Skip to main content

„Nucleus® Smart“ programa: dažniausiai užduodami klausimai


„Cochlear™ Nucleus 7“ ir „Kanso 2“ garso procesoriai suderinami su „Nucleus Smart“ programa.


„Nucleus Smart“ programa yra suderinama su „iPhone 5s“ (arba naujesniais) ir „iPod“ 6-osios kartos įrenginiais (arba naujesniais), kuriuose veikia „iOS“ 11.0 arba naujesnė versija. Ji nėra skirta naudoti su kitais „Apple“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos ieškokite www.cochlear.com/compatibility.


„Nucleus Smart“ programą galima nemokamai atsiųsti iš „Apple App Store“. Bakstelėkite „App Store“ piktogramą, ieškokite „Nucleus Smart“ ir pasirinkite atsisiųsti „Nucleus Smart“ programą. Atkreipkite dėmesį, kad „Nucleus Smart“ programa gali būti pasiekiama ne visose šalyse ir todėl paieškos rezultatuose jos gali nebūti.


Atsisiuntę ir įsidiegę „Nucleus Smart“ programą, bakstelėkite „Parodomasis režimas“ norėdami sužinoti apie skirtingas galimybes ir funkcijas. Taip galėsite peržiūrėti „Nucleus Smart“ programą ir susipažinti su jos veikimu dar prieš naudodami „Nucleus 7“ ar „Kanso 2“ garso procesorių.

Norėdami valdyti garso procesorių per „Nucleus Smart“ programą, turite prisijungti naudodami „Cochlear“ paskyros duomenis. Jei neturite „Cochlear“ paskyros, ją galite susikurti atsisiuntę programą bakstelėdami „Sukurti naują paskyrą“ ir laikydamiesi ekrane pateiktų instrukcijų.


„Nucleus 7“ arba „Kanso 2“ garso procesorių galite susieti su penkiais suderinamais „Apple“ įrenginiais. Visuose šiuose įrenginiuose gali būti įdiegta „Nucleus Smart“ programa. Tačiau vienu metu garso procesorių (-ius) galite sujungti tik su vienu „Apple“ įrenginiu. 


Esant nustatytam parodomajam režimui, „Nucleus Smart“ programa galite naudotis neprisijungę prie „Nucleus 7“ arba „Kanso 2“ garso procesoriaus demonstraciniais tikslais ar norėdami ją išbandyti. Parodomąjį režimą galite įjungti / išjungti „Nucleus Smart“ programos srityje „Nustatymai“.


Taip. Susieję suderinamą „Apple“ įrenginį su savo vaiko „Nucleus 7“ arba „Kanso 2“ garso procesoriumi, galite valdyti ir stebėti procesorių – patikrinti baterijos būseną, keisti garso stiprumą bei programą neprisilietę prie garso procesoriaus.

Tačiau turėtumėte išjungti garso transliavimą į savo vaiko garso procesorių, kad jūsų skambučiai ar muzika nebūtų transliuojama į vaiko procesorių. Tai galite padaryti pakeisdami klausos aparatui skirtą nustatymą „Audio Routing“ (Garso nukreipimas), kurį rasite savo „Apple“ įrenginio nustatymų dalyje „Accessibility“ (Pritaikymas neįgaliesiems). Jei „Audio Routing“ (Garso nukreipimas) nustatymų dalyje „Call Audio“ (Skambučių garsas) arba „Media Audio“ (Medijos garsas) pasirinkite „Never Hearing Devices“ (Niekada klausos aparatai), kad skambučių ar medijos garsas nebūtų transliuojamas. Taip sustabdysite transliavimą į jūsų vaiko garso procesorių, tačiau toliau jį valdyti per „Nucleus Smart“ programą.


Jei negalite reguliuoti garso procesoriaus (-ių) naudodami „Nucleus Smart“ programą, suderinamas „Apple“ įrenginys galėjo būti netinkamai susietas su procesoriumi.

Norėdami daugiau sužinoti apie susiejimo procesą, peržiūrėkite animacinę medžiagą apie susiejimą. Jei sėkmingai atlikote siejimo procesą, įsitikinkite, kad įrenginys yra nutolęs ne didesniu, nei rekomenduojama, atstumu ir niekas nekelia stiprių trukdžių. Jei problema išlieka, kreipkitės į „Cochlear“.

 

„Nucleus Smart“ programos pradinio ekrano viršutiniame dešiniajame krašte matysite baterijos piktogramą. Ji rodo garso procesoriaus baterijos įkrovos lygį. Norėdami peržiūrėti „Būsenos“ ekraną, bakstelėkite baterijos piktogramą. Šiame ekrane pateikiama išsami informacija apie garso procesoriaus baterijos įkrovos lygį. Jame taip pat pavaizduotas į „Nucleus 7“ arba „Kanso 2“ garso procesorių siunčiamo garso lygis ir rodomas garso procesoriaus būsenos indikatorius. Varnelė reiškia, kad garso procesorius tinkamai veikia.


Dukart spustelėkite suderinamo „Apple“ įrenginio pradžios mygtuką norėdami pamatyti visas veikiančias programas. Braukite kairėn arba dešinėn norėdami peržiūrėti programas ir, jei „Nucleus Smart“ programa veikia, rasite ją tarp peržiūrimų programų. Bakstelėkite „Nucleus Smart“ programos peržiūros ekraną norėdami sugrįžti į programą ir toliau ja naudotis. Norint gauti įspėjimus, rasti pamestą garso procesorių ir naudoti klausos stebėjimo priemonės funkcijas, programa visada turi veikti „Apple“ įrenginyje. Jei programą turite uždaryti norėdami atlikti gedimų aptikimą ir šalinimą, nepamirškite jos atidaryti iš naujo.


„Nucleus Smart“ programa nustos veikti jei priverstinai ją uždarysite. Programą uždaryti turėtumėte tik atlikdami gedimų aptikimą ir šalinimą, kadangi ji turi veikti norint naudotis tokiomis funkcijomis, kaip „Rasti mano procesorių“ ir „Klausos stebėjimo priemonė“. Norėdami uždaryti programą, dukart spustelėkite suderinamo „Apple“ įrenginio pradžios mygtuką, kad pamatytumėte visas veikiančias programas. Braukite kairėn arba dešinėn per atidarytas programas, kol rasite „Nucleus Smart“ programos peržiūros ekraną. Radę „Nucleus Smart“ programos peržiūros ekraną, braukite jį aukštyn, kad uždarytumėte programą.


Jei vis dar kyla problemų arba turite kitų klausimų apie „Nucleus Smart“ programą ir norite gauti patarimų bei pagalbos, susisiekite su vietiniu „Cochlear“ biuru adresu cochlear.com/intl/contact/global-offices.


„Apple Watch“ skirta „Nucleus Smart“ programa prisijungia prie „Nucleus Smart“ programos suderinamame „iPhone“. Prie „Nucleus 7“ ar „Kanso 2“ garso procesoriaus tiesiogiai ji neprisijungia. Kad veiktų „Apple Watch“ skirta „Nucleus Smart“ programa, „iPhone“ reikia paleisti „Nucleus Smart“ programą.

„Apple Watch“ per „Bluetooth®“ susiejamas su „iPhone“, t. y. šiuo „Bluetooth“ ryšiu „Apple Watch“ skirta „Nucleus Smart“ programa palaiko ryšį su „Nucleus Smart“ programa.

Jei „Apple Watch“ skirtoje „Nucleus Smart“ programoje pakeičiami „Nucleus 7“ ar „Kanso 2“ garso procesoriaus nustatymai, šie nustatymai iškart pritaikomi ir „Nucleus Smart“ programoje „iPhone“.


Žemiausia suderinama „watchOS“ („Apple Watch“ operacinė sistemos) versija yra 6.

Informacija apie suderinamumą pateikiama www.cochlear.com/compatibility

„Apple Watch“ skirtos „Nucleus Smart“ programos suderinamumas su „Nucleus Smart“ programa šiuo metu suteikiamas tik JAV ir tam tikrose kitose šalyse. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į „Cochlear“.


Jei nutrūksta ryšys tarp „iPhone“ ir „Nucleus 7“ ar „Kanso 2“ garso procesoriaus, procesoriaus nebus galima valdyti naudojantis „Apple Watch“ skirta „Nucleus Smart“ programa.

Jūs būsite paraginti atidaryti „Nucleus Smart“ programą savo „iPhone“ ir iš naujo užmegzti ryšį su savo garso procesoriumi.


Norėdami valdyti „Nucleus 7“ ar „Kanso 2“ garso procesorių per „Apple Watch“ skirtą „Nucleus Smart“ programą, turite prisijungti prie „Nucleus Smart“ programos.


„Apple Watch“ skirta „Nucleus Smart“ programa 2019 m. rugsėjo mėn. buvo pristatyta JAV ir Lotynų Amerikoje.

„Nucleus Smart“ programos naudotojai, kurie yra kitose šalyse, negalės naudotis „Apple Watch“ skirta „Nucleus Smart“ programa. Galimybė naudotis šia programa kitose rinkose priklausys nuo vietinių produkto pristatymo galimybių.