Skip to main content

اطلاعات بیشتر درباره حساب Cochlear™‎ شما


حساب Cochlear شما یک حساب شخصی است که از آن برای دسترسی به خدمات Cochlear استفاده می‌کنید. این حساب به شما امکان می‌دهد با یک آدرس ایمیل و رمز عبور، به خدمات آنلاین Cochlear وارد شوید. برای دسترسی به خدمات Cochlear، همچون برنامه Cochlear Nucleus Smart، به یک حساب Cochlear نیاز دارید.

با ایجاد حساب Cochlear، به Cochlear امکان می‌دهید منابع، خدمات و پشتیبانی را برای اتصال و استفاده از پردازشگر صوتی Nucleus® 7 و/یا Kanso® 2 در سفر شنوایی‌تان، در اختیار شما قرار دهد. همچنین Cochlear خواهد توانست تمام به‌روزرسانی‌ها و اخبار جدید در خصوص Android™‎،‏ iOS و برنامه Nucleus Smart را به شما اطلاع دهد.


در اغلب کشورها، اگر سن شما بالاتر از یک سن خاص باشد می‌توانید حساب Cochlear شخصی خود را ایجاد کنید. اگر زیر سن تعیین شده باشید، ولی یا قیم شما باید حساب Cochlear ایجاد کرده و رضایت خود را ارائه نماید. محدودیت سنی بسته به کشور محل اقامت شما متفاوت است. لطفاً اگر سوالی در این خصوص دارید، با دفتر محلی Cochlear تماس بگیرید. برای اطلاعات تماس، از cochlear.com/intl/contact/global-offices بازدید کنید.


خیر، نمی‌توانید برای شخصی که سن قانونی را گذرانده است، حساب Cochlear ایجاد کنید.


اگر فرزند شما زیر سن قانونی است و قبلاً یک حساب Cochlear برای خود تنظیم کرده است، برای راهنمایی و کمک با دفتر محلی Cochlear تماس بگیرید، چون برای آنکه فرزندتان حساب داشته باشد به رضایت والدین نیاز است. برای اطلاعات تماس، از cochlear.com/intl/contact/global-offices بازدید کنید.


خیر، چون در این حساب، اطلاعات شخصی شما قابل دسترس خواهند بود. لطفاً جزئیات ورود به سیستم خود را در محل امنی نگهداری کنید.


اگر یک محصول Cochlear از فروشگاه آنلاین خریداری کرده باشید یا در گذشته از خدمات آنلاین Cochlear استفاده کرده باشید، احتمالاً قبلاً یک حساب Cochlear داشته‌اید. می‌توانید از همان آدرس ایمیل و رمز عبور برای ورود به برنامه Nucleus Smart استفاده کنید. اگر می‌خواهید ببینید که حساب Cochlear دارید یا خیر، لطفاً برای راهنمایی با گروه خدمات مشتری Cochlear در محل خود تماس حاصل فرمایید.


اگر از قبل حساب Cochlear ندارید (یعنی قبلاً با آدرس ایمیل و رمز عبور، به خدمات آنلاین Cochlear دسترسی نداشته‌اید) می‌توانید با انتخاب 'ایجاد حساب جدید' از برنامه Nucleus Smart، یک حساب ایجاد کنید.

کارهای زیر را انجام دهید:

 1. نام خود و یک آدرس ایمیل ارائه دهید
 2. یک رمز عبور منحصر به فرد برای حساب Cochlear خود ایجاد کنید.

پس از ارسال مشخصات خود، یک ایمیل با لینک برایتان ارسال می‌شود که با آن می‌توانید حساب Cochlear خود را فعال کنید. اگر ایمیلی دریافت نکردید، پوشه هرزنامه یا ایمیل‌های ناخواسته را بررسی کنید. با کلیک روی لینک فعال‌سازی، برنامه Nucleus Smart به طور خودکار باز می‌شود و می‌توانید با آدرس ایمیل و رمز عبورتان وارد سیستم شوید.


اگر می‌خواهید فرزند شما به طور مستقل روی دستگاهش از برنامه Nucleus Smart برای کنترل پردازشگر صوتی Nucleus 7 یا Kanso 2 خود استفاده کند، می‌توانید یک حساب Cochlear برای او ایجاد کنید. وقتی حساب را تنظیم کردید، رضایت خود را برای آنکه فرزندتان دسترسی کامل به همه ویژگی‌های برنامه داشته باشد را اعلام می‌دارید. همچنین در صورت فعال بودن ویژگی همگام‌سازی داده‌ها، برای همگام‌سازی داده‌های او با Cochlear Cloud نیز رضایت می‌دهید.


جهت تنظیم حساب برای فرزندتان باید:

 1. یک تلفن هوشمند سازگار* داشته باشید که برنامه Nucleus Smart در آن نصب باشد
 2. یک آدرس ایمیل برای فرزندتان داشته باشید (علاوه بر آدرس ایمیل خودتان)
 3. خودتان یک دستگاه Apple یا Android سازگار داشته باشید
 4. خودتان یک حساب Cochlear داشته باشید

*پردازشگرهای صوتی Nucleus 7 و Kanso 2 با دستگاه‌های Apple و Android سازگار هستند. برای اطلاعات سازگاری از www.cochlear.com/compatibility بازدید کنید.


تکمیل فرایند تنظیم حساب Cochlear برای فرزندتان، حدود 15 دقیقه طول می‌کشد.


قبل از تنظیم حساب Cochlear برای فرزندتان، باید ابتدا حساب Cochlear خودتان را ایجاد کنید.

تنظیم حساب Cochlear برای خودتان (بزرگسال)

 1. اگر از قبل حساب Cochlear ندارید (یعنی قبلاً با آدرس ایمیل و رمز عبور، به خدمات آنلاین Cochlear دسترسی نداشته‌اید) می‌توانید با انتخاب 'ایجاد حساب جدید' از برنامه Nucleus Smart، یک حساب ایجاد کنید.
 2. باید نام خود و یک آدرس ایمیل ارائه دهید. همچنین باید یک رمز عبور منحصر به فرد برای حساب Cochlear خود ایجاد کنید.
 3. پس از ارسال مشخصات خود، یک ایمیل با لینک برایتان ارسال می‌شود که با آن می‌توانید حساب Cochlear خود را فعال کنید. اگر ایمیلی دریافت نکردید، پوشه هرزنامه یا ایمیل‌های ناخواسته را بررسی کنید. با کلیک روی لینک فعال‌سازی، برنامه Nucleus Smart به طور خودکار باز می‌شود و می‌توانید با آدرس ایمیل و رمز عبورتان وارد سیستم شوید.
 4. وقتی وارد شدید، دستورالعمل‌های روی صفحه را برای انجام مراحل جفت‌سازی، دنبال کنید. در طول این مدت، از شما خواسته می‌شود نام دریافت‌کننده را وارد کنید. دقت کنید این اطلاعات را صحیح وارد نمایید. این دریافت‌کننده با شما مرتبط شده و اطلاعات او در قسمت اطلاعات حساب برنامه قابل مشاهده خواهد بود.

اگر در تکمیل این فرایند مشکل دارید یا اگر اطلاعاتی نادرست است، لطفاً قبل از تنظیم حساب Cochlear برای فرزندتان، با خدمات مشتری Cochlear تماس بگیرید.

تنظیم حساب Cochlear برای فرزند

وقتی وارد حساب Cochlear خود شدید:

 1. از منوی برنامه Nucleus Smart، تنظیمات را انتخاب کنید.
 2. در تنظیمات، اطلاعات حساب را انتخاب کنید.
 3. در بخش اطلاعات حساب، اطلاعات شما همراه با افرادی که تحت نظارت شما هستند نشان داده می‌شود.
 4. فرزند را انتخاب کرده و آدرس ایمیل او را وارد کنید (این آدرس ایمیل، نام کاربری حساب Cochlear وی خواهد بود). این آدرس ایمیل نباید با آدرس ایمیل شما یکسان باشد.
 5. وقتی از شما خواسته شد، رضایت خود را برای دسترسی کامل فرزندتان به حساب تایید نمایید.
 6. یک ایمیل فعال‌سازی به آدرس ایمیل فرزندتان ارسال می‌شود.
 7. فرزند شما پس از دسترسی به ایمیل فعال‌سازی،‌ باید روی لینک فعال‌سازی کلیک کند.
 8. سپس از وی خواسته می‌شود یک رمز عبور برای حسابش ایجاد کند تا مراحل تنظیم حساب کامل شود.
 9. وقتی حساب تنظیم شد، از آن می‌توانید در هر دستگاه سازگاری که در آن برنامه Nucleus Smart نصب است، برای ورود به برنامه Nucleus Smart استفاده کنید.
 10. وقتی حساب Cochlear فرزندتان با موفقیت فعال شد، از طریق ایمیل به شما اعلام می‌شود.

بله می‌توانید. کافی است همان مراحل ذکر شده در بالا را برای فرزند دیگرتان تکرار کنید. لطفاً توجه داشته باشید یک دستگاه سازگار جداگانه برای هر کودک لازم است - هر دو فرزندتان نمی‌توانند همزمان وارد یک دستگاه شوند.


حریم خصوصی شما برای ما مهم است. طبق قوانین حفاظت از اطلاعات و حریم خصوصی قابل اجرا، ما مسئول حفاظت از حریم خصوصی اطلاعات شخصی شما هستیم. اطلاعات شخصی شما مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی ما مورد رسیدگی قرار می‌گیرند. برای اطلاعات بیشتر از www.cochlear.com/privacy بازدید کنید.


اگر نمی‌توانید آدرس ایمیلی که استفاده کرده‌اید را به خاطر بیاورید، با گروه خدمات مشتری Cochlear در محل خود تماس بگیرید.

اگر رمز عبورتان را به خاطر ندارید، 'رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید؟' را در صفحه ورود به سیستم انتخاب کنید. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا دستورالعمل‌های نحوه بازنشانی رمز عبور برایتان ایمیل شود.


اگر همچنان با مشکل روبرو هستید یا سوالی در خصوص حساب Cochlear خود دارید، لطفاً برای کمک و راهنمایی، با دفتر محلی Cochlear خود در cochlear.com/intl/contact/global-offices تماس بگیرید.