Skip to main content

Sužinokite daugiau apie „Cochlear™“ paskyrą


„Cochlear“ paskyra yra asmeninė paskyra, naudojama norint pasiekti „Cochlear“ paslaugas. Ji leidžia prisijungti prie „Cochlear“ internetinių paslaugų naudojantis el. paštu ir slaptažodžiu. „Cochlear“ paskyra reikalinga norint naudotis tokiomis „Cochlear“ paslaugomis, kaip „Cochlear Nucleus Smart“ programa.

Sukūrus „Cochlear“ paskyrą, „Cochlear“ gali jums pateikti reikalingus išteklius, paslaugas ir palaikymą, įgalinančius jus klausytis ir girdėti naudojant „Nucleus 7“ garso procesorių. „Cochlear“ taip pat galės jus informuoti apie su „iOS“ arba „Android™“ ir „Nucleus Smart“ programa susijusius atnaujinimus.


Daugelyje šalių savo „Cochlear“ paskyrą gali susikurti visi, kurie sulaukė nustatyto amžiaus. Jei nesate sulaukę nustatyto amžiaus, sukurti „Cochlear“ paskyrą ir pateikti sutikimą turės vienas iš tėvų ar globėjas. Amžiaus apribojimas priklauso nuo šalies, kurioje gyvenate. Jei turite konkrečiai su tuo susijusių klausimų, kreipkitės į vietinį „Cochlear“ biurą. Dėl kontaktinės informacijos apsilankykite cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Ne, „Cochlear“ paskyros negalima sukurti asmeniui, kuris jau sulaukęs nustatyto amžiaus.


Jei jūsų vaikas nėra sulaukęs nustatyto amžiaus ir turi jau sukurtą „Cochlear“ paskyrą, dėl patarimo ir pagalbos kreipkitės į vietinį „Cochlear“ biurą, nes vaikui paskyrą galima sukurti tik gavus tėvų sutikimą. Dėl kontaktinės informacijos apsilankykite cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Ne, nes paskyra suteikia prieigą prie asmens duomenų. Užtikrinkite, kad jūsų prisijungimo duomenys būtų saugūs.


Jei įsigijote „Cochlear“ gaminį internetinėje parduotuvėje arba anksčiau naudojotės „Cochlear“ internetine paslauga, gali būti, kad jau turite „Cochlear“ paskyrą. Galite naudoti tą patį el. pašto adresą ir slaptažodį norėdami prisijungti prie „Nucleus Smart“ programos. Jei norite patikrinti, ar turite „Cochlear“ paskyrą, susisiekite su vietine „Cochlear“ klientų aptarnavimo tarnyba ir gaukite pagalbos.


Jei dar neturite „Cochlear“ paskyros (t. y. dar neturite prieigos prie kitų internetinių „Cochlear“ paslaugų, kurioms reikalingas el. pašto adresas ir slaptažodis), galite ją susikurti „Nucleus Smart“ programoje pasirinkę „Sukurti naują paskyrą“.

Jūs turėsite:

 1. Nurodyti savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą.
 2. Sukurti unikalų slaptažodį, kuris bus naudojamas „Cochlear“ paskyrai.

Pateikus informaciją, gausite el. laišką su nuoroda, skirta „Cochlear“ paskyrai aktyvinti. Jei negaunate laiško, patikrinkite brukalo ar nepageidaujamų laiškų aplankus. Spustelėjus aktyvinimo nuorodą, „Nucleus Smart“ programa atsidarys automatiškai ir galėsite prisijungti su savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu.


Jei norite, kad vaikas naudotųsi „Nucleus Smart“ programa savarankiškai turimame įrenginyje ir valdyti savo „Nucleus 7“ garso procesorių, galite jam sukurti „Cochlear“ paskyrą. Sukurdami paskyrą turite duoti sutikimą vaikui naudotis visomis programos funkcijomis.


Jei norite sukurti paskyrą vaikui, jums reikia:

 1. Suderinamo „Android“ įrenginio (jūsų vaiko) su įdiegta „Nucleus Smart“ programa.
 2. Vaikui skirto el. pašto adreso (papildomai prie jūsų turimo el. pašto adreso).
 3. Savo suderinamo „Apple“ ar „Android“ įrenginio.
 4. Savo „Cochlear“ paskyros.

Kurdami „Cochlear“ paskyrą vaikui užtruksite apie 15 min.


Prieš kurdami „Cochlear“ paskyrą vaikui turite susikurti „Cochlear“ paskyrą sau.

„Cochlear“ paskyros kūrimas (suaugusiesiems)

 1. Jei dar neturite „Cochlear“ paskyros (t. y. dar neturite prieigos prie kitų internetinių „Cochlear“ paslaugų, kurioms reikalingas el. pašto adresas ir slaptažodis), galite ją susikurti „Nucleus Smart“ programoje pasirinkę „Sukurti naują paskyrą“.
 2. Turėsite pateikti savo vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Taip pat turėsite susikurti „Cochlear“ paskyrai unikalų slaptažodį.
 3. Pateikus informaciją, gausite el. laišką su nuoroda, skirta „Cochlear“ paskyrai aktyvinti. Jei negaunate laiško, patikrinkite brukalo ar nepageidaujamų laiškų aplankus. Spustelėjus aktyvinimo nuorodą, „Nucleus Smart“ programa atsidarys automatiškai ir galėsite prisijungti su savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu.
 4. Prisijungę vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas ir atlikite siejimo procesą. Šio proceso metu jūsų bus prašoma nurodyti paciento vardą ir pavardę. Būtinai teisingai įveskite šiuos duomenis. Tada šis pacientas bus susietas su jumis, o jo informacija bus matoma programos skiltyje „Paskyros duomenys“.

Jei šio proceso metu kyla kokių nors problemų arba pastebite neteisingų duomenų, prieš kurdami „Cochlear“ paskyrą vaikui kreipkitės į „Cochlear“ klientų aptarnavimo centrą.

„Cochlear“ paskyros kūrimas vaikui

Kai prisijungiate prie savo „Cochlear“ paskyros:

 1. „Nucleus Smart“ programos meniu pasirinkite „Nustatymai“.
 2. Nustatymuose pasirinkite „Paskyros duomenys“.
 3. Skiltyje „Paskyros duomenys“ jūsų duomenys rodomi kartu su žmonėmis, kuriais rūpinatės.
 4. Pasirinkite vaiką ir įveskite jo el. pašto adresą (jis taps jo naudotojo vardu „Cochlear“ paskyroje). Šis el. pašto adresas negali sutapti su jūsų el. pašto adresu.
 5. Paraginti patvirtinkite, kad sutinkate, jog vaikui suteikiamos visos teisės naudotis paskyra.
 6. Jūsų vaiko el. pašto adresu bus išsiųstas aktyvinimo el. laiškas.
 7. Jūsų vaikas turės atidaryti aktyvinimo el. laišką ir spustelėti aktyvinimo nuorodą.
 8. Tada, kad užbaigtų paskyros kūrimo procesą, jūsų vaikas turės sukurti savo paskyros slaptažodį.
 9. Sukūrus paskyrą ją galima naudoti jungiantis prie „Nucleus Smart“ programos bet kuriame suderinamame įrenginyje su įdiegta „Nucleus Smart“ programa.
 10. Kai vaikas sėkmingai suaktyvins savo „Cochlear“ paskyrą, el. paštu gausite pranešimą.

Taip galima. Tiesiog atlikite tuos pačius anksčiau aprašytus veiksmus su kitu vaiku. Atminkite, kad kiekvienas vaikas turi turėti atskirą suderinamą įrenginį – vienu metu tame pačiame įrenginyje negali būti prisijungę du vaikai.


Mums svarbus Jūsų privatumas. Mes esame įsipareigoję saugoti jūsų asmens informacijos privatumą vadovaujantis taikomais privatumo ir duomenų apsaugos įstatymais. Jūsų asmens informacija bus tvarkoma vadovaujantis mūsų Privatumo politika. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite adresu cochlear.com/intl/privacy-policy.


Jei neprisimenate el. pašto adreso, kurį naudojote, susisiekite su vietine „Cochlear“ klientų aptarnavimo tarnyba.

Jei neprisimenate slaptažodžio, prisijungimo puslapyje pasirinkite „Pamiršote slaptažodį?“. Įveskite el. pašto adresą ir el. paštu gausite slaptažodžio atkūrimo instrukcijas.


Jei vis dar kyla problemų arba turite klausimų apie „Cochlear“ paskyrą ir norite gauti patarimų bei pagalbos, susisiekite su vietiniu „Cochlear“ biuru adresu cochlear.com/intl/contact/global-offices.