Skip to main content

برنامه Nucleus® Smart: پرسش‌های متداول


پردازشگر صوتی Cochlear™ Nucleus 7 با برنامه Nucleus Smart سازگار است.


برای استفاده از برنامه Nucleus Smart در دستگاه Android، باید سیستم عامل دستگاهتان Android 5.0 (Lollipop)‎ یا بالاتر باشد و از Bluetooth 4.0 یا بالاتر پشتیبانی کند.

برنامه Nucleus Smart با تلفن‌های هوشمند Android زیر سازگار است.

سازنده مدل
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S8
Huawei P8lite
Google Pixel
LG G6
Lenovo Moto G5
HTC U11

اگر دستگاهتان در این لیست نیست ولی سیستم عامل آن Android 5.0 است و Bluetooth 4.0 دارد، ممکن است برنامه Nucleus Smart در آن کار کند، ولی نمی‌توانیم در صورت نیاز به عیب‌یابی، به طور کامل شما را پشتیبانی کنیم.


برنامه Nucleus Smart برای استفاده در تبلت‌ها طراحی نشده است.


برنامه Nucleus Smart را می‌توانید به صورت رایگان از Google Play Store دانلود کنید. روی نماد Play Store ضربه بزنید، 'Nucleus Smart' را جستجو کنید و سپس برنامه Nucleus Smart را انتخاب کنید تا دانلود شود. لطفاً توجه داشته باشید که برنامه Nucleus Smart ممکن است در همه کشورها موجود نباشد و در جستجوی شما ظاهر نشود.


خیر. پشتیبانی از وسایل شنوایی در دستگاه‌های Android تعبیه نشده است. بنابراین اگر می‌خواهید از برنامه Nucleus Smart برای کنترل پردازشگر صوتی Nucleus 7 استفاده کنید، باید این برنامه را در دستگاه Android خود داشته باشید.


خیر. شما می‌توانید از برنامه Nucleus Smart برای کنترل و نظارت بر پردازشگر صوتی Nucleus 7 در دستگاه‌های Apple و Android سازگار استفاده کنید.

"Made for iPhone" یعنی می‌توانید صدا را مستقیماً از دستگاه‌های Apple سازگار به پردازشگر صوتی خود منتقل کرده و پخش کنید. برای انتقال و پخش صدا از دستگاه‌های Android، به یک Cochlear Wireless Phone Clip نیاز است.


سیستم عامل Android هنوز از انتقال و پخش صدای مستقیم Bluetooth®‎ کم‌مصرف پشتیبانی نمی‌کند. می‌توانید با استفاده از Cochlear Wireless Phone Clip، از انتقال و پخش بی‌سیم موسیقی و تماس‌های تلفنی از دستگاه Android به پردازشگر صوتی Nucleus 7 خود لذت ببرید.


برای کنترل پردازشگر صوتی Nucleus 7 خود با برنامه Nucleus Smart، باید برنامه Nucleus Smart را دانلود کرده و با اطلاعات حساب Cochlear خود وارد شوید. اگر حساب Cochlear ندارید، پس از دانلود برنامه، روی 'ایجاد حساب جدید' ضربه زده و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید و یک حساب ایجاد کنید.


می‌توانید پردازشگر صوتی Nucleus 7 خود را با حداکثر پنج دستگاه Android سازگار جفت کنید و برنامه Nucleus Smart را در همه آنها نصب کنید.

با این حال، هر بار فقط یک دستگاه Android سازگار را می‌توانید به پردازشگر(های) صوتی خود متصل کنید.


بله. اگر دستگاه Android سازگار را با پردازشگر صوتی Nucleus 7 فرزند خود جفت کنید، می‌توانید پردازشگر را کنترل کنید و بر آن نظارت داشته باشید، بدین ترتیب می‌توانید بدون نیاز به لمس کردن پردازشگر صوتی، وضعیت باتری را مشاهده کنید، بلندی صدا را تنظیم کرده و برنامه را تغییر دهید.


اگر نمی‌توانید با استفاده از برنامه Nucleus Smart، پردازشگر(های) صوتی خود را تنظیم کنید، ممکن است دستگاه Android سازگار شما به طور صحیح با پردازشگرتان جفت نشده باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره روند جفت کردن، انیمیشن جفت کردن Nucleus 7 Android را تماشا کنید. اگر جفت کردن را با موفقیت انجام داده‌اید، مطمئن شوید دستگاه در محدوده توصیه شده باشد و چیزی باعث ایجاد تداخل نمی‌شود. اگر مشکل ادامه داشت، با Cochlear یا متخصص شنوایی‌سنجی خود تماس بگیرید.

 


در گوشه سمت چپ بالای صفحه برنامه Nucleus Smart، یک نماد باتری می‌بینید. این نماد میزان پر بودن شارژ باتری شما را نشان می‌دهد.‌ روی نماد باتری ضربه بزنید تا صفحه وضعیت باز شود و جزئیات دقیق‌تری از سطح باتری پردازشگر صوتی را نشان دهد. این صفحه میزان صدای ارسالی به پردازشگر صوتی Nucleus 7 و نشانگر وضعیت پردازشگر صوتی را نشان می‌دهد. علامت تیک نشان می‌دهد پردازشگر صوتی Nucleus 7 شما درست کار می‌کند.


اگر مراحل جفت‌سازی را انجام داده‌اید، می‌توانید قسمت اعلان‌ها را به پایین بکشید و بررسی کنید برنامه Nucleus Smart در وضعیت باتری پردازشگر(های) شما نشان داده می‌شود یا خیر. اگر اعلان را ندیدید، این یعنی برنامه در حال اجرا نیست. می‌توانید نماد برنامه Nucleus Smart را در کشوی برنامه‌ها (یا روی صفحه اصلی) بیابید و روی آن ضربه بزنید.


اجرای برنامه Nucleus Smart فقط با بستن اجباری، متوقف می‌شود. فقط برنامه را برای انجام عیب‌یابی ببندید چون برای استفاده از ویژگی‌هایی همچون یافتن پردازشگر من و ردیابی شنوایی، باید برنامه در حال اجرا باشد. برای بستن برنامه، تنظیمات را باز کنید، برنامه‌ها را انتخاب کرده و برنامه Nucleus Smart را در لیست بیابید و "توقف اجباری" را فشار دهید.


اگر قبل از ژوئیه 2018 پردازشگر صوتی Nucleus 7 را دریافت کرده‌اید، قبل از آنکه بتوانید از آن در یک دستگاه Android استفاده کنید، باید ثابت‌افزار پردازشگر صوتی خود را به‌روز کنید. این به‌روزرسانی ساده می‌تواند توسط پزشک شما انجام شود. برای اطلاعات بیشتر با Cochlear یا متخصص شنوایی‌سنجی خود تماس بگیرید.


اگر همچنان با مشکل روبرو هستید یا سوالی در خصوص برنامه Nucleus Smart خود دارید، لطفاً برای کمک و راهنمایی، با دفتر محلی Cochlear خود در cochlear.com/intl/contact/global-offices تماس بگیرید.