Skip to main content

Rakendus Nucleus® Smart: korduma kippuvad küsimused


Rakendusega Nucleus Smart ühildub heliprotsessor Cochlear™ Nucleus 7.


Rakendus Nucleus Smart ühildub iPhone 5-ga (ja uuemate versioonidega) ja iPod touch 6-ga (ja uuemate versioonidega), milles on kasutusel iOS 10.0 või iOS-i uuem versioon. Teiste Apple'i seadmetega kasutamiseks ei ole see mõeldud.

^Cochlear Nucleus 7 heliprotsessor ühildub iPhone'i iPadi ja iPod touchiga. Ühilduvuse kohta leiate teavet lehelt www.cochlear.com/compatibility Rakendus Cochlear Nucleus Smart on saadaval App Store'is ja Google Plays. Ühilduvuse kohta leiate teavet lehelt www.cochlear.com/compatibility Apple, Apple'i logo, FaceTime, Made for iPad'i logo, Made for iPhone'i logo, Made for iPod'i logo, iPhone, iPad Pro, iPad Air, iPad mini, iPad ja iPod touch on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja teistes riikides registreeritud kaubamärgid. App Store on ettevõtte Apple Inc. USA-s ja teistes riikides registreeritud teenindusmärk.


Rakendus Nucleus Smart on Apple'i App Store'ist tasuta allalaaditav. Puudutage App Store'i ikooni, tehke otsing „Nucleus Smart” ja laadige rakendus Nucleus Smart alla. Kuna rakendus Nucleus Smart ei ole kõigis riikides saadaval, ei pruugi see teie jaoks otsingus ilmuda.


Pärast rakenduse Nucleus Smart allalaadimist ja installimist puudutage rakenduses nuppu „Demorežiim”, et rakenduse funktsioone ja võimalusi tundma õppida. Demorežiim võimaldab rakendusega Nucleus Smart tutvuda ning selle kasutamist tundma õppida juba enne Nucleus 7 heliprotsessori kättesaamist.

Nucleus 7 heliprotsessori juhtimiseks rakendusega Nucleus Smart peate oma Cochleari kontole sisse logima. Kui teil ei ole Cochleari kontot, võite konto luua pärast rakenduse allalaadimist, puudutades nuppu „Uue konto loomine” ja järgides ekraanil ilmuvaid juhiseid.


Võite paaristada oma Nucleus 7 heliprotsessori kuni viie ühilduva Apple'i seadmega, millesse on installitud rakendus Nucleus Smart. Korraga saab heliprotsessori(te)ga olla siiski ühendatud vaid üks ühilduv Apple'i seade. 


Demorežiim võimaldab rakendust Nucleus Smart demonstreerida või proovida ilma, et see oleks Nucleus 7 heliprotsessoriga ühendatud. Demorežiimi saate lubada/keelata rakenduse Nucleus Smart menüüs „Seaded”.


Jah. Pärast ühilduva Apple'i seadme paaristamist lapse Nucleus 7 heliprotsessoriga saate heliprotsessorit juhtida ja jälgida: aku laetustaset vaadata, helitugevust reguleerida ja programme vahetada, ilma et peaksite heliprotsessorit puudutama.

Soovitame keelata heli voogedastamise lapse heliprotsessorisse, et laps juhuslikult teie telefonikõnesid ja muusikat ei kuuleks. Selleks avage menüü Settings (Seaded) > General (Üldine) > Accessibility (Juurdepääsetavus) > Hearing Devices (Kuulmisabivahendid) ja lülitage suvand „Stream to hearing device” (Kuulmisabivahendisse voogedastamine) välja. Seejärel ei voogedastata teie lapse heliprotsessorisse heli, kuid saate seda ikkagi rakenduses Nucleus Smart juhtida.

Kui te ei saa rakenduses Nucleus Smart oma heliprotsessori(te) seadeid muuta, ei pruugi teie ühilduv Apple'i seade olla heliprotsessoriga õigesti paaristatud.

Vaadake meie Nucleus 7 paaristamise animatsiooni. Kui paaristamine on õigesti tehtud, siis veenduge, et Apple'i seade ei oleks heliprotsessorist liiga kaugel ja et läheduses ei oleks elektromagnetiliste häirete allikaid. Kui probleem püsib, pöörduge Cochleari või oma audioloogi poole.

 

Rakenduse Nucleus Smart avakuva ülemises paremas nurgas on akuikoon. See näitab heliprotsessori aku/patarei laetustaset. Akuikooni puudutamisel avaneb kuva „Olek”, millel näete heliprotsessori aku laetustaseme üksikasju. Lisaks näete sellel kuval oma Nucleus 7 heliprotsessori helitugevust ja heliprotsessori olekuindikaatorit. Linnuke näitab, et Nucleus 7 heliprotsessor töötab korralikult.


Topeltvajutage ühilduva Apple'i seadme avakuvanuppu, misjärel kuvatakse kõik töötavad rakendused. Pühkige rakenduste kerimiseks vasakule või paremale; kui rakendus Nucleus Smart töötab, siis leiate selle eelvaate. Rakenduse Nucleus Smart avamiseks ja selle kasutamise jätkamiseks puudutage selle eelvaadet. Märguannete nägemiseks, kadunud heliprotsessori leidmiseks ja kuulmisanalüüsi funktsioonide kasutamiseks peaks rakendus alati teie Apple'i seadmes töötama. Kui olete sunnitud rakenduse veaotsingu eesmärgil sulgema, siis avage see kindlasti uuesti.


Rakendus Nucleus Smart sulgub vaid juhul, kui selle sulguma sunnite. Kuna heliprotsessori leidmise, kuulmisanalüüsi ja teiste funktsioonide kasutamiseks peab rakendus töötama, on rakenduse sulgemine lubatud vaid veaotsingu eesmärgil. Rakenduse sulgemiseks topeltvajutage oma ühilduva Apple'i seadme avakuvanuppu, misjärel kuvatakse kõik töötavad rakendused. Pühkige töötavate rakenduste loendis vasakule või paremale, kuni ilmub rakenduse Nucleus Smart eelvaade. Rakenduse Nucleus Smart sulgemiseks pühkige selle eelvaatel üles.


Kui teil on raskusi rakenduse Nucleus Smart kasutamisega või muid küsimusi selle kohta, siis küsige nõu ja abi Cochleari kohalikust esindusest, mille leiate siit: cochlear.com/intl/contact/global-offices.