Skip to main content

Lisateave teie Cochlear™-i konto kohta


Cochleari konto on teie isiklik konto, millel Cochleari teenuseid kasutate. See võimaldab teil Cochleari veebiteenustesse e-posti aadressi ja parooliga sisse logida. Cochleari teenuste, sh Cochleari rakenduse Nucleus Smart kasutamiseks vajate Cochleari kontot.

Cochleari kontot luues võimaldate Cochlearil pakkuda teile ressursse, teenuseid ja tuge, mida vajate Nucleus 7 heliprotsessori kõigi võimaluste mugavaks ja efektiivseks kasutamiseks. Lisaks võimaldab see Cochlearil teavitada teid iOS-i ja rakenduse Nucleus Smart uuendustest.


Suuremas osas riikidest kehtib Cochleari konto loomisele vanusepiirang. Kui olete vanusepiirangust noorem, peab teie Cochleari konto looma lapsevanem või eestkostja, kes annab ühtlasi vanemliku nõusoleku. Vanusepiirang sõltub teie elukohariigist. Kui teil on sellel teemal küsimusi, pöörduge Cochleari kohalikku esindusse. Kontaktandmed leiate lehelt cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Ei, vanusepiirangust vanema inimese eest ei saa teine inimene Cochleari kontot luua.


Kui teie laps on vanusepiirangust noorem ja on loonud endale Cochleari konto, siis küsige nõu Cochleari kohalikust esindusest, kuna lapsel on konto omamiseks vaja vanemlikku nõusolekut. Kontaktandmed leiate lehelt cochlear.com/intl/contact/global-offices.


Ei, sest selle kaudu pääseb juurde teie isikuandmetele. Hoidke oma sisselogimisandmeid saladuses.


Kui olete e-poest Cochleari toote ostnud või mõnda Cochleari veebipõhist teenust kasutanud, võib teil juba Cochleari konto olla. Sel juhul saate sama e-posti aadressi ja parooliga rakendusse Nucleus Smart sisse logida. Selleks et uurida välja, kas teil on Cochleari konto, võtke ühendust Cochleari kohaliku klienditeenindusega.


Kui teil ei ole veel Cochleari kontot (st teil ei ole juurdepääsu teistele e-posti aadressi ja parooli nõudvatele Cochleari veebipõhistele teenustele), võite selle luua, puudutades rakenduses Nucleus Smart nuppu „Uue konto loomine”.

Peate toimima järgmiselt.

 1. Sisestage oma nimi ja aadress
 2. Looge oma Cochleari kontole kordumatu parool

Pärast andmete sisestamist saadetakse teile e-kirjaga link Cochleari konto aktiveerimiseks. Kui te ei leia seda e-kirja oma postkastist, kontrollige rämpsposti kausta. Pärast aktiveerimislingil klõpsamist avaneb automaatselt rakendus Nucleus Smart ning saate oma e-posti aadressi ja parooliga sisse logida.


Kui soovite, et teie laps kasutaks oma Nucleus 7 heliprotsessori juhtimiseks ise oma nutiseadmes rakendust Nucleus Smart, võite talle Cochleari konto luua. Kontot luues annate nõusoleku, et võime anda teie lapsele juurdepääsu kõigile rakenduse funktsioonidele. Samuti annate nõusoleku tema andmete sünkroonimiseks Cochlear Cloudiga, kui andmete sünkroonimise funktsioon on lubatud.


Lapsele konto loomiseks vajate järgmist.

 1. Ühilduv Apple'i seade, millesse on installitud rakendus Nucleus Smart
 2. Teie lapse e-posti aadress (ja teie enda e-posti aadress)
 3. Teie ühilduv Apple'i või Androidi seade
 4. Teie Cochleari konto

Lapsele Cochleari konto loomine võtab ligikaudu 15 minutit.


Lapsele Cochleari konto loomiseks peab teil endal olema Cochleari konto.

Endale (täiskasvanuna) Cochleari konto loomine

 1. Kui teil ei ole veel Cochleari kontot (st teil ei ole juurdepääsu teistele e-posti aadressi ja parooli nõudvatele Cochleari veebipõhistele teenustele), võite selle luua, puudutades rakenduses Nucleus Smart nuppu „Uue konto loomine”.
 2. Peate sisestama oma nime ja e-posti aadressi. Samuti peate määrama oma Cochleari kontole unikaalse parooli.
 3. Pärast andmete sisestamist saadetakse teile e-kirjaga link Cochleari konto aktiveerimiseks. Kui te ei leia seda e-kirja oma postkastist, kontrollige rämpsposti kausta. Pärast aktiveerimislingil klõpsamist avaneb automaatselt rakendus Nucleus Smart ning saate oma e-posti aadressi ja parooliga sisse logida.
 4. Sisselogimise järel järgige paaristamiseks ekraanil ilmuvaid juhiseid. Selle käigus palutakse teil sisestada implantaadikandja nimi. Sisestage need andmed kindlasti õigesti. Seejärel seotakse implantaadikandja teiega ning tema teave ilmub rakenduse jaotises Konto teave.

Kui teil tekib nende juhiste täitmisel probleeme või kui mingid andmed tunduvad olevat valed, võtke enne lapsele Cochleari konto loomist ühendust Cochleari klienditeenindusega.

Lapsele Cochleari konto loomine

Pärast enda Cochleari kontole sisse logimist toimige järgmiselt.

 1. Valige rakenduse Nucleus Smart menüüs valik Seaded.
 2. Valige menüüs Seaded valik Konto üksikasjad.
 3. Jaotises Konto üksikasjad kuvatakse teie andmeid ja teie hoolealuste andmeid.
 4. Valige laps ja sisestage tema e-posti aadress (sellest saab tema Cochleari konto kasutajanimi). See e-posti aadress ei või olla sama, mis teie e-posti aadress.
 5. Rakendus küsib teilt nõusolekut lapsele täieliku juurdepääsu andmiseks kontole; kinnitage.
 6. Lapse e-posti aadressile saadetakse aktiveerimismeil.
 7. Laps peab aktiveerimismeili avama ning klõpsama selles sisalduval aktiveerimislingil.
 8. Seejärel palutakse lapsel luua oma kontole parool, et konto loomine lõpule viia.
 9. Loodud kontot saab kasutada rakendusse Nucleus Smart sisselogimiseks igas ühilduvas seadmes, milles rakendus Nucleus Smart on installitud.
 10. Lapse Cochleari konto aktiveerimisest teavitatakse teid e-kirjaga.

Võite küll. Lihtsalt korrake ülalkirjeldatud toiminguid järgmise lapse jaoks. Pange tähele, et igal lapsel peab olema eraldi ühilduv seade – kaks last ei saa korraga samas seadmes sisse logitud olla.


Teie privaatsuse kaitse on meie jaoks oluline. Kaitseme teie isikuandmeid kooskõlas kõigi kohaldatavate eraelu puutumatust ja isikuandmete kaitset reguleerivate õigusaktidega. Töötleme teie isikuandmeid kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga. Lisateavet leiate siit:cochlear.com/intl/privacy-policy.


Kui te ei mäleta, millist e-posti aadressi kasutasite, pöörduge Cochleari kohalikku klienditeenindusse.

Kui olete oma parooli unustanud, valige sisselogimiskuval „Unustasite oma parooli?” Sisestage oma e-posti aadress, misjärel saadetakse teile e-kirjaga juhised parooli muutmiseks.


Kui teil on raskusi oma Cochleari konto kasutamisega või muid küsimusi selle kohta, siis küsige nõu ja abi Cochleari kohalikust esindusest, mille andmed leiate siit: cochlear.com/intl/contact/global-offices.