Skip to main content

Rakendus Nucleus® Smart: korduma kippuvad küsimused


Rakendusega Nucleus Smart ühildub heliprotsessor Cochlear™ Nucleus 7.


Androidi rakenduse Nucleus Smart kasutamiseks peab teie seadmes olema installitud Android 5.0 (Lollipop) või uuem Androidi versioon ning seade peab toetama Bluetooth 4.0 või uuemat Bluetoothi versiooni.

Rakenduse Nucleus Smart ühilduvust on katseliselt kontrollitud järgmiste Androidi nutitelefonidega.

Tootja Mudel
Samsung Galaxy S7
Samsung Galaxy S8
Huawei P8lite
Google Pixel
LG G6
Lenovo Moto G5
HTC U11

Kui teil on muu seade, milles on siiski Android 5.0 ja Bluetooth 4.0, siis võib rakendus Nucleus Smart küll töötada, kuid tõrkeotsingu korral ei saa me pakkuda sama üksikasjalikku tuge.


Rakendus Nucleus Smart ei ole mõeldud kasutamiseks tahvelarvutites.


Rakendus Nucleus Smart on rakendustepoest Google Play tasuta allalaaditav. Puudutage Google Play ikooni, tehke otsing „Nucleus Smart” ja laadige rakendus Nucleus Smart alla. Kuna rakendus Nucleus Smart ei ole kõigis riikides saadaval, ei pruugi see teie jaoks otsingus ilmuda.


Ei. Androidi seadmetel ei ole kuulmisabivahendite tuge sisse ehitatud. Seetõttu on teil Nucleus 7 heliprotsessori Androidi seadmest juhtimiseks vaja rakendust Nucleus Smart.


Ei. Rakendus Nucleus Smart võimaldab Nucleus 7 heliprotsessorit juhtida ja jälgida ühilduvates Apple'i ja Androidi seadmetes.

„Made for iPhone” tähendab, et heliprotsessorist saab ühilduvatesse Apple'i seadmetesse helisignaali vahetult voogedastada. Helisignaali Androidi seadmetesse voogedastamiseks on vaja lisatarvikut Cochlear Wireless Phone Clip (telefoniklamber).


Androidi operatsioonisüsteem ei toeta veel helisignaali voogedastamise standardit Bluetooth® low energy. Telefonikõnede ja muusika juhtmevabaks voogedastamiseks Androidi seadmest Nucleus 7 heliprotsessorisse võite kasutada lisatarvikut Cochlear Wireless Phone Clip (telefoniklamber).


Nucleus 7 heliprotsessori juhtimiseks rakendusega Nucleus Smart peate rakenduse Nucleus Smart alla laadima ja selles oma Cochleari kontole sisse logima. Kui teil ei ole Cochleari kontot, võite konto luua pärast rakenduse allalaadimist, puudutades nuppu „Uue konto loomine” ja järgides ekraanil ilmuvaid juhiseid.


Võite paaristada oma Nucleus 7 heliprotsessori kuni viie ühilduva Androidi seadmega, millesse on installitud rakendus Nucleus Smart.

Korraga saab heliprotsessori(te)ga olla siiski ühendatud vaid üks ühilduv Androidi seade.


Jah. Pärast ühilduva Androidi seadme paaristamist lapse Nucleus 7 heliprotsessoriga saate heliprotsessorit juhtida ja jälgida: aku laetustaset vaadata, helitugevust reguleerida ja programme vahetada, ilma et peaksite heliprotsessorit puudutama.


Kui te ei saa rakenduses Nucleus Smart oma heliprotsessori(te) seadeid muuta, ei pruugi teie ühilduv Androidi seade olla heliprotsessoriga õigesti paaristatud.

Vaadake meie Nucleus 7 Androidi seadmega paaristamise animatsiooni. Kui paaristamine on õigesti tehtud, siis veenduge, et Apple'i seade ei oleks heliprotsessorist liiga kaugel ja et läheduses ei oleks elektromagnetiliste häirete allikaid. Kui probleem püsib, pöörduge Cochleari või oma audioloogi poole.

 


Rakenduse Nucleus Smart avakuva ülemises paremas nurgas on akuikoon. See näitab heliprotsessori aku/patarei laetustaset. Akuikooni puudutamisel avaneb kuva „Olek”, millel näete heliprotsessori aku laetustaseme üksikasju. Lisaks näete sellel kuval oma Nucleus 7 heliprotsessori helitugevust ja heliprotsessori olekuindikaatorit. Linnuke näitab, et Nucleus 7 heliprotsessor töötab korralikult.


Paaristamise järel võite märguannete ala alla pühkida ning kontrollida, kas rakendus Nucleus Smart kuvab teie protsessori(te) aku/patarei laetustaset. Kui vastavat märguannet ei kuvata, siis rakendus ei tööta. Rakenduse käivitamiseks leidke rakenduste menüüst (või avakuvalt) rakenduse Nucleus Smart ikoon ja puudutage seda.


Rakendus Nucleus Smart sulgub vaid juhul, kui selle sulguma sunnite. Kuna funktsioonide „Leia mu protsessor” ja „Kuulmisanalüüs” ning teiste funktsioonide kasutamiseks peab rakendus töötama, on rakenduse sulgemine lubatud vaid veaotsingu eesmärgil. Rakenduse sulgemiseks avage Seaded, valige Rakendused, leidke loendist Nucleus Smart ja puudutage nuppu „Sunni peatuma”.


Kui saite Nucleus 7 heliprotsessori enne 2018. aasta juulit, võib teil olla vaja heliprotsessori püsivara uuendada, enne kui saate seda Androidi seadmega kasutada. Uuendamine on lihtne ja seda võib teha teie klinitsist. Lisateabe saamiseks võtke ühendust Cochleariga või oma audioloogiga.


Kui teil on raskusi rakenduse Nucleus Smart kasutamisega või muid küsimusi selle kohta, siis küsige nõu ja abi Cochleari kohalikust esindusest, mille leiate siit: cochlear.com/intl/contact/global-offices.