Skip to main content

Aplikace Baha® Smart: Začínáme

Výhody používání aplikace Cochlear™ Baha® Smart

  • Ovládejte svůj zvukový procesor Baha 6 Max přímo ze smartphonu.
  • Můžete upravovat hlasitost, měnit program a aktivovat streamování ze zařízení Cochlear™ True Wireless™.
  • Přizpůsobte si svůj sluchový zážitek.
  • Získejte pomoc a užitečné tipy k obsluze.
  • Nalezení ztraceného zvukového procesoru.

Jak stáhnout aplikaci Baha Smart?

Aplikace Cochlear Baha Smart je zdarma ke stažení z obchodu App Store ve schválených zemích.

Kompatibilita

Aplikace Baha Smart spolupracuje se zvukovým procesorem Baha 6 Max a kompatibilním zařízením iPhone.
Aktuální informace o kompatibilitě zařízení iPhone, Apple Watch a iOS naleznete na webové stránce www.cochlear.com/compatibility

Hodinky Apple Watch

Hodinky Apple Watch můžete použít k rychlému přístupu k nastavení hlasitosti nebo ke změně programu, výběru oblíbené položky nebo aktivaci streamování z bezdrátového zařízení. Hodinky Apple Watch také zobrazují oznámení, jako jsou upozornění na baterii zvukového procesoru.

Začínáme

Před stažením, instalací a otevřením aplikace je třeba spárovat zvukový procesor se zařízením iPhone. To se provádí prostřednictvím nastavení zařízení iPhone. Pokyny k párování naleznete v naší párovací animaci.

 

 

Jakmile spustíte aplikaci, můžete se klepnutím na tlačítko „Ukázka“ dozvídat o různých funkcích a funkcích, nebo klepnutím na tlačítko „Začínáme“ pokračovat v připojování aplikace k zvukovému procesoru.

Abyste mohli zvukový procesor ovládat pomocí aplikace Baha Smart, musíte se přihlásit pomocí přihlašovacích údajů pro účet Cochlear. Pokud účet Cochlear nemáte, můžete jej po stažení aplikace vytvořit klepnutím na možnost „Vytvořit účet“ a následováním pokynů na obrazovce.

Po přihlášení vás aplikace provede řadou kroků, aby bylo zajištěno bezpečné připojení. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, zobrazí se na obrazovce pokyny. Po dokončení aplikace automaticky přejde na domovskou obrazovku.

Lze se zařízením iPhone spárovat oboustranná zařízení?

Ano. Pokud máte oboustranné zvukové procesory Baha 6 Max, musíte s kompatibilním zařízením iPhone spárovat oba zvukové procesory. Spárujte oba zvukové procesory současně (ve stejném okně párování) a zkontrolujte, jestli jsou správně nastaveny jako „levé“ a „pravé“ zařízení.