Skip to main content

Nucleus® 7 heliprotsessori paaristamine ühilduva Apple'i seadmega^

Kuidas Nucleus 7 heliprotsessor ühilduva iPhone'i või iPod touchiga paaristada?

Rakenduse Nucleus Smart juhtimisfunktsioonide kasutamiseks peate oma heliprotsessori(d) ühilduva iPhone'i või iPod touchiga paaristama. Paaristamise kohta leiate lisateavet rakenduse Nucleus Smart KKK-dest.

 

Kas iPhone'i või iPod touchiga saab paaristada ka kahepoolsed seadmed?

Jah. Kui teil on Nucleus 7 heliprotsessor mõlemal kõrval, peate mõlemad heliprotsessorid ühilduva Apple'i seadmega paaristama. Selleks paaristage mõlemad heliprotsessorid korraga (samal paaristamisajal) ning veenduge, et need oleks õigesti parema ja vasaku seadmena seadistatud.

 

^Nucleus 7 heliprotsessor ühildub seadmetega iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone SE, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPad Pro (12,9-tolline), iPad Pro (9,7-tolline), iPad Air 2, iPad Air, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2, iPad mini, iPad (4. põlvkond) ja iPod touch (6. põlvkond), milles on kasutusel iOS 10.0 või uuem iOS-i versioon. Rakendus Nucleus Smart ühildub iPhone 5-ga (ja uuemate versioonidega) ja iPod 6-ga (ja uuemate versioonidega), milles on kasutusel iOS 10.0 või iOS-i uuem versioon. Apple, Apple'i logo, FaceTime, Made for iPad'i logo, Made for iPhone'i logo, Made for iPod'i logo, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad ja iPod touch on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja teistes riikides registreeritud kaubamärgid. App Store on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja teistes riikides registreeritud teenindusmärk. Teabe täpsust kontrolliti viimati 2018. aasta veebruaris.