Skip to main content

Garso procesoriaus susiejimas su suderinamu „Android™“ įrenginiu^

Kaip susieti garso procesorių su „Android“ įrenginiu?

Prieš pradėdami naudotis „Nucleus Smart“ programos valdymo funkcijomis, turite susieti „Nucleus 7“ ar „Kanso 2“ garso procesorių (-ius) su suderinamu „Android“ įrenginiu.

 

Ar su „Android“ įrenginiu galima susieti du garso procesorius?

Taip. Jei naudojate abipusius garso procesorius, abu garso procesorius turite susieti su suderinamu „Android“ įrenginiu. Tai galite padaryti abu garso procesorius susiedami vienu metu (tame pačiame siejimo lange).

Kaip įjungti tiesioginį transliavimą naudojantis „Android“ įrenginiu?

Susieję suderinamą „Android“ įrenginį, galite įjungti transliavimo į „Nucleus 7“ ar „Kanso 2“ garso procesorių funkciją. Toliau pateikiamas vaizdo įrašas su instrukcijomis, kaip tai atlikti.

 

 

Pastaba. Priklausomai nuo „Android“ programinės įrangos versijos, kai kurių ekranų vaizdai gali skirtis. Naujausios informacijos apie suderinamumą ieškokite www.cochlear.com/compatibility.
^ „Cochlear Nucleus Smart“ programa prieinama „App Store“ ir „Google Play“. Suderinamumo informacijos ieškokite www.cochlear.com/compatibility. „Android“ yra „Google LLC“ prekės ženklas. „Android“ robotas gaminamas arba modifikuojamas pagal darbą, kurį atliko ir pasidalino „Google“, ir yra naudojamas pagal „Creative Commons 3.0“ licencijoje aprašytas nuostatas. „Google Play“ ir „Google Play“ logotipas yra „Google LLC“ prekių ženklai.
Dėl „Android“ suderinamumo būtinų „Nucleus 7“ ir „Kanso 2“ garso procesorių programinės aparatinės įrangos naujinių jūsų rinkoje gali nebūti. Išsamesnės informacijos teiraukitės „Cochlear“.
Žodis „Bluetooth®“ ir logotipas yra registruotieji prekių ženklai, priklausantys „Bluetooth SIG, Inc.“; šiuos ženklus „Cochlear Limited“ naudoja pagal licenciją.