Skip to main content

„Nucleus® 7“ garso procesoriaus susiejimas su suderinamu „Android™“ įrenginiu^

Kaip susieti „Nucleus 7“ garso procesorių su „Android“ įrenginiu?

Prieš pradedant naudoti „Nucleus Smart“ programos valdymo funkcijas, turite susieti garso procesorių (-ius) su suderinamu „Android“ įrenginiu.

 

Ar dvipusio stiprinimo garso procesorius galima susieti su „Android“ įrenginiu?

Taip. Jei naudojate dvipusio stiprinimo „Nucleus 7“ garso procesorius, abu garso procesorius turite susieti su suderinamu „Android“ įrenginiu. Tai galite padaryti vienu metu susiedami abu garso procesorius (to paties siejimo proceso metu).

 

^„Cochlear Nucleus Smart“ programa prieinama „App Store“ ir „Google Play“. Suderinamumo informacijos ieškokite www.cochlear.com/compatibility. „Androis“ yra „Google LLC“ prekės ženklas. „Android“ robotas gaminamas arba modifikuojamas pagal darbą, kurį atliko ir pasidalino „Google“, ir yra naudojamas pagal „Creative Commons 3.0“ licencijoje aprašytas nuostatas. „Google Play“ ir „Google Play“ logotipas yra „Google LLC“ prekių ženklai.
„Nucleus 7“ garso procesoriaus programinės aparatinės įrangos naujinys, skirtas „Android“ palaikymui, gali būti nepasiekiamas jūsų rinkoje. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į „Cochlear“.