Skip to main content

برنامه Nucleus® Smart: پرسش‌های متداول


پردازشگر صوتی Cochlear™ Nucleus 7 با برنامه Nucleus Smart سازگار است.


برنامه Nucleus Smart با دستگاه‌های iPhone 5 (یا جدیدتر) و iPod touch نسل ششم (یا جدیدتر) با سیستم عامل iOS 10.0 یا بالاتر سازگار است. برای استفاده با سایر دستگاه‌های Apple طراحی نشده است.

^پردازشگر صوتی Cochlear Nucleus 7‎‎ با iPhone،‏ iPad و iPod touch سازگار است. برای اطلاعات سازگاری از www.cochlear.com/compatibility بازدید کنید. برنامه Cochlear Nucleus Smart در App Store و Google Play در دسترس است. برای اطلاعات سازگاری از www.cochlear.com/compatibility بازدید کنید. Apple،‏ آرم Apple،‏ FaceTime‏، آرم Made for iPad،‏ آرم Made for iPhone، آرم Made for iPod،‏ iPhone،‏ iPad Pro،‏ iPad Air،‏ iPad mini،‏ iPad و iPod touch علائم تجاری Apple Inc.‎، ثبت شده در ایالات متحده آمریکا و سایر کشورها می‌باشند. App Store یک علامت سرویس Apple Inc.‎، ثبت شده در ایالات متحده آمریکا و سایر کشورها می‌باشد.


برنامه Nucleus Smart را می‌توانید به صورت رایگان از Apple App Store دانلود کنید. روی نماد App Store ضربه بزنید، 'Nucleus Smart' را جستجو کنید و سپس برنامه Nucleus Smart را انتخاب کنید تا دانلود شود. لطفاً توجه داشته باشید که برنامه Nucleus Smart ممکن است در همه کشورها موجود نباشد و در جستجوی شما ظاهر نشود.


پس از دانلود و نصب برنامه Nucleus Smart، روی 'حالت نمایشی' ضربه بزنید و با ویژگی‌ها و عملکردهای مختلف آشنا شوید. این کار به شما امکان می‌دهد در برنامه Nucleus Smart به اکتشاف بپردازید و حتی پیش از داشتن پردازشگر صوتی Nucleus 7، با نحوه کار آن آشنا شوید.

برای کنترل پردازشگر صوتی Nucleus 7 خود با برنامه Nucleus Smart، باید با اطلاعات حساب Cochlear خود وارد شوید. اگر حساب Cochlear ندارید، پس از دانلود برنامه، روی 'ایجاد حساب جدید' ضربه زده و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید و یک حساب ایجاد کنید.


می‌توانید پردازشگر صوتی Nucleus 7 خود را با حداکثر پنج دستگاه Apple سازگار جفت کنید و برنامه Nucleus Smart را در همه آنها نصب کنید. با این حال، هر بار فقط یک دستگاه Apple سازگار را می‌توانید به پردازشگر(های) صوتی خود متصل کنید. 


در حال نمایشی، می‌توانید بدون آنکه به پردازشگر صوتی Nucleus 7 متصل باشید، از برنامه Nucleus Smart برای اهداف نمایشی یا فقط امتحان کردن برنامه استفاده کنید. می‌توانید حالت نمایشی را در 'تنظیمات' در برنامه Nucleus Smart فعال/غیرفعال کنید.


بله. اگر دستگاه Apple سازگار را با پردازشگر صوتی Nucleus 7 فرزند خود جفت کنید، می‌توانید پردازشگر را کنترل کنید و بر آن نظارت داشته باشید، بدین ترتیب می‌توانید بدون نیاز به لمس کردن پردازشگر صوتی، وضعیت باتری را مشاهده کنید، بلندی صدا را تنظیم کرده و برنامه را تغییر دهید.

همچنین می‌توانید پخش صدا در پردازشگر فرزند خود را غیرفعال کنید تا تماس تلفنی یا موسیقی به پردازشگر او انتقال داده نشده و پخش نشود. برای این کار به Settings (تنظیمات) > General (عمومی) > Accessibility (قابلیت دسترسی) > Hearing Devices (وسایل کمک‌شنوایی) بروید و 'Stream to hearing device' (انتقال و پخش در دستگاه شنوایی) را خاموش کنید. بدین ترتیب انتقال و پخش صدا به پردازشگر صوتی کودک متوقف می‌شود ولی همچنان امکان کنترل از طریق برنامه Nucleus Smart وجود دارد.


اگر نمی‌توانید با استفاده از برنامه Nucleus Smart، پردازشگر(های) صوتی خود را تنظیم کنید، ممکن است دستگاه Apple سازگار شما به طور صحیح با پردازشگرتان جفت نشده باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره روند جفت کردن، انیمیشن جفت کردن Nucleus 7 را تماشا کنید. اگر جفت کردن را با موفقیت انجام داده‌اید، مطمئن شوید دستگاه در محدوده توصیه شده باشد و چیزی باعث ایجاد تداخل نمی‌شود. اگر مشکل ادامه داشت، با Cochlear یا متخصص شنوایی‌سنجی خود تماس بگیرید.

 

در گوشه سمت چپ بالای صفحه برنامه Nucleus Smart، یک نماد باتری می‌بینید. این نماد میزان پر بودن شارژ باتری شما را نشان می‌دهد.‌ روی نماد باتری ضربه بزنید تا صفحه وضعیت باز شود و جزئیات دقیق‌تری از سطح باتری پردازشگر صوتی را نشان دهد. این صفحه میزان صدای ارسالی به پردازشگر صوتی Nucleus 7 و نشانگر وضعیت پردازشگر صوتی را نشان می‌دهد. علامت تیک نشان می‌دهد پردازشگر صوتی Nucleus 7 شما درست کار می‌کند.


روی دکمه صفحه اصلی در دستگاه Apple سازگار خود دو بار کلیک کنید و همه برنامه‌های در حال اجرا را ببینید. انگشت را به چپ یا راست بکشید و در بین برنامه‌ها حرکت کنید، اگر برنامه Nucleus Smart در حال اجرا باشد، آن را در بین پیش‌نمایش‌های برنامه خواهید یافت. روی پیش‌نمایش صفحه برنامه Nucleus Smart ضربه بزنید تا به برنامه رفته و به استفاده از آن ادامه دهید. برای دریافت هشدار، تعیین محل پردازشگر صوتی گمشده و استفاده از ویژگی‌های ردیابی شنوایی، همیشه باید برنامه در دستگاه Apple در حال اجرا باشد. اگر لازم است که برنامه را برای عیب‌یابی ببندید، به خاطر داشته باشید برنامه را دوباره باز کنید.


اجرای برنامه Nucleus Smart فقط با بستن اجباری، متوقف می‌شود. فقط برنامه را برای انجام عیب‌یابی ببندید چون برای استفاده از ویژگی‌هایی همچون یافتن پردازشگر من و ردیابی شنوایی، باید برنامه در حال اجرا باشد. برای بستن برنامه، روی دکمه صفحه اصلی در دستگاه Apple سازگار خود دو بار کلیک کنید و همه برنامه‌های در حال اجرا را ببینید. انگشت را به چپ یا راست بکشید و در بین برنامه‌ها حرکت کنید، تا وقتی پیش‌نمایش برنامه Nucleus Smart را بیابید. وقتی صفحه پیش‌نمایش برنامه Nucleus Smart را یافتید، انگشت را به بالا بکشید تا برنامه بسته شود.


اگر همچنان با مشکل روبرو هستید یا سوالی در خصوص برنامه Nucleus Smart خود دارید، لطفاً برای کمک و راهنمایی، با دفتر محلی Cochlear خود در cochlear.com/intl/contact/global-offices تماس بگیرید.