Skip to main content

Heliprotsessori paaristamine ühilduva Android™-i seadmega^

Kuidas heliprotsessorit Android-i seadmega paaristada?

Rakenduse Nucleus Smart juhtimisfunktsioonide kasutamiseks peate oma Nucleus 7 või Kanso 2 heliprotsessori(d) ühilduva Apple'i seadmega paaristama.

 

Kas Androidi seadmega on võimalik paaristada mõlema kõrva heliprotsessorid?

Jah. Kui teil on heliprotsessor mõlemal kõrval, peate mõlemad heliprotsessorid ühilduva Androidi seadmega paaristama. Selleks paaristage heliprotsessorid korraga (sama paaristamisaja jooksul).

Kuidas lubada otsene voogedastus minu Androidi seadmega?

Pärast heliprotsessori ühilduva Androidi seadmega paaristamist on võimalik kasutada Nucleus 7 või Kanso 2 heliprotsessis voogedastusteenust. Juhised selle jaoks on esitatud järgmises videos.

 

 

Märkus. Mõned näidatud kuvad võivad sõltuvalt teie Androidi seadme tarkvaraversioonist erineda. Ühilduvuse kohta leiate teavet lehelt www.cochlear.com/compatibility.
^Rakendus Cochlear Nucleus Smart on saadaval App Store'is ja Google Plays. Ühilduvuse kohta leiate teavet lehelt www.cochlear.com/compatibility. Android on ettevõtte Google LLC kaubamärk. Androidi roboti siintoodud esitused ja modifikatsioonid põhinevad Google'i jagatud loomingul ning seda kasutatakse litsentsi Creative Commons 3.0 Attribution License alusel. Google Play ja Google Play logo on ettevõtte Google LLC kaubamärgid.
Androidiga ühilduvate Nucleus 7 ja Kanso 2 heliprotsessorite püsivara uuendus ei pruugi teie turul saadaval olla. Lisateabe saamiseks võtke ühendust Cochleariga.
Sõnamärk Bluetooth® ja vastavad logod on ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. kuuluvad registreeritud kaubamärgid ning Cochlear Limited kasutab neid litsentsi alusel.