Skip to main content

„Nucleus® Smart“ programa: dažniausiai užduodami klausimai


„Cochlear™ Nucleus 7“ garso procesorius suderinamas su „Nucleus Smart“ programa.


„Nucleus Smart“ programa yra suderinama su „iPhone 5“ (arba naujesniais) ir „iPod“ 6-osios kartos įrenginiais (arba naujesniais), kuriuose veikia „iOS 10.0“ arba naujesnė versija. Ji nėra skirta naudoti su kitais „Apple“ įrenginiais.

^„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius suderinamas su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos ieškokite www.cochlear.com/compatibility. „Cochlear Nucleus Smart“ programa prieinama „App Store“ ir „Google Play“. Suderinamumo informacijos ieškokite www.cochlear.com/compatibility. „Apple“, „Apple“ logotipas, „FaceTime“, „Made for iPad“ logotipas, „Made for iPhone“ logotipas, „Made for iPod“ logotipas, „iPhone“, „iPad Pro“, „iPad Air“, „iPad mini“, „iPad“ ir „iPod touch“ yra „Apple Inc.“ prekių ženklai, registruoti JAV ir kitose šalyse. „App Store“ yra „Apple Inc.“ paslaugos ženklas, registruotas JAV ir kitose šalyse.


„Nucleus Smart“ programą galima nemokamai atsiųsti iš „Apple App Store“. Bakstelėkite „App Store“ piktogramą, ieškokite „Nucleus Smart“ ir pasirinkite atsisiųsti „Nucleus Smart“ programą. Atkreipkite dėmesį, kad „Nucleus Smart“ programa gali būti pasiekiama ne visose šalyse ir todėl paieškos rezultatuose jos gali nebūti.


Atsisiuntę ir įsidiegę „Nucleus Smart“ programą, bakstelėkite „Parodomasis režimas“ norėdami sužinoti apie skirtingas galimybes ir funkcijas. Tai leidžia naršyti „Nucleus Smart“ programą ir susipažinti su jos veikimu dar prieš gaunant „Nucleus 7“ garso procesorių.

Norėdami „Nucleus Smart“ programa valdyti „Nucleus 7“ garso procesorių, turite prisijungti naudodami „Cochlear“ paskyros duomenis. Jei neturite „Cochlear“ paskyros, ją galite susikurti atsisiuntę programą; bakstelėkite „Sukurti naują paskyrą“ ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas.


„Nucleus 7“ garso procesorių galite susieti su iki penkių suderinamų „Apple“ įrenginių ir juose visuose įdiegti „Nucleus Smart“ programą. Tačiau vienu metu garso procesorių (-ius) galite sujungti tik su vienu „Apple“ įrenginiu. 


Parodomajame režime „Nucleus Smart“ programą galite naudoti neprisijungę prie „Nucleus 7“ garso procesoriaus demonstraciniais tikslais ar norėdami ją išbandyti. Parodomąjį režimą galite įjungti / išjungti „Nucleus Smart“ programos srityje „Nustatymai“.


Taip. Susieję suderinamą „Apple“ įrenginį su savo vaiko „Nucleus 7“ garso procesoriumi galite valdyti ir stebėti procesorių, tai suteikia galimybę matyti baterijos būseną, keisti garso stiprumą bei programą neprisilietus prie garso procesoriaus.

Tačiau turėtumėte išjungti garso transliavimą į savo vaiko garso procesorių, kad jūsų skambučiai ar muzika nebūtų transliuojama į vaiko procesorių. Tai padaryti galite nuėję į Nustatymai > Bendrieji > Pritaikymas neįgaliesiems > Klausos aparatai ir išjungę parinktį „Transliuoti į klausos aparatą“. Tai sustabdys transliavimą į jūsų vaiko garso procesorių, tačiau leis toliau jį valdyti naudojantis „Nucleus Smart“ programa.

Jei negalite reguliuoti garso procesoriaus (ių) naudodami „Nucleus Smart“ programą, suderinamas „Apple“ įrenginys galėjo būti netinkamai susietas su procesoriumi.

Norėdami daugiau sužinoti apie susiejimo procesą, peržiūrėkite „Nucleus 7“ susiejimo animaciją. Jei sėkmingai atlikote siejimo procesą, įsitikinkite, kad įrenginys yra nutolęs ne didesniu, nei rekomenduojama, atstumu ir niekas nekelia stiprių trukdžių. Jei problema išlieka, kreipkitės į „Cochlear“ arba savo klausos sveikatos specialistą.

 

„Nucleus Smart“ programos pradinio ekrano viršutiniame dešiniajame krašte matysite baterijos piktogramą. Ji nurodo, kiek baterijose yra energijos. Bakstelėkite baterijos piktogramą norėdami pamatyti „Būsenos“ ekraną, kuriame pateikta išsami informacija apie garso procesoriaus baterijos įkrovos lygį. Šiame ekrane taip pat iliustruojamas į „Nucleus 7“ garso procesorių siunčiamo garso lygis bei pateikiamas garso procesoriaus būsenos indikatorius. Varnelė rodo, kad „Nucleus 7“ garso procesorius veikia tinkamai.


Dukart spustelėkite suderinamo „Apple“ įrenginio pradžios mygtuką norėdami pamatyti visas veikiančias programas. Braukite kairėn arba dešinėn norėdami peržiūrėti programas ir, jei „Nucleus Smart“ programa veikia, rasite ją tarp peržiūrimų programų. Bakstelėkite „Nucleus Smart“ programos peržiūros ekraną norėdami sugrįžti į programą ir toliau ja naudotis. Norint gauti įspėjimus, rasti pamestą garso procesorių ir naudoti „Hearing Tracker“ (Klausos sekimo) funkcijas, programa visada turi veikti „Apple“ įrenginyje. Jei programą turite uždaryti norėdami atlikti gedimų aptikimą ir šalinimą, nepamirškite jos atidaryti iš naujo.


„Nucleus Smart“ programa nustos veikti jei priverstinai ją uždarysite. Programą uždaryti turėtumėte tik atlikdami gedimų aptikimą ir šalinimą, kadangi ji turi veikti norint naudotis tokiomis funkcijomis, kaip „Find My Processor“ (Rasti mano procesorių) ir „Hearing Tracker“ (Klausos sekimas). Norėdami uždaryti programą, dukart spustelėkite suderinamo „Apple“ įrenginio pradžios mygtuką, kad pamatytumėte visas veikiančias programas. Braukite kairėn arba dešinėn per atidarytas programas, kol rasite „Nucleus Smart“ programos peržiūros ekraną. Radę „Nucleus Smart“ programos peržiūros ekraną, braukite jį aukštyn, kad uždarytumėte programą.


Jei vis dar kyla problemų arba turite klausimų apie „Nucleus Smart“ programą ir norite gauti patarimų bei pagalbos, susisiekite su vietiniu „Cochlear“ biuru adresu cochlear.com/intl/contact/global-offices.