Smart vadības funkcijas, skaņas procesors(-i) jāsavieno ar saderīgu iPhone vai iPod touch ierīci. Papildinformāciju par savienošanu skatiet Nucleus Smart lietotnes sadaļā Biežāk uzdotie jautājumi.

 

Vai abpusējas ierīces var savienot ar iPhone vai iPod touch ierīci?

Jā. Ja Jums ir divi skaņas Nucleus 7 procesori, abi skaņas procesori Jums jāsavieno ar saderīgu Apple ierīci. Lai to paveiktu, savienojiet abus skaņas procesorus vienlaikus (vienā savienošanas logā) un pārliecinieties, ka abi procesori ir pareizi iestatīti kā kreisās un labās puses ierīce.

 

^Cochlear Nucleus 7 skaņas procesors ir saderīgs ar iPhone, iPad un iPod touch. Informāciju par saderību skatiet tīmekļa vietnē www.cochlear.com/compatibility. Cochlear Nucleus Smart lietotne ir pieejama pakalpojumā App Store un Google Play. Informāciju par saderību skatiet tīmekļa vietnē www.cochlear.com/compatibility. Apple, Apple logotips, FaceTime, Made for iPad logotips, Made for iPhone logotips, Made for iPod logotips, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad un iPod touch ir ASV un citās valstīs reģistrētas korporācijas Apple Inc. prečzīmes. App Store ir ASV un citās valstīs reģistrētas korporācijas Apple Inc. pakalpojuma zīme.