Skip to main content

Rakendus Baha® Smart: alustamine

Cochlear™-i rakenduse Baha® Smart kasutamise eelised

  • Juhtige oma Baha 6 Max heliprotsessorit otse oma nutitelefonis.
  • Reguleerige helitugevust, muutke programmi ja aktiveerige voogedastus Cochlear™-i True Wireless™-i seadmetest.
  • Isikupärastage oma kuulmiskogemus.
  • Saage abi ja kasulikke näpunäiteid.
  • Leidke üles kadunud heliprotsessor.

Kuidas laadida alla rakendust Baha Smart?

Heakskiidetud riikides saab Cochleari rakenduse Baha Smart App Store’ist tasuta alla laadida.

Ühilduvus

Rakendus Baha Smart töötab Baha 6 Max heliprotsessori ja ühilduva iPhone-iga.
Ajakohast teavet ühilduvate iPhone’ide, Apple Watchide ja iOS-i kohta vaadake lehelt www.cochlear.com/compatibility

Apple Watch

Kasutage Apple Watchi, et kiiresti helitugevust reguleerida, programmi muuta, lemmikut valida või traadita seadmetest voogedastuse aktiveerida. Apple Watchil kuvatakse ka teavitused, näiteks heliprotsessori patarei hoiatused.

Alustamine

Enne allalaadimist, installimist ja rakenduse avamist peate oma heliprotsessori iPhone’iga paaristama. Seda saab teha iPhone’i seadete kaudu. Paaristamisjuhiseid vaadake meie paaristamise animatsioonist.

 

 

Peale rakenduse käivitamist puudutage valikut „Demo“, et saada teavet erinevate funktsioonide ja omaduste kohta või puudutage valikut „Alustamine“, et jätkata rakenduse ühendamist oma heliprotsessoriga.

Selleks, et heliprotsessorit rakendusega Baha Smart juhtida, peate sisse logima oma Cochleari konto andmetega. Kui teil ei ole Cochleari kontot, saate selle luua, puudutades valikut „Loo konto“ ning järgides ekraanil olevaid juhiseid.

Peale sisselogimist läbib rakendus rea toiminguid, et tagada turvalise ühenduse loomine. Probleemide ilmnemisel kuvatakse ekraanil juhised. Kui see on lõpule jõudnud, liigub rakendus automaatselt avakuvale.

Kas ma saan kahepoolsed seadmed oma iPhone’iga paaristada?

Jah. Kui teil on kahepoolsed Baha 6 Max heliprotsessorid, tuleb mõlemad heliprotsessorid oma ühilduva iPhone’iga paaristada. Selle jaoks paaristage mõlemad heliprotsessorid samaaegselt (sama paaristamisakna ajal) ning veenduge, et need on õigesti seadistatud kui „vasak“ ja „parem“ seade.