Skip to main content

Další informace o účtu Cochlear™


Účet Cochlear je váš osobní účet umožňující přístup ke službám Cochlear. Umožňuje přihlásit se do online služeb Cochlear pomocí vaší e-mailové adresy a hesla. Účet Cochlear potřebujete pro přístup ke službám, jako je například aplikace Osia Smart společnosti Cochlear.

Vytvořením účtu Cochlear umožníte společnosti Cochlear poskytovat vám zdroje, služby a podporu na vaší cestě za sluchem se zvukovým procesorem Osia 2. Společnost Cochlear vás také bude moci informovat o aktualizacích systému iOS nebo Android™ a aplikace Osia Smart.


Pokud jste zakoupili produkt Cochlear v online obchodě nebo pokud jste v minulosti používali nějakou online službu společnosti Cochlear, můžete již účet Cochlear mít. Možná se budete moci přihlásit se do aplikace Osia Smart pomocí té samé e-mailové adresy a hesla. Chcete-li zkontrolovat, jestli účet Cochlear máte, požádejte o pomoc pracovníky místního zákaznického servisu Cochlear.


Pokud ještě nemáte účet Cochlear, (tj. nepoužíváte jiné online služby Cochlear pomocí e-mailové adresy a hesla), můžete jej vytvořit vybráním možnosti „Vytvořit nový účet“ v aplikaci Osia Smart.

Pokud jste dospělý a příjemce, vyberte možnost „Ano, jsem“.

Budete muset:

  1. Zadejte své jméno, datum narození a e-mailovou adresu.
  2. Vytvořit jedinečné heslo pro účet Cochlear.

Pokud jste rodičem/pečovatelem příjemce, vyberte možnost „Jsem rodič nebo pečovatel“.

Budete muset:

  1. Zadejte své jméno, datum narození a e-mailovou adresu.
  2. Uveďte jméno a datum narození příjemce, o kterého se staráte.
  3. Vytvořte jedinečné heslo pro účet Cochlear.

Po odeslání těchto údajů obdržíte e-mail s odkazem na aktivaci účtu Cochlear. Pokud e-mail neobdržíte, zkontrolujte složku Nevyžádaná pošta nebo Spam. Pokud se přihlašujete do e-mailu z mobilního zařízení, kliknutím na aktivační odkaz se automaticky otevře aplikace Osia Smart a můžete se přihlásit pomocí své e-mailové adresy a hesla. Pokud se přihlašujete do e-mailu ze stolního počítače, budete muset kliknout na aktivační odkaz a poté se pomocí mobilního zařízení přihlásit do aplikace Osia Smart.


Vaše soukromí je pro nás důležité. Vaše osobní informace chráníme v souladu s příslušnými zákony na ochranu osobních údajů a ochranu dat. S vašimi osobními informacemi budeme nakládat v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Další informace naleznete na webové stránce cochlear.com/privacy.


Pokud si nevzpomínáte na použitou e-mailovou adresu, požádejte o pomoc pracovníky místního zákaznického servisu Cochlear na webové stránce cochlear.com/customer-service.

Pokud si heslo nepamatujete, nejprve vyberte možnost „Mám účet Cochlear“ a poté vyberte možnost „Zapomněli jste heslo?“ na přihlašovací stránce. Zadejte svoji e-mailovou adresu a my vám zašleme e-mail s pokyny, jak můžete heslo obnovit.


Pokud máte i nadále problémy nebo máte další dotazy týkající se účtu Cochlear, požádejte o pomoc pracovníky místní pobočky společnosti Cochlear na webové stránce cochlear.com/customer-service.