Skip to main content

Nucleus® 7 skaņas procesora savienošana ar saderīgu Apple ierīci^

Kā Nucleus 7 skaņas procesoru savienot ar iPhone vai iPod touch ierīci?

Pirms lietot Nucleus Smart vadības funkcijas, skaņas procesors(-i) jāsavieno ar saderīgu iPhone vai iPod touch ierīci. Papildinformāciju par savienošanu skatiet Nucleus Smart lietotnes sadaļā Biežāk uzdotie jautājumi.

 

Vai abpusējas ierīces var savienot ar iPhone vai iPod touch ierīci?

Jā. Ja Jums ir divi skaņas Nucleus 7 procesori, abi skaņas procesori Jums jāsavieno ar saderīgu Apple ierīci. Lai to paveiktu, savienojiet abus skaņas procesorus vienlaikus (vienā savienošanas logā) un pārliecinieties, ka abi procesori ir pareizi iestatīti kā kreisās un labās puses ierīce.

 

^Nucleus 7 skaņas procesors ir saderīgs ar iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro (12,9 collas), iPad Pro (9,7 collas), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (4. paaudzes), iPod touch (6. paaudzes), kurās darbojas operētājsistēma iOS 10.0 vai jaunāka. Nucleus Smart lietotne ir saderīga ar iPhone 5 (vai jaunākām) un iPod 6. paaudzes ierīcēm (vai jaunākām), kurās darbojas operētājsistēma iOS 10.0 vai jaunāka. Apple, Apple logotips, FaceTime, Made for iPad logotips, Made for iPhone logotips, Made for iPod logotips, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad un iPod touch ir ASV un citās valstīs reģistrētas korporācijas Apple Inc. prečzīmes. App Store ir ASV un citās valstīs reģistrētas korporācijas Apple Inc. pakalpojuma zīme. Informācija precīza 2018. gada februarī.